Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to dzisiaj Pan Chorwat na mikrofonie.
1
@Fantastyczny Chłopiec On wszędzie jest średni, ale w karny w finale mundialu na zawsze w serduszku.
13
@esem91 Ściągamy trendy zza oceanu. Nasz Donald też już ma miliardera-przydupasa. Teraz czekamy na propozycje odkupienia Bornholmu, zmianę nazwy Morza Bałtyckiego na Morze Polskie oraz na nałożenie cła na tytoń z Białorusi.
6
@Adran360 Będzie fajnie wyglądała u Lewego w gablotce, gdy już odbierze ją po meczu za strzelonego hattricka.
8
@Marcin199310 Niby otwiera się, ale chyba stan konta źle się wyświetla. Niemożliwe, żebym tak mało zarabiał.
3
@barcanawieki 50 punktów procentowych nabijają Realowi sędziowie.
11
@misterio Niedobrze. Bruce Willis jest coraz starszy, a w 2032 to już będzie miał prawie 80 lat na karku...
14
@Kgorecki2500 Dlatego szkoda, że Biedroń nie startuje. Chciałbym zobaczyć pierwszego męża.
3
@NeroTFP1 Dzisiaj kot, jutro człowiek.
3
@Stenmatic 100% legit, przekonał mnie ten fragment z regulaminu xD
https://zapodaj.net/plik-ncTBSmpywF
https://barcelonamall.shop/pages/terms-of-service
W ogóle cały regulamin jest napisany tak, że "w sumie to możemy nic ci nie wysłać nawet jak zapłacisz, a ty nie masz wobec nas żadnych roszczeń".
3
@FanBarcYxD KCD:2 jest bezpośrednią kontynuacją jedynki. Niby można zagrać, ale dużo się traci.
2
Oczywista czerwona. Bandyta boiskowy.
7
- Tato, jak to jest mieć w składzie najlepszego Brazylijczyka na świecie?
- Nie wiem synu, kibicujemy Realowi Madryt.
1
@kuz Tak, jakiś incydent kałowy.
5
@Arkadio90 Na pewno nie płaci za Canal+.
2
Podoba się dla mnie wynik Lecha.
0
@FcPortoFan1999 Sędzia z Białegostoku xD
4
Wielki szacunek dla czołówki Ekstraklasy. Zobaczyli, że Jaga w pierwszym meczu kolejki przegrała, to wszyscy solidarnie dołączyli.
1
Raków i Legia dzisiaj klasa. Solidarnie z Jagiellonią.
0
@syzje Marna prowokacja.
1
A teraz porównajmy Mistrza z Wrocławia do Wicemistrza z Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Co on zrobił xDDDDDDD
1
@Sulimo Trudno powiedzieć xD
1
Ostatnie 10 minut to kwintesencja Ekstraklasy.
1
@FcPortoFan1999 Nie no, absolutnie.
0
@dmcteam Pytanie nie brzmi "czy" tylko "w której minucie" zostanie przekręcone..
3
@GeneralXavi Na użytek własny można kserować. Nikt nie powinien się przyczepić.
4
@Ricardinio14 Polskie Getafe. Zero stylu, trener gbur, kibiców brak.
1
@capoN Żadnym lekarzem nie jestem, ale może refluks?
0
@Danny Gaucho Dżawier Maszczerano
1 bramka z karnego -> 2 próby -> 50% skuteczności