0

No to dzisiaj Pan Chorwat na mikrofonie.

1

@Fantastyczny Chłopiec On wszędzie jest średni, ale w karny w finale mundialu na zawsze w serduszku.

13

@esem91 Ściągamy trendy zza oceanu. Nasz Donald też już ma miliardera-przydupasa. Teraz czekamy na propozycje odkupienia Bornholmu, zmianę nazwy Morza Bałtyckiego na Morze Polskie oraz na nałożenie cła na tytoń z Białorusi.

6

@Adran360 Będzie fajnie wyglądała u Lewego w gablotce, gdy już odbierze ją po meczu za strzelonego hattricka.

8

@Marcin199310 Niby otwiera się, ale chyba stan konta źle się wyświetla. Niemożliwe, żebym tak mało zarabiał.

3

@barcanawieki 50 punktów procentowych nabijają Realowi sędziowie.

11

@misterio Niedobrze. Bruce Willis jest coraz starszy, a w 2032 to już będzie miał prawie 80 lat na karku...

14

@Kgorecki2500 Dlatego szkoda, że Biedroń nie startuje. Chciałbym zobaczyć pierwszego męża.

3

@NeroTFP1 Dzisiaj kot, jutro człowiek.

3

@Stenmatic 100% legit, przekonał mnie ten fragment z regulaminu xD

https://zapodaj.net/plik-ncTBSmpywF
https://barcelonamall.shop/pages/terms-of-service

W ogóle cały regulamin jest napisany tak, że "w sumie to możemy nic ci nie wysłać nawet jak zapłacisz, a ty nie masz wobec nas żadnych roszczeń".

3

@FanBarcYxD KCD:2 jest bezpośrednią kontynuacją jedynki. Niby można zagrać, ale dużo się traci.

2

Oczywista czerwona. Bandyta boiskowy.

7

- Tato, jak to jest mieć w składzie najlepszego Brazylijczyka na świecie?
- Nie wiem synu, kibicujemy Realowi Madryt.

1

@kuz Tak, jakiś incydent kałowy.

5

@Arkadio90 Na pewno nie płaci za Canal+.

2

Podoba się dla mnie wynik Lecha.

0

@FcPortoFan1999 Sędzia z Białegostoku xD

4

Wielki szacunek dla czołówki Ekstraklasy. Zobaczyli, że Jaga w pierwszym meczu kolejki przegrała, to wszyscy solidarnie dołączyli.

1

Raków i Legia dzisiaj klasa. Solidarnie z Jagiellonią.

0

@syzje Marna prowokacja.

1

A teraz porównajmy Mistrza z Wrocławia do Wicemistrza z Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Co on zrobił xDDDDDDD

1

@Sulimo Trudno powiedzieć xD

1

Ostatnie 10 minut to kwintesencja Ekstraklasy.

1

@FcPortoFan1999 Nie no, absolutnie.

0

@dmcteam Pytanie nie brzmi "czy" tylko "w której minucie" zostanie przekręcone..

3

@GeneralXavi Na użytek własny można kserować. Nikt nie powinien się przyczepić.

4

@Ricardinio14 Polskie Getafe. Zero stylu, trener gbur, kibiców brak.

1

@capoN Żadnym lekarzem nie jestem, ale może refluks?

0

@Danny Gaucho Dżawier Maszczerano

1 bramka z karnego -> 2 próby -> 50% skuteczności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?