1

@Marian_Pazdzioch Oczywiście, że tak. Byłem w 2016 na Camp Nou i już wtedy było nieciekawie jeżeli chodzi o stan techniczny i wizualny obiektu. Teraz będzie piękny, nowoczesny stadion, który po prostu trzeba odwiedzić.

0

Korona już 0:2 w 12' xD

3

Rocha strzelił gola będąc znokautowanym przez Dziekońskiego.

https://x.com/polski_ligowiec/status/1837162179377659923

@FcPortoFan1999

5

@Lola120 Ja mam nadzieję, że po prostu zakontraktujemy porządnego bramkarza, który będzie umiał bronić i nie będziemy musieli czekać na to, aż 32 latek zacznie dobrze grać. Ter Stegen może sobie zostać w klubie, ale potrzebuje konkurencji na poziomie.

2

@ranger3120 W Japonii (1.30/kobieta) jest jeszcze mniejsza dzietność niż w Polsce (1.33/kobieta). Tam też sprowadzają śniadych inżynierów i chcą mieszać kultury? Tam też jest jakiś plan na obrzydzenie macierzyństwa i odejście od kościoła? Japonia też jest stracona?

A w Korei Płd. to już w ogóle dramat, bo wskaźnik na rok 2021 wskazywał 0.81 urodzeń/kobieta...

1

@Krystian1588 @Kgorecki2500 Tylko, że od 39' wrogów nam ubyło, a niektórzy stali się nawet sojusznikami i najważniejszymi partnerami handlowymi. Tylko jeden w dalszym ciągu grozi Polsce bombardowaniami i zbrojnie podbija inne kraje.

2

@TheNekro94 W sumie śmiesznie czyta się powyższą dyskusję, gdy od kilku lat odwiedzam wyłącznie hotele "Adult Only".

Podobnie jest np. w Suntago, przebywa człowiek wyłącznie w strefie +16, żeby odpocząć od dzieci i krzyków :D

6

@lioney10 Kto ci kazał stawiać na Sturm Graz?

2

@SelloutCrowd Bo jak nie wykopuje to podaje przeciwnikowi pod nogi? :D

6

@Peciak Czy ten "jeden słabszy mecz" jest teraz z Tobą w pokoju?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No jest parę niedociągnięć.

0

Tak jest, jedziemy. Maszyna rusza.

2

Można wyłączyć xDDDDDD

0

Ter Stegen się popisał xD

6

To jak tam? Włoski, Angielski czy Serbski dzisiaj?

7

Czyli pewnie dopiero Niemcy go złapali...


2

Komentarz usunięty

6

@fart Golimy frajerów 5:0. Maszyny Flicka już nic nie zatrzyma.

3

@mordini123 Masz w linku z usosa - polonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim.

No i możesz się nauczyć o strategiach queer, emancypacji, mainstreamie itd. Bardzo przydatna wiedza.

37

@AduŚ07 Nie pomagają - źle, ale jak pomagają to też źle.

4

@Kgorecki2500 Fajnie żyć w takim Białymstoku, gdzie poziom wody rzeki płynącej przez centrum miasta nie przekracza 40 cm przez cały rok. Trzymajcie się tam.

0

@draxidox @Pasiak @pt9 Jeszcze polecam porównać spalanie auta przy 150 km/h a przy 120km/h, bo różnica jest dosyć spora i niezbyt się opłaca jechać te 30km/h szybciej.

0

@OrangeFcb Graniczymy z Austrią? Czy coś mnie ominęło?

2

@Derean Zastanawiali się czy tym razem Polska będzie się dłużej bronić.

1

@Popitek12 CRsiedem GOAT? Jak najbardziej.

5

@Zdobywca Niesamowita historia, ale zostaw już Dodiego w spokoju.

8

@Sulimo Mocno, ale celnie o Realu Madryt.

7

@MichuZ44 Okradanie złodzieja nie jest kradzieżą. Pamiętajmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?