Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świderski xddddd
0
Ja pierdziele xDD
1
Czemu oni szukają kwadratowych kół... Trzeba było strzelać w takiej sytuacji...
9
@Kapitan hawk Sędzia doskonale zademonstrował czego nie powinni robić zawodnicy. Nauka BHP działa najlepiej na przykładach.
6
@Piernik Bez urazy, ale jakby ktoś molestował moja narzeczoną w pracy to lepiej dla niego, żeby strzelił tego samobója zanim ją się nim zajmę.
2
@mordini123 Tylko trzeba uważać, żeby nikt nie wszedł, bo ciężko się potem wytłumaczyć z oglądania półnagiego, łysego faceta w basenie.
0
@MOLESTA Ja się nie dziwię. Ja nie dam rady oglądać meczu kobiet nawet jak drużyna wygrywa tryplet, a co dopiero jak przegrywa.
Zupełnie inny sport.
0
@Borry Stabilności formy odmowić mu nie można.
4
@MesQueUnClub96 Dla niepoznaki napisał parę komentarzy na temat piłki, a później już leci z przekazem. No i oczywiście przeglądał stronę od kilku lat, ale dopiero niedawno założył konto.
1
Masz możliwość podbiec do Romanczuka a podbiegasz przytulić się do Ronaldo...
Nie wiedzą ludzie co tracą.
3
W machaniu łapami to Ronaldo ustępuje tylko Viniciusowi.
2
Cienka ta Portugalia jak sik pająka. Golimy frajerów.
6
Litwinowi przypomniała się Rzeczypospolita Obojga Narodów i temu sędziuje po naszej stronie.
0
Ale dał Romanczuk
2
Taras Romanczuk pokaże chłopaczkom z Portugalii jak gra się w piłeczkę.
1
@barcelonaLM Smetoniska Gira? Top.
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że i tak zagra na tym zgrupowaniu, bo ostatnio miał zagrać, tylko doznał kontuzji. Najwyżej w następnym meczu.
0
@FcPortoFan1999 A co się stało? Znowu się połamał?
2
@MessiForeverTheBest Wady są takie, że jeszcze nie siedzą po prawomocnym wyroku.
3
Sanabrię to zapamiętam i tak z tego, jak grając w Betisie, uciszył Bernabeu w 94'.
1
@SelloutCrowd Moje Pepe lubi to.
10
@Zip Sen jest dla słabych. Prawdziwy mężczyzna pilnuje La Bamby przez całą dobę.
1
@mrboom Ja wolę droższego, mniejszego, mniej zdrowego i gorszego w Macu. Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.
46
@BulaKG Dla takich pytań wchodzę na La Bambę.
1
Tak to jest jak nie lądujesz telemarkiem.
1
@IMBALEO A najlepsze jest to, że Tomek Musiał i Bartek Frankowski nawet nawaleni i ze znakiem w łapie sędziują lepiej niż większość obecnych sędziów.
5
@MesQueUnClub96 No nie ma, bo Lewy nie był na spalonym w momencie podania. Model został tak wygenerowany, żeby pokazać spalonego, którego nie było. La Liga w pigułce.
1
@MesQueUnClub96 No czyli tak jak wczoraj twierdziłem, że model był dobry a użyli złej klatki, nie tej co pierwotnie pokazał realizator. Ale co się ludzie naprodukowali to ich.
3
@patrickjacob Ciesz się, że w ogóle mogłeś coś napisać. Ja dostałem bana do 2099 a nie zdążyłem nawet komentarza wysłać.
0
@macio_944 Jedyną słuszną reakcją na przegrywanie jest strzelenie tylu bramek, aby wygrać.