0

@PatrykBarca Kandydatura Bento wciąż żywa

1

@HypeR Zatrudni kolejnego Portugalczyka i ch*j wielki się zmieni, jedynie to że Portugalczyk sam spier*oli

2

@kacperFCB_ Większego debilizmu nie słyszałem. Zobacz sobie gdzie była reprezentacja w czasie Fornalika, gdzie kompromitowaliśmy się z Estonią, a zaledwie po roku pracy Nawałki pokonywaliśmy mistrzów świata. On z ekstraklasowych średniaków typu Jędza, Pazdan, Mączyński potrafił zrobić prawdziwe gwiazdy. „Prime zawodników” kto oprócz Glika i Krychowiaka był w tamtym okresie w swoim prime? Grosicki który grał w francuskim średniaku? Nasz lewoskrzydłowy grał teraz w finale LM, a Łukasz z Kubą więcej byli kontuzjowani niż faktycznie grali. A co do tego idiotycznego argumentu, że już w 2018 pokazał swój kunszt trenerski, to przypominam, że nawet trenerzy tacy jak Roberto Martinez, Bielsa, Joachim Löw, Hansi Flick Vincente Del Bosque którzy mieli duże lepsze kadry potrafili odpaść w fazie grupowej MŚ.

1

@kacperFCB_ Największym problemem jest to bezrobocie od 6 lat, ale jednak Nawałka potrafił przejąć kadrę w podobnym stanie co teraz po Fornaliku, pogodzić ze sobą zawodników i wszczepić im mentalność zwycięzców, potrafił schować swoje ego, bronić zawodników i był raczej bezkonfliktowy, ale jednak z jajami. Wątpliwości jedynie można mieć do jego warsztatu trenerskiego po tylu latach, ale ta reprezentacja od czasów afery premiowej jest po prostu zniszczona od środka, a oprócz Nawałki to pozostaje jedynie Urban, który również jest bezkonfliktowy piłkarze go uwielbiają i gra ofensywną piłkę. Żadnych Magier z wywalonym na orbitę ego.

0

@macio_944 czyli uważasz, że między Buczą, a Holocaustem nie ma różnicy? Skala ma ogromne znaczenie. Ja tutaj nie mam zamiaru usprawiedliwiać czy oklaskiwać Brauna, bo sam jestem przeciwnikiem wandalizmu i to co zrobił jest idiotyzmem. Ale twoja wypowiedź brzmi jak usprawiedliwianie Ostatniego Pokolenia, czyli organizacji która aktywnie utrudnia życie Polakom, wyśmiewa i bagatelizuje wartości patriotyczne. Braun sobie zniszczył jakąś tabliczkę, która kosztuje mniej niż tyś zł, OP to są szkodnicy których szkody opiewają na miliony zł i gdyby to jeszcze były tylko straty publiczne, ale najwięcej na ich akcjach tracą zwykli ludzie.

0

@macio_944 Jest różnica między masową dewastacją pomników i utrudnianiu ludziom życia, a zniszczeniem 1 tabliczki.

1

@CLS63AMG Samo wybranie Augusta Mocnego i przystąpienie do III wojny północnej przypieczętowało nasz los, praktycznie 2 potop, a zysków 0.

0

@Kubsoleon To tylko przez 1 mecz, później Espanyol spadek i miejmy nadzieję, że nie zobaczymy ich w La Lidze przez długie lata.

1

@qbsonFCBarca Po prostu ma mocniejszą głowę

2

@Who_you_mam No nie wiem, piłka utknie w fałdzie i już żółta i czerwona za marnowanie czasu.

2

Gdyby nie Morawiecki, to w niedziele reprezentacja na czele z Czesiem odbierałaby swój 1 złoty medal od czasu 1972.

2

@Consigliere Przecież jakby ktoś go zgrilował, to po prostu nie odpowiedziałby na pytanie.

0

@partymaker No właśnie, a kto inny mógłby poskładać tą reprezentację, jak nie uwielbiany przez większość piłkarzy pracujących z nim Urban? Charakterem mocno przypomina mi Nawałkę, który też umiał dotrzeć do piłkarzy, a nasza reprezentacja teraz jest w dość podobnej sytuacji jak przed przyjściem Nawałki.

0

@partymaker W szatni podobno jest straszny kwas, a Probierz swoim ego tylko pogarsza sytuację, Tu trzeba zacząć od odbudowania atmosfery i dopiero później wprowadzić dyscyplinę, a kto inny może temu podołać? Pozostaje może tylko Skorża, Papszun.

0

@partymaker Przecież tą reprezentację trzeba scalić i poskładać mentalnie, a jak nie podoła temu Urban to kto?

1

Doniesienia z obozu PZPN: Michał Probierz zwolniony. Jacek Magiera mianowany nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

1

Przegrywamy z Finlandią która wymęczyła remis z Litwą i zwycięstwo z grająca w 10 Maltą, takiego dna nie sięgnęliśmy od czasów Fornalika.

0

@Pawlusek Może gdyby trafił się trener bez wywalonego w orbitę ego, który umie schować dumę do kieszeni i scalić drużynę, a nie tylko dzielić, to może dzisiaj nie przegrywalibyśmy z Finlandią.

1

Mieliśmy większe posiadanie, zasługiwaliśmy na zwycięstwo.

1

@macio_944 Myślę że tego Pana też nie raz Finlandia pokonała, chociaż on stawiał większy opór.

0

Naszym gwiazdom przez tą przerwę ucieknie lot na Karaiby, a miało być tak pięknie po meczu.

0

Świetny mecz, przegraliśmy tylko jedną bramką. Probierz TOP Zieliński TOP Betoniarek TOP, a Lewandowski się pewnie gotuje w domu, że drużyna bez niego wygląda tak świetnie defensywnie.

0

@turhiay Przecież oni wygrali obie wojny z nimi.

1

Ale to chodzi, maszyna ruszyła

1

Faktycznie zmiana kapitana zmieniła naszą grę o zawrotne 360 stopni.

0

@jacobFCB Rashford oczywiście. Nico słabiej pracuje defensywie, średnio mu wychodzi gra blisko środka i żąda astronomicznej pensji, słaba gra blisko środka Nico, to też chyba powód dlaczego De La Fuente nie powołuje Balde

0

@TaughtMule Piłka reprezentacyjna jest kompletnie inna, może tam mu się powiedzie.

0

@Stinger_ Nie wydaje mi się. Nagelsmann był przecież zwolennikiem sprzedania Roberta do Barcelony i wolał grać bez typowej 9, ale może coś się zmieniło w jego wizji taktycznej.

0

@Arden Myślę że jego relacje z Naglesmannem są mocno podobne do tych z Probierzem

0

@Cygan BRC Raczej chodziło mi o konsekwencję w stylu stracenia stołka, bo to że żadnych innych nie poniesie to pewność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?