Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Czas zacząć nową kampanię Polską w EU4.
https://zapodaj.net/7b59ebf598d92.png.html
1
@Pogba Dokładnie. W latach 1370–1387 należał do Królestwa Węgier. Vamos Węgrzy.
0
@Encore Kijów im dadzą. Trudniej będzie nałapać Lwów.
19
@BART97 Wreszcie jakaś wiarygodna informacja.
0
Domagalik króciutko xD
6
-Korwin do Choroszczy.
-Na badania?
-Nie, na stałe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 #FreeDon
4
@pyra92 Wynik Suareza kosmiczny. Jedyny, który w prime Messiego i Ronaldo mógł siedzieć z nimi przy stole.
1
@Sau_Ron Chłop wygrał Ligę Mistrzów tyle razy co Barcelona. Niesamowite.
1
@Bunk420 Zgłaszam swoją kandydaturę do każdej kategorii. Rzuciłem studia, żeby przesiadywać na La Rambli. Jest tutaj więcej profesorów niż na niejednym uniwersytecie.
6
@Przemek2323 Grał bezobjawowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Szkoda, że Lewandowski dzisiaj nie grał, bo by się przydał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azacca Putin szuka pokoju w myśl sentencji "Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny"
18
@FC1899Barca Co mnie obchodzi jak wygląda. Najważniejsze, żeby sprawował dobrze swoją funkcję.
4
A więc to Ramos ma pakt z diabłem...
0
Tymczasem prawdziwy GOAT wyprowadza Junajted na prowadzenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Widzicie? Nawet Messi jest za Realem!
0
@MSN30 Na studniówce.
1
@Azi "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle"
4
@Danny Gaucho Liga Mistrzów im. Cristiano Ronaldo.
5
@Kgorecki2500 Zawsze przeciw szejkom. Czy to z City czy to z PSG. Vamos Real.
0
@Kondziubarca Zachód po prostu pozwoli na zajęcie Ukrainy?
0
@ViscaDelFritz1983 A skąd sąsiad ma na to pieniądze?
5
@Kgorecki2500 "Co należy zrobić, gdy kobieta zajdzie w ciążę w wyniku gwałtu i po jakiej cenie to dziecko później sprzedać?"
7
Popisowy numer Szczęsnego.
3
Szczęsny co teraz odwalił xD
11
Boruc do Choroszczy.
Na badania?
Nie, na stałe.