Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Teraz natomiast odnoszę wrażenie, że zarówno początek jak i koniec, dało się rozegrać lepiej.
0
Tapindowski pięknie
0
Ferran dzisiaj wylosował formę sardynki.
2
2:0 dla Kotletico w 6 miuncie to był plan Flicka, żeby przećwiczyć remontady. Czapki z głów przed Niemieckim geniuszem.
31
Odnoszę wrażenie, że dało się lepiej rozpocząć ten mecz.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@szela1899 No liczą się. Jak Atletico trafi do naszej siatki to jest normalnie zaliczana bramka.
@FcPortoFan1999 No to już wygraliśmy, skoro Atletico nawet jak strzeli, to bramka się nie liczy.
2
@bartekvisca Ja robiłem w 2018 i płaciłem około 1200zł. Teraz średnio 3900 zł w Białymstoku. Kosmos
2
@xvcWinterSoldier Gorzej jak to Niemcy zaatakują. Wówczas tylko Jagiellonia i Motor będą sobie pykać w piłęczkę.
4
@Kgorecki2500 No i o to chodzi. Gothic bez aromatu drewna to nie Gothic.
4
@karolpiłkarz Tylko madryciokom coś takiego się wyświetla.
3
Całkiem spoko to demo Gothic I Remake. Wiadomo, że to nie jest ostateczna wersja, więc optymalizacja i niektóre rzeczy się poprawią, ale czuć ten klimat drewienka charakterystyczny dla Gothica. Jestem na tak i chcę więcej, a grałem tylko 0.5h. No i zmiany dla łucznika na plus.
7
@PatrykBarca Co przemawia za tym, że United jest przed Liverpoolem? Jedno mistrzostwo więcej dla United, które Liverpool odrobi w tym sezonie? Czy 3 Ligi Mistrzów mniej? A może 3 Superpuchary UEFA mniej? Czy jednak te dwa Puchary UEFA mniej?
17
@Encore @Danny Gaucho Jesteśmy braćmi?
63
@MesQueUnClub96 Kąpiel z wujkiem.
10
@blakkudium Podajcie sobie ręce i gramy dalej
1
Szkoda, że Stefański wypaczył wynik i nie wyrzucił bandyty z boiska. Masakra.
0
Ale posłał rakietę
1
Fadiga na luzie 3 bramki mógłby mieć, ale oszczędza Cracovię xD
5
@Joe_Barbaro Oczywiście Jagiellonia. Najlepiej grająca drużyna w Polsce.
0
@Iniesta8i Nie złamał nogi to gramy dalej.
4
Czemu to nie była czerwona xD Jaga przekręcona mocno.
https://x.com/polski_ligowiec/status/1893675107823894998
2
Jesusa Imaza należy intronizować na Króla Polski.
0
Jezus maria, uff xd Co tutaj wcisnęli.
1
@Marian_Pazdzioch Polecam czekać.
0
@dv7wisnia Uczciwe podejście. Nic ci nie wyślą nawet jak zapłaciłeś, ale przynajmniej ostrzegali.
0
@dv7wisnia Panie, jaki scam? 100% no scam.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15304421#comment-15304436
1
Brawo Legia, tak trzymać.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Może nie najlepszy, ale na pewno największy artysta.
Israel „Iz” Kamakawiwoʻole - 343 kg przy wzroście 188 cm.
9
@MesQueUnClub96 Niech jeszcze przejdzie w pochodzie pierwszomajowym xDD