0

@barejant Ronaldo wierzył że jest najlepszy i zdobył 5 złotych piłek więc o czym ty gadasz

2

@xvcWinterSoldier Koszulkę Barcelony

6

Wiecznie połamany lub gówniany. Szkoda bo miał być nowym Puyolem, a jedyne co ma wspólnego z tarzanem to podatność na kontuzję. Jedyny zawodnik który za Flicka zaliczył downgrade.

0

Widać że ta gra się nie klei bez genialnego rekina, gdyby tylko został w meczu z Interem, to jeszcze 3 byśmy dołożyli.

3

Ale bym sobie obejrzał takie Getafe vs Espanyol, najlepiej w ostatniej kolejce, przegrany spada do Segunda.

0

@BorzyKrzys Przecież zaliczył genialną asystę, nie wiem o co wam chodzi.

1

@Veysel Alexander Isak

0

@Tuc Nie dziwie się, ten 17 latek ich trzyma za mordę w każdym klasyku, ile można to znosić.

0

@takisobiektos Chyba Valladolid

1

@Criss18Barca Mam nadzieję że do końca sezonu będzie bronił już Pena. Tyle baboli co zrobili Wojtek z MATSem w tym sezonie to topowi bramkarze nie robią w trzy sezony, ale nikt tu tego nie powie bo Wojtek jest szefem gdyż papierosy po meczu pali w szatni, a Marc zrobił sobie zajebisty przeszczep włosów u Turasa.

59

Chciałeś wygrać złotą piłkę, ale się nie udało.

3

@heniusss Albo nieodwrócony Ibra

6

@Kamilos84 Jak można tak bardzo zmienić swoje poglądy w zaledwie pół roku

1

Oprócz pytania do Nawrockiego, to Biejat prezentuje się tragicznie

1

@Hosh Szkoda że ta druga strona nie potrafi wyciągnąć wniosków

1

@wyrek Też lubię grać w Euro Truck Simulator 2

0

@VamoSBarca88 Okazuje się że jednak republika potrafi zrobić coś dobrze

9

Biejat dzisiaj chyba najgorsza (nie licząc Maciaka)

2

Może poziom dyskusji nie jest najwyższy, ale przynajmniej dużo dobrego wynika z tej debaty.

12

@Hosh Myślę że chce ugrać przede wszystkim wpłaty

8

@arasz1819 Spokojnie Araszu nie denerwuj się, to są bezczelni sekciarze którzy specjalnie tak piszą, aby wyprowadzić Cię z równowagi.

1

@Coutinho007 @Gaz Wtedy to wielu wierzyło akurat, ale w 2021 po utracie nadziei i wielu kryzysach Dembele, to Laporta jako jedyna osoba na świecie uważała Dembele za lepszego.

35

Laporta już w 2021 mówił że Dembele jest lepszy od Kyliana, to jest jednak geniusz.

0

@pt9 Garcia wygląda bardzo dobrze na PO, no ale resztę przyda się wzmocnić.

2

@gukwa Radzę nauczyć się zasad.
Ręka Acerbiego - nie podpierająca, ani nie naturalnie ułożona
Trzymanie Yamala w polu karnym - Przecież on był tam dosłownie trzymany 2 rękami za podobną sytuację Araujo dostał czerwo w meczu z P$G
Faul Mkihtaryana - Widać po powtórkach że był w polu karnym
Kolejny faul na Yamalu - niby Barella musnął piłkę, ale w klasyku rok temu za to samo na Vasquezie Realowi przyznano 11stke
Gol Acerbiego - Martin ewidentnie kopnięty w kostkę przez Dumfriesa co powoduje stracenie balansu i stracenie piłki.
Ja nie mówię że każda z 4 wyżej wymienionych sytuacji powinna być karnym, ale nie odgwizdać ani jednego to skandal.
Nie chodzi mi też tylko o przekręty dokonane na Barcelonie, bo każdy widział w którym momencie zakończył 1 połowę dogrywki (której by nie było gdyby był uczciwy)
Więc proszę zdejmij swoje różowe okularki i patrzenie na Marciniaka z perspektywy rodaka i śmiesznego gościa, tylko przyznaj, że to był tragicznie sędziowany mecz.

1

@zibiku Jeżeli wygranie wszystkich trofeów krajowych i dotarcie do półfinału LM gdzie walczyło się aż do dogrywek który pojawiły się głównie przez błędy sędziego jest frajerstwem, to chce być frajerem.

2

@Iniesta8i Pewnie było dlatego nie ma powtórki.

1

Marciniak klasycznie tragedia.

1

@mekston Fati lepszy

0

@tbas Martin stracił jak kretyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?