Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marian_Pazdzioch Oczywiście, że tak. Byłem w 2016 na Camp Nou i już wtedy było nieciekawie jeżeli chodzi o stan techniczny i wizualny obiektu. Teraz będzie piękny, nowoczesny stadion, który po prostu trzeba odwiedzić.
0
Korona już 0:2 w 12' xD
3
Rocha strzelił gola będąc znokautowanym przez Dziekońskiego.
https://x.com/polski_ligowiec/status/1837162179377659923
@FcPortoFan1999
5
@Lola120 Ja mam nadzieję, że po prostu zakontraktujemy porządnego bramkarza, który będzie umiał bronić i nie będziemy musieli czekać na to, aż 32 latek zacznie dobrze grać. Ter Stegen może sobie zostać w klubie, ale potrzebuje konkurencji na poziomie.
2
@ranger3120 W Japonii (1.30/kobieta) jest jeszcze mniejsza dzietność niż w Polsce (1.33/kobieta). Tam też sprowadzają śniadych inżynierów i chcą mieszać kultury? Tam też jest jakiś plan na obrzydzenie macierzyństwa i odejście od kościoła? Japonia też jest stracona?
A w Korei Płd. to już w ogóle dramat, bo wskaźnik na rok 2021 wskazywał 0.81 urodzeń/kobieta...
1
@Krystian1588 @Kgorecki2500 Tylko, że od 39' wrogów nam ubyło, a niektórzy stali się nawet sojusznikami i najważniejszymi partnerami handlowymi. Tylko jeden w dalszym ciągu grozi Polsce bombardowaniami i zbrojnie podbija inne kraje.
2
@TheNekro94 W sumie śmiesznie czyta się powyższą dyskusję, gdy od kilku lat odwiedzam wyłącznie hotele "Adult Only".
Podobnie jest np. w Suntago, przebywa człowiek wyłącznie w strefie +16, żeby odpocząć od dzieci i krzyków :D
6
@lioney10 Kto ci kazał stawiać na Sturm Graz?
2
@SelloutCrowd Bo jak nie wykopuje to podaje przeciwnikowi pod nogi? :D
6
@Peciak Czy ten "jeden słabszy mecz" jest teraz z Tobą w pokoju?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No jest parę niedociągnięć.
0
Tak jest, jedziemy. Maszyna rusza.
2
Można wyłączyć xDDDDDD
0
Ter Stegen się popisał xD
6
To jak tam? Włoski, Angielski czy Serbski dzisiaj?
7
Czyli pewnie dopiero Niemcy go złapali...
2
Komentarz usunięty
6
@fart Golimy frajerów 5:0. Maszyny Flicka już nic nie zatrzyma.
3
@mordini123 Masz w linku z usosa - polonistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim.
No i możesz się nauczyć o strategiach queer, emancypacji, mainstreamie itd. Bardzo przydatna wiedza.
4
Coraz ciekawsze te przedmioty na studiach xD
https://pbs.twimg.com/media/GX2jiSGXIAQ_6tf?format=png&name=small
https://www.usosweb.uj.edu.pl/kontroler.php?_action=katalog2/przedmioty/pokazPrzedmiot&prz_kod=WPl%2Fblok%2FI%2F01
37
@AduŚ07 Nie pomagają - źle, ale jak pomagają to też źle.
4
@Kgorecki2500 Fajnie żyć w takim Białymstoku, gdzie poziom wody rzeki płynącej przez centrum miasta nie przekracza 40 cm przez cały rok. Trzymajcie się tam.
0
@draxidox @Pasiak @pt9 Jeszcze polecam porównać spalanie auta przy 150 km/h a przy 120km/h, bo różnica jest dosyć spora i niezbyt się opłaca jechać te 30km/h szybciej.
0
@OrangeFcb Graniczymy z Austrią? Czy coś mnie ominęło?
2
@Derean Zastanawiali się czy tym razem Polska będzie się dłużej bronić.
1
@Popitek12 CRsiedem GOAT? Jak najbardziej.
5
@Zdobywca Niesamowita historia, ale zostaw już Dodiego w spokoju.
8
@Sulimo Mocno, ale celnie o Realu Madryt.
7
@MichuZ44 Okradanie złodzieja nie jest kradzieżą. Pamiętajmy.