Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 Czemu dwie?
edit: Aaa, kupon.
1
Ej Mati, jusz nie spszedajemy de Jonga
1
Miejmy nadzieję, że Ukraińcy będą tak strzelali jak dzisiaj Barcelona.
13
Skończył przemawiać stary pionek. Teraz przemawia On. Prowadź Wodzu na Moskwę.
0
@kuz Tak powiedział. Że pójdzie dalej.
0
@Kozinho. A co, mieli czołgi wysłać? Przecież to byłby pretekst to ataku na NATO...
1
Liczyłem, że Biden zaparkuje USS Gerald R. Ford w Gdyni.
4
@Ojciec5tkidzieci Czeka na potwierdzenie od snajperów z Kremla, że zadanie zostało wykonane.
6
@Kgorecki2500 Ta, a co powiedzieć o takiej Nowej Zelandii.
2
@Tomo_95 Jeżeli będą z taką zawziętością walczyć z Ruskimi jak UPA rżnęła Polaków na Wołyniu, to jestem spokojny o wynik wojny.
1
W Białymstoku prawie na każdej stacji kolejka na 30-40 minut czekania. Nawet autobusy miejskie tankują.
12
@macio_944 Moim zdaniem nie ma szans, żeby wytworzyła się temperatura, która przetopi podłoże reaktora. Pamiętajmy że tunel, który wykopali górnicy z Tuły został zalany betonem i odseparował reaktor od wód gruntowych. Samo paliwo jądrowe już dawno zaschlo. Ewentualny pożar elektrowni będzie raczej problemem lokalnym, gdzie najbardziej oberwie Białoruś oraz strefa wykluczenia.
0
@potrojnakorona Śmierdzi na kilometr. Nie bronie Rosjan, ale po co mieliby walić rakietami w dom rodzinny? Szczególnie, że walą w jakąś wieś gdzie nie można wytłumaczyć ataku np. bliskością strategicznych obiektów. Może obok domu stały czołgi? Ciężko stwierdzić. A może po prostu Rosjanom odwaliło i nawet MTK ich nie interesuje.
13
@Onie Kazdy kto ucieka bezpośrednio przed wojna powinien dostać schronienie. Wolę żeby kasa z podatków szła na nich niż na 500 plus czy na polityków.
3
@Kgorecki2500 Wprowadza swoich ludzi na urzędy, a potem podpiszą traktat włączający Ukrainę do Rosji.
15
@tomek8756 Myślę, że dobry snajper byłby idealną instytucją.
1
@Faun Teraz działa, dzięki.
0
@Faun Dobrze link napisałeś? Bo mi nie działa.
3
@Bobo25 Ale emotkę wstawiają co tydzień. Możliwe, że to nawet automat wysyła.
3
Nie róbcie afery z tego Twitta Ligi Europy. Piszą to samo w każdy czwartek przed meczami LE.
9
@barcelonaLM Gazprom już -54%. Rosja zaraz będzie żreć tylko chleb z cebulą. Ludzie sami wywiozą Putina na taczkach.
0
@barcelonaLM Napisane tak, jakby to była robota Polaków. Mogliby jednak się wykosztować na kogoś, kto biegle włada polskim, bo fatalnie wygląda wiadomość w naszym języku.
1
@CatalanDream W jadącym T-34 głośno jest, więc pewnie nie usłyszał dzwonka.
0
@barcelonaLM A jakieś inne źródło niż rosyjski interfax? Bo właśnie nic nie mogę znaleźć.
0
@barcelonaLM A skąd ta informacja?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JimMorrisonFCB Gdy za wszelką cenę chcesz odjechać Lewandowskiemu w klasyfikacji strzelców, że aż strzelasz do swojej bramki.
7
@Comfortable_ Rutyna Messiego.
0
@budel17 Dokładnie.
1
@budel17 I mecz bezpośredni!