Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HarveySpecter A ja Barcelonę 2024/2025
2
@MesQueUnClub96 Powiedzieli mi, że jestem niski, szybki i wytrzymały to idę na bok. Na skrzydło nie miałem ani techniki ani uderzenia, więc zostało mi PO, bo jestem prawonożny.
2
@Jakchcesz Ostatnio oglądałem Jagiellonię, która już w 10 minucie prowadziła 3:0. Flick ucz się.
1
Rekin posadzi Lewandowskiego.
2
Ostatnio tak beznadziejną drużynę jak Valencia widziałem wtedy, gdy graliśmy z Realem.
0
Rekin potężnie ugryzł.
6
@bartekvisca 21:29 źle wygląda.
1
@Eklerek Ja grałem, ale na mniejszym boisku.
1
@FcPortoFan1999 Też się rozczarowałem. Za stara już.
1
@Jakchcesz Moim zdaniem punkt 4 lepiej od razu wprowadzić w życie.
2
@Criss18Barca No to trzeba im życzyć 20 zwycięstw w 22 meczach. Później już mogą przegrywać.
2
@DonCarletto Ekstraklasa to poważna liga i wyzwanie dla byłych graczy Barcelony. W Jagiellonii grał np. Juan Camara.
Pierwszy z lewej jakby ktoś nie wiedział.
https://pbs.twimg.com/media/E3dp3zJXwAEuLlP.jpg
1
@Jakchcesz No właśnie jestem zawiedziony, bo póki co nie było okazji złapać Jana Ptaszka za ptaszka.
1
@4drian0 Już nieaktualne. Ponad 150k ludzi gra obecnie, w tym ja.
10
@Piecu11 Sędzia główny, liniowi, techniczny i jeszcze tych kilku typa na VARze. Jutro Real będzie grał co najmniej 17 vs 11.
1
@Kgorecki2500 KCD:II już pobrane. Teraz tylko czekam na 17, aż będzie można rozpocząć przygodę z Janem Ptaszkiem i Henrykiem.
3
Hahaha brawo Augustyniak xD
1
@Arden Love Message w jakimś remixie.
95
@reloaded Ja mam. Ładna, delikatne rysy, skromna. Normalnie ideał. Tylko ten penis przeszkadza.
1
Chciałem po powrocie z meczu Jagiellonii obejrzeć powtórkę Barcy, ale chyba jednak jeszcze raz obejrzę Jagiellonię xD
@FcPortoFan1999 @Sulimo
1
Nie żałuję, że oglądam Jagiellonię zamiast Barcy. @FcPortoFan1999
0
@partymaker Cicho, bo narrację psujesz.
2
@Maks91 Obustronny walkower połączony z karną degradacją obydwu zespołów.
5
@norbi77 Ciesz się, że nie gramy do złotego gola Realu.
1
Bellinghama to chyba strugał Dżepetto.
0
@MesQueUnClub96 To może mi powiesz, że jeszcze by im 9 bramek w dwumeczu pyknęła.
0
Jeżeli Real przegrywa z tak beznadziejnym Espanyolem, to Barcelona na luzie by takiemu Realowi 5 bramek wsadziła.
1
Kibicuje Espanyolowi od 5 minut a już mnie ta FC Barcelona wkurza.
8
Czysto było, gramy dalej. Niech wstaje i nie udaje.
1
@Sulimo Takie polskie Getafe. Nikt nie lubi poza garstką kibiców. No i nawet stadionu nie mają.