0

Chciałbym zobaczyć statystyki ilu ludziom alkohol zniszczył życie, a ilu ludziom życie zniszczyła marihuana. Obawiam się, że różnica wynosiłaby kilka rzędów wielkości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Xavi6:) Dobra, dobra. Adama weźmie go na siłkę i zanim się obejrzymy Puig będzie miał 50 cm w bicepsie

2

@Kacper1432 To kontuzjogenny czy jednak podatny na kontuzje? Bo jednak to dwie różne rzeczy. Sport może być kontuzjogenny, a zawodnik podatny na kontuzje.

5

@Kacper1432 Co to znaczy, że piłkarz jest kontuzjogenny?

48

Przez pierwsze 30 minut po wyłączeniu FCBarca.com nic szczególnego się nie działo. Jednak chwilę później przyłapałem się na szukaniu w internecie informacji o wulkanach i o uniwersum Tolkiena. Po godzinie od wyłączenia serwerów zacząłem przeglądać twitty byłego Przewodniczącego Rady Europejskiej. Po godzinie i 30-stu minutach wdałem się w kłótnię ze swoją dziewczyną o słuszność szczepień i lockdownów. Po dwóch godzinach zacząłem oglądać kompilacje Neymara i nabrałem chęci na napisanie Ody ku chwale Brazylijczyka. Rozmarzyłem się także o jego powrocie do Barcy dzięki Prawu Webstera. Po dwóch godzinach i trzydziestu minutach było już znacznie gorzej, gdyż chciałem pojechać do sklepu z elektroniką i schować pudełko PS5 w dziale z odkurzaczami. Jednak przypomniałem sobie, że nie mam biletu na autobus, więc nie pojadę. Po trzech godzinach zacząłem szukać informacji o tym, gdzie obecnie znajduje się syn Neymara i dlaczego Brazylijski Książę jest złym ojcem. Po trzech godzinach i trzydziestu minutach uznałem, że to nic, że podatki rosną, bo przecież wystarczy nie kupować tego co drogie i po prostu żyć skromniej. Po czterech godzinach odtworzyłem ostatni mecz Barcelony w celu dogłębnej analizy gry Frenkiego De Jonga. Zauważyłem jego braki w obronie, których wcześniej nie dostrzegałem. Po 5 godzinach od wyłączenia FCBarca.com zauważyłem, że czas do ponownego uruchomienia tejże strony rośnie tak szybko, jak inflacja w Polsce. Po 5 godzinach i 30 minutach zrezygnowany wszedłem na notatnik. Okazało się, że ilość nowych, merytorycznych komentarzy na Cafe Bernabeu jest identyczna jak na wyłączonej La Rambli. Po 6 godzinach włączyli FCBarca.com. Jak widać, można wytrzymać bez tej strony.

0

@MSN1998 Jeżdżę odkąd pamiętam na wielosezonówkach. Nie słychać żadnej różnicy.

3

@Emhyr To musi być fake. Nawet Bartomeu nie byłby takim imbecylem, żeby coś takiego wymyśleć.

2

@Hubsao Na stałe, a nie na badania.

0

Pospolity przestępca, który robił pospolite złe rzeczy. Mądrego to aż miło posłuchać.

5

@MesQueUnClub96 Detonator?

2

@Semafor80 Nie no, takiego Mbappe czy Bruno to jednak bym wziął.

1

@Kgorecki2500 Od siebie dorzucę:
Green Knight 2021
Król Artur 2004
Król Artur: Legenda miecza 2017
Król wyjęty spod prawa 2018
Wersje reżyserską Królestwa Niebieskiego, która jest zdecydowanie lepsza.
Wielki mur 2016

5

@BorzyKrzys Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Prędkość nieadekwatna od umiejętności. Moim zdaniem mandat za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym dla rowerzysty.

0

3

@lukaszbarca15 "Film ma przede wszystkim bawić" Gratuluję w takim razie. Dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu.

@igor69 Dobrze, że się sam podsumowałeś. W 99% rankingów publiczności Endgame jest daleko w tyle za Władcą Pierścieni. Więc to WP bardziej podoba się publiczności oraz zyskał uznanie krytyków. Dzięki za potwierdzenie moich słów.

https://www.imdb.com/chart/top/
https://www.filmweb.pl/ranking/film

0

@igor69 Jeżeli Boxoffice jest dla Ciebie kryterium do oceny jakości filmu to gratuluję.

3

@AssisMoreira Królestwo Niebieskie zostało nakręcone dwa lata po zakończeniu trylogii Władcy Pierścieni, więc faktycznie kopiuj-wklej.

@lukaszbarca15 Nie słychać cię. https://zapodaj.net/b9f0f076b086b.png.html

19

@lukaszbarca15 Obok szarży Rohirrimów pod Minas Tirith nawet nie stała.

1

@Kgorecki2500 Tak się dzieje, gdy przesadzi się z imprezą po awansie w PNA.

2

@TylkoBarca7273 Jakby była taka opcja to sam bym go zawiózł z Barcelony do Paryża.

2

@Onie W BIbli nie ma nic, co by wykraczało poza wiedzę ludzi, którzy ją pisali. Czyli nie będzie nic o dinozaurach, atomach, czarnych dziurach itp.

7

@Ronmes Tak, na samym dole po lewej, element się podpisał.

0

@PodkarpackiKibic Jak najbardziej. Myślę, że powinniśmy wysłać nasze wojska aż po Lwów.

0

Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.

1

Co teraz zrobił Ter Stegen? Po co on to łapał?

2

Lenglet zaraz jakiś karniaczek sprokurowany w 93' i mecz kompletny.

47

Maszyna ruszyła. Dawać mi teraz Bayern. Zrewanżujemy się za Lizbonę, golimy frajerów.

39

Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?