0

@Blanco16 Czemu dwie?

edit: Aaa, kupon.

1

Ej Mati, jusz nie spszedajemy de Jonga

1

Miejmy nadzieję, że Ukraińcy będą tak strzelali jak dzisiaj Barcelona.

13

Skończył przemawiać stary pionek. Teraz przemawia On. Prowadź Wodzu na Moskwę.

0

@kuz Tak powiedział. Że pójdzie dalej.

0

@Kozinho. A co, mieli czołgi wysłać? Przecież to byłby pretekst to ataku na NATO...

1

Liczyłem, że Biden zaparkuje USS Gerald R. Ford w Gdyni.

4

@Ojciec5tkidzieci Czeka na potwierdzenie od snajperów z Kremla, że zadanie zostało wykonane.

6

@Kgorecki2500 Ta, a co powiedzieć o takiej Nowej Zelandii.

2

@Tomo_95 Jeżeli będą z taką zawziętością walczyć z Ruskimi jak UPA rżnęła Polaków na Wołyniu, to jestem spokojny o wynik wojny.

1

W Białymstoku prawie na każdej stacji kolejka na 30-40 minut czekania. Nawet autobusy miejskie tankują.

12

@macio_944 Moim zdaniem nie ma szans, żeby wytworzyła się temperatura, która przetopi podłoże reaktora. Pamiętajmy że tunel, który wykopali górnicy z Tuły został zalany betonem i odseparował reaktor od wód gruntowych. Samo paliwo jądrowe już dawno zaschlo. Ewentualny pożar elektrowni będzie raczej problemem lokalnym, gdzie najbardziej oberwie Białoruś oraz strefa wykluczenia.

0

@potrojnakorona Śmierdzi na kilometr. Nie bronie Rosjan, ale po co mieliby walić rakietami w dom rodzinny? Szczególnie, że walą w jakąś wieś gdzie nie można wytłumaczyć ataku np. bliskością strategicznych obiektów. Może obok domu stały czołgi? Ciężko stwierdzić. A może po prostu Rosjanom odwaliło i nawet MTK ich nie interesuje.

13

@Onie Kazdy kto ucieka bezpośrednio przed wojna powinien dostać schronienie. Wolę żeby kasa z podatków szła na nich niż na 500 plus czy na polityków.

3

@Kgorecki2500 Wprowadza swoich ludzi na urzędy, a potem podpiszą traktat włączający Ukrainę do Rosji.

15

@tomek8756 Myślę, że dobry snajper byłby idealną instytucją.

1

@Faun Teraz działa, dzięki.

0

@Faun Dobrze link napisałeś? Bo mi nie działa.

3

@Bobo25 Ale emotkę wstawiają co tydzień. Możliwe, że to nawet automat wysyła.

3

Nie róbcie afery z tego Twitta Ligi Europy. Piszą to samo w każdy czwartek przed meczami LE.


9

@barcelonaLM Gazprom już -54%. Rosja zaraz będzie żreć tylko chleb z cebulą. Ludzie sami wywiozą Putina na taczkach.

0

@barcelonaLM Napisane tak, jakby to była robota Polaków. Mogliby jednak się wykosztować na kogoś, kto biegle włada polskim, bo fatalnie wygląda wiadomość w naszym języku.

1

@CatalanDream W jadącym T-34 głośno jest, więc pewnie nie usłyszał dzwonka.

0

@barcelonaLM A jakieś inne źródło niż rosyjski interfax? Bo właśnie nic nie mogę znaleźć.

0

@barcelonaLM A skąd ta informacja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@JimMorrisonFCB Gdy za wszelką cenę chcesz odjechać Lewandowskiemu w klasyfikacji strzelców, że aż strzelasz do swojej bramki.

7

@Comfortable_ Rutyna Messiego.

0

@budel17 Dokładnie.

1

@budel17 I mecz bezpośredni!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?