3

Teraz natomiast odnoszę wrażenie, że zarówno początek jak i koniec, dało się rozegrać lepiej.

0

Tapindowski pięknie

0

Ferran dzisiaj wylosował formę sardynki.

2

2:0 dla Kotletico w 6 miuncie to był plan Flicka, żeby przećwiczyć remontady. Czapki z głów przed Niemieckim geniuszem.

31

Odnoszę wrażenie, że dało się lepiej rozpocząć ten mecz.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@szela1899 No liczą się. Jak Atletico trafi do naszej siatki to jest normalnie zaliczana bramka.

@FcPortoFan1999 No to już wygraliśmy, skoro Atletico nawet jak strzeli, to bramka się nie liczy.

2

@bartekvisca Ja robiłem w 2018 i płaciłem około 1200zł. Teraz średnio 3900 zł w Białymstoku. Kosmos

2

@xvcWinterSoldier Gorzej jak to Niemcy zaatakują. Wówczas tylko Jagiellonia i Motor będą sobie pykać w piłęczkę.

4

@Kgorecki2500 No i o to chodzi. Gothic bez aromatu drewna to nie Gothic.


4

@karolpiłkarz Tylko madryciokom coś takiego się wyświetla.

3

Całkiem spoko to demo Gothic I Remake. Wiadomo, że to nie jest ostateczna wersja, więc optymalizacja i niektóre rzeczy się poprawią, ale czuć ten klimat drewienka charakterystyczny dla Gothica. Jestem na tak i chcę więcej, a grałem tylko 0.5h. No i zmiany dla łucznika na plus.

7

@PatrykBarca Co przemawia za tym, że United jest przed Liverpoolem? Jedno mistrzostwo więcej dla United, które Liverpool odrobi w tym sezonie? Czy 3 Ligi Mistrzów mniej? A może 3 Superpuchary UEFA mniej? Czy jednak te dwa Puchary UEFA mniej?

17

@Encore @Danny Gaucho Jesteśmy braćmi?

63

@MesQueUnClub96 Kąpiel z wujkiem.

10

@blakkudium Podajcie sobie ręce i gramy dalej

1

Szkoda, że Stefański wypaczył wynik i nie wyrzucił bandyty z boiska. Masakra.

0

Ale posłał rakietę

1

Fadiga na luzie 3 bramki mógłby mieć, ale oszczędza Cracovię xD

5

@Joe_Barbaro Oczywiście Jagiellonia. Najlepiej grająca drużyna w Polsce.

0

@Iniesta8i Nie złamał nogi to gramy dalej.

4

Czemu to nie była czerwona xD Jaga przekręcona mocno.

https://x.com/polski_ligowiec/status/1893675107823894998

2

Jesusa Imaza należy intronizować na Króla Polski.

0

Jezus maria, uff xd Co tutaj wcisnęli.

1

@Marian_Pazdzioch Polecam czekać.

0

@dv7wisnia Uczciwe podejście. Nic ci nie wyślą nawet jak zapłaciłeś, ale przynajmniej ostrzegali.

0

1

Brawo Legia, tak trzymać.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Może nie najlepszy, ale na pewno największy artysta.


Israel „Iz” Kamakawiwoʻole - 343 kg przy wzroście 188 cm.

9

@MesQueUnClub96 Niech jeszcze przejdzie w pochodzie pierwszomajowym xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?