1

@HarveySpecter A ja Barcelonę 2024/2025

2

@MesQueUnClub96 Powiedzieli mi, że jestem niski, szybki i wytrzymały to idę na bok. Na skrzydło nie miałem ani techniki ani uderzenia, więc zostało mi PO, bo jestem prawonożny.

2

@Jakchcesz Ostatnio oglądałem Jagiellonię, która już w 10 minucie prowadziła 3:0. Flick ucz się.

1

Rekin posadzi Lewandowskiego.

2

Ostatnio tak beznadziejną drużynę jak Valencia widziałem wtedy, gdy graliśmy z Realem.

0

Rekin potężnie ugryzł.

6

@bartekvisca 21:29 źle wygląda.

1

@Eklerek Ja grałem, ale na mniejszym boisku.

1

@FcPortoFan1999 Też się rozczarowałem. Za stara już.

1

@Jakchcesz Moim zdaniem punkt 4 lepiej od razu wprowadzić w życie.

2

@Criss18Barca No to trzeba im życzyć 20 zwycięstw w 22 meczach. Później już mogą przegrywać.

2

@DonCarletto Ekstraklasa to poważna liga i wyzwanie dla byłych graczy Barcelony. W Jagiellonii grał np. Juan Camara.

Pierwszy z lewej jakby ktoś nie wiedział.
https://pbs.twimg.com/media/E3dp3zJXwAEuLlP.jpg

1

@Jakchcesz No właśnie jestem zawiedziony, bo póki co nie było okazji złapać Jana Ptaszka za ptaszka.

1

@4drian0 Już nieaktualne. Ponad 150k ludzi gra obecnie, w tym ja.

10

@Piecu11 Sędzia główny, liniowi, techniczny i jeszcze tych kilku typa na VARze. Jutro Real będzie grał co najmniej 17 vs 11.

1

@Kgorecki2500 KCD:II już pobrane. Teraz tylko czekam na 17, aż będzie można rozpocząć przygodę z Janem Ptaszkiem i Henrykiem.

3

Hahaha brawo Augustyniak xD

1

@Arden Love Message w jakimś remixie.

95

@reloaded Ja mam. Ładna, delikatne rysy, skromna. Normalnie ideał. Tylko ten penis przeszkadza.

1

Chciałem po powrocie z meczu Jagiellonii obejrzeć powtórkę Barcy, ale chyba jednak jeszcze raz obejrzę Jagiellonię xD

@FcPortoFan1999 @Sulimo

1

Nie żałuję, że oglądam Jagiellonię zamiast Barcy. @FcPortoFan1999

0

@partymaker Cicho, bo narrację psujesz.

2

@Maks91 Obustronny walkower połączony z karną degradacją obydwu zespołów.

5

@norbi77 Ciesz się, że nie gramy do złotego gola Realu.

1

Bellinghama to chyba strugał Dżepetto.

0

@MesQueUnClub96 To może mi powiesz, że jeszcze by im 9 bramek w dwumeczu pyknęła.

0

Jeżeli Real przegrywa z tak beznadziejnym Espanyolem, to Barcelona na luzie by takiemu Realowi 5 bramek wsadziła.

1

Kibicuje Espanyolowi od 5 minut a już mnie ta FC Barcelona wkurza.

8

Czysto było, gramy dalej. Niech wstaje i nie udaje.

1

@Sulimo Takie polskie Getafe. Nikt nie lubi poza garstką kibiców. No i nawet stadionu nie mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?