10

Wypowiadanie się o sędziach będąc kibicem Realu powinno być zabronione Konstytucją.

4

Martin mógłby mieć problem z grą w pierwszym składzie Radomiaka Radom.

5

Sato dzisiaj chyba dostał przelew od Laporty.

5

Jak już ta Celta zbiera pozostałości z Barcelony to może Frenkiego wezmą.

2

Dla niepoznaki nie gwizdnął karnego przeciw nam.

0

Brawo Pena, w końcu robisz to co należy do bramkarza grającego na poziomie Barcelony.

0

Dobra Martin, nagrałeś się. Siadaj.

0

Zawsze cieszy jak szejki dostają w papę

17

@MessiForeverTheBest A minus taki, że jednak Trzaskowski.

7

@Ojciec5tkidzieci Zawsze mnie zastanawia co Ci ludzie mają z głową, że ciągle myślą o zabawach analnych.

Może to jakieś niespełnione fantazje erotyczne tego Pana. Nie mnie oceniać, ale jednak trochę dziwne.

5

@tomek8756 Przecież ta osoba powinna odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa... To nawet nie jest sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, to jest próba zabójstwa.

1

Przepiękna akcja

1

Zabrał im to prowadzenie jak zegarek Dolbergowi

0

@FcPortoFan1999 Zapalenie płuc konkretnie.

0

@FcPortoFan1999 Pierwszy raz w tym sezonie nie będę na meczu, to jest dopiero ból.

1

Bardzo udane te piątkowe derby Motoru i Zagłębia.

0

Piękna patologia polskiej piłki xD
@Sulimo @FcPortoFan1999

16

@krol211 Amigosy wchodzą na wyższy poziom.

3

@DragonxNF Podoba mi się x2 Cypis a pod nim John Lennon - Imagine xD

3

@Kondziubarca I teraz pytanie - czy NATO zbyt słabo zbombardowało Serbię czy właśnie zbyt mocno, że ci zbrodniarze dalej tacy odklejeni.

1

@barcanawieki Też nie mam pojęcia i 99% La Bamby też nie wie bez sprawdzania.

1

@Crashynski Czyli przez kolejne 2 lata nie będzie można z czystym sumieniem kibicować Pepowi.

1

@macio_944 Henryk okradziony

6

@Arden jeść drwala

2

@PatrychoO Ogłaszam wszystkim, że nie kupię już Jaguara, a wszystkie jakie posiadam, natychmiast sprzedam.

2

@Hindus Czyli, że często łamie innych zawodników? Czy jego styl gry zwiększa ryzyko powstania kontuzji u rywala?

1

@Szpenser Romanczuka w to nie mieszaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@szkudi7 Burger Drwala

1

@LOPEZ16 Bardzo smakował mi dzisiaj, a frytki zakręcone w sosie śmietanowym to TOP. Do tego kolka zero i kawusia z ankiety. Żyć nie umierać. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?