0

@Colon La Bamba w wykonaniu Richiego Valensa to mistrzostwo świata.


17

@Kgorecki2500 No i cyk, trzeba nałożyć nowy podatek, bo 0.5 miliarda zł musimy zapłacić.

17

Powodzenia Auba! Wielu bramek w Barcelonie!

0

Habemus papam! Wychodzi!


23

Powiem wam, że genialnie to zrobiliście :D
Proszę tylko nie ruszać już licznika herbów, niech tak zostanie.

https://zapodaj.net/68b7edb165104.png.html

Tyle dwójek, że aż mój indeks na studiach się przypomniał.

27

22:22 dnia 2.2.22
Szczęścia wszystkim La Ramblowiczom!

0

@Mr8lack Moim zdaniem kampania w BF1 była bardzo dobra. Szczególnie "The Runner i Through Mud and Blood. Fakt, że nie były długie, ale bardzo treściwe i wyjątkowe.



1

@Mr8lack Kiedyś Battlefield to było arcydzieło.


3

@Kgorecki2500 Pizza La Pologne - oprócz podstawowych rzeczy nic w niej specjalnego nie ma.

2

@PatrychoO A oszukiwałeś na cenie premium czy płaciłeś 20 zł/miesiąc? Bo jak oszukiwałeś to już wiemy przez kogo tyle Spotify zwleka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@konrad1661 Wejdzie w finale jako dżoker. Przeciwnik nie będzie na niego przygotowany i Sergi przebiegnie całe boisko strzelając bramke jak Messi z Getafe.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@tomek8756 Bogaci Niemcy staną się jeszcze bardziej bogaci. Zaraz się okaże, że będą mogli za średnią krajową kupić 2 razy więcej paliwa niż Polak. Brawo PiS.

3

@marcin62 Battlefield skończył się na BF1. Tamta gra miała wszystko co najlepsze z bf'a. Potem już nic dobrego nie wydali.

0

@OsamaDembele Z tym grającym to bym polemizował. Częściej jednak siedzi w szpitalach.

8

@tristan87 Czyli będzie tak samo widoczny jak przez większość czasu gry w Barcelonie.

8

@tristan87 Rozumiem, że teraz ktoś powinien tego człowieka wyrzucić z balkonu z 8 piętra. I niech prokurator spróbuje wmówić, że to było zabójstwo... Przecież nie było zamiaru zabójstwa. Nieszczęśliwy wypadek po prostu.

1

@Clue Tylko North Fish.

2

@Joe_Pesci Bo po zajęciu Ukrainy następnym celem będzie Polska.

22

@OsamaDembele Czyim multikontem jesteś?

14

@Pogba Anglia będzie dzielnie walczyć z Rosją, aż do ostatniego Polaka.

1

@Kgorecki2500 Siedzi za niego Fjotolf Hansen.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Peszko07 #MimoWszystkoDuda

4

Myślałem, że co najmniej Halanda podpisali skoro nowe serwery padły.

4

Ale w lecie to już na pewno Neymar wróci.

1

@Jestjakjest Dzwoń do Alemanego i podpisuj cyrograf.

1

@Nano22 Brakowało odniesienia do tej legendarnej dyskusji:

"gdy widzi wzrost cen"

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397

A poza tym genialne.

4

@lucas/catalan Krystyna Pawłowicz.

8

@takisobiektos Pazdana z Jagiellonii niech jeszcze weźmie.

0

@ShawnC Oj tam, wygrali sekstet. Co to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?