Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 1:0 Holandia
0
@martin3131 A Eurosport nie należy do tej samej grupy co TVN?
https://eurosport.tvn24.pl
1
Dobrze Mateu, krótko z nimi.
1
@Rust_Cohle Trochę niefortunnie to sformułowałeś.
1
@DonMatteo901 Niebezpieczne sytuacje są niejako częścią F1. Jestem pewien, że wyścig zostałby wznowiony. Jednak zasady bezpieczeństwa w F1 to najwyższy możliwy standard. Np. jeśli śmigłowiec opuścił tor, żaden inny śmigłowiec nie jest dostępny, a transport karetką do szpitala referencyjnego jest dłuższy niż 20 minut to sesja zostaje przerwana.
15
Różnica między transmisją GP Bahrajnu 2020 a transmisją meczu EURO 2020+1 między Danią a Finlandią.
Wypadek Grosjeana: Kilka krótkich ujęć na samym starcie wyścigu jak Romain wbija się w ścianę i jego samochód staje w płomieniach. Przerwanie wyścigu i ŻADNEJ powtórki sytuacji, ŻADNEGO pokazywania akcji ratunkowej, dopóki nie będzie informacji o stanie zdrowia zawodnika.
Mecz Euro: Pokazywanie reanimacji, pokazywanie żony Eriksena, piłkarze muszą sami zasłonić akcje ratunkową. Dramat.
4
@vangoor Jasne, to wina szczepionki. Ja pier...
4
Romantyczna UEFA i jej mecze co 3 dni. Żeby tych skorumpowanych dziadów zamknęli.
16
@bartekvisca Jak my co imprezę piłkarską jesteśmy na kolanach.
0
@korzeń1 A czy masz dekoder 4k?
4
@FC1899Barca Future of payments dopóki rządy krajów tego nie zbanują ;x
2
@JohnnyBarca CR7 za Pjanicia. Nawet go moim Golfem przywiozę jeżeli będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@AssisMoreira Niesamowicie wykonany film. Czapki z głów.
2
@maroon Tak to sobie wyobrażam
4
@leonek160 Wavin' Flag to dopiero było coś... Najlepszy utwór piłkarski jaki powstał.
3
@Joe_Pesci Battlefield 1 nie tylko dobił do poziomu CODa, a przebił go kilkadziesiąt razy :)
2
Trailer BF2042 jakoś mnie nie porwał. W tej sytuacji myślę, że warto przypomnieć najlepszy trailer w historii gier.
0
@LeoMessi1994 Lody w plastikowym kubku.
0
@tomek8756 Szkoda, że Giza tak słabo. Moim zdaniem jeden z najciekawszych HP.
14
Yerry Mina - pozbawił Barcę sezonu bez porażki, strzelił gola Polsce, połamał bramkarza Argentyny. Chodzące nieszczęście...
4
Za 2 miliardy złotych to mecz powinnen lecieć w 8k co najmniej.
0
@Pilka_jest_okragla Świetny, ale jednak podjazdu do Mercedes-Benz Stadium w Atlancie to nie ma :)
1
Hahahaha brawo Islandia.
2
Ten z "son" na końcu będzie dobry. Zobaczycie.
10
@Halamadryt1902 Manchester był, jest i zawsze będzie Czerwony.
0
Get in there Lewis!
3
@sergio5 Już sobie wyobrażam rozmowę o pracę:
Juan: Jakie ma Pani kwalifikacje?
Maite: Daj spokój, Juan.
8
@LuisSalvano Trochę to przypomina osobę, która ciągle pisze o Neymarze. Każdy z góry wie, że wykorzysta Barcelonę, poleci na hajs i zostanie w PSG, ale ta osoba dzielnie walczy o dobre imię Brazylijczyka.
16
@clyde Jeszcze pozbyć się wszystkich komarów. Np. jednego do PSG sprzedać.
1
@icon3520 Sądząc po tym, jak odnosisz się do innych, to tylko i wyłącznie Tobie coś się poprzewracało.