1

@Janiama 1:0 Holandia

0

@martin3131 A Eurosport nie należy do tej samej grupy co TVN?

https://eurosport.tvn24.pl

1

Dobrze Mateu, krótko z nimi.

1

@Rust_Cohle Trochę niefortunnie to sformułowałeś.

1

@DonMatteo901 Niebezpieczne sytuacje są niejako częścią F1. Jestem pewien, że wyścig zostałby wznowiony. Jednak zasady bezpieczeństwa w F1 to najwyższy możliwy standard. Np. jeśli śmigłowiec opuścił tor, żaden inny śmigłowiec nie jest dostępny, a transport karetką do szpitala referencyjnego jest dłuższy niż 20 minut to sesja zostaje przerwana.

15

Różnica między transmisją GP Bahrajnu 2020 a transmisją meczu EURO 2020+1 między Danią a Finlandią.

Wypadek Grosjeana: Kilka krótkich ujęć na samym starcie wyścigu jak Romain wbija się w ścianę i jego samochód staje w płomieniach. Przerwanie wyścigu i ŻADNEJ powtórki sytuacji, ŻADNEGO pokazywania akcji ratunkowej, dopóki nie będzie informacji o stanie zdrowia zawodnika.

Mecz Euro: Pokazywanie reanimacji, pokazywanie żony Eriksena, piłkarze muszą sami zasłonić akcje ratunkową. Dramat.

4

@vangoor Jasne, to wina szczepionki. Ja pier...

4

Romantyczna UEFA i jej mecze co 3 dni. Żeby tych skorumpowanych dziadów zamknęli.

16

@bartekvisca Jak my co imprezę piłkarską jesteśmy na kolanach.

0

@korzeń1 A czy masz dekoder 4k?

4

@FC1899Barca Future of payments dopóki rządy krajów tego nie zbanują ;x

2

@JohnnyBarca CR7 za Pjanicia. Nawet go moim Golfem przywiozę jeżeli będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@AssisMoreira Niesamowicie wykonany film. Czapki z głów.

2

@maroon Tak to sobie wyobrażam


4

@leonek160 Wavin' Flag to dopiero było coś... Najlepszy utwór piłkarski jaki powstał.



3

@Joe_Pesci Battlefield 1 nie tylko dobił do poziomu CODa, a przebił go kilkadziesiąt razy :)

2

Trailer BF2042 jakoś mnie nie porwał. W tej sytuacji myślę, że warto przypomnieć najlepszy trailer w historii gier.


0

@LeoMessi1994 Lody w plastikowym kubku.

0

@tomek8756 Szkoda, że Giza tak słabo. Moim zdaniem jeden z najciekawszych HP.

14

Yerry Mina - pozbawił Barcę sezonu bez porażki, strzelił gola Polsce, połamał bramkarza Argentyny. Chodzące nieszczęście...

4

Za 2 miliardy złotych to mecz powinnen lecieć w 8k co najmniej.

0

@Pilka_jest_okragla Świetny, ale jednak podjazdu do Mercedes-Benz Stadium w Atlancie to nie ma :)


1

Hahahaha brawo Islandia.

2

Ten z "son" na końcu będzie dobry. Zobaczycie.

10

@Halamadryt1902 Manchester był, jest i zawsze będzie Czerwony.

0

Get in there Lewis!

3

@sergio5 Już sobie wyobrażam rozmowę o pracę:

Juan: Jakie ma Pani kwalifikacje?
Maite: Daj spokój, Juan.

8

@LuisSalvano Trochę to przypomina osobę, która ciągle pisze o Neymarze. Każdy z góry wie, że wykorzysta Barcelonę, poleci na hajs i zostanie w PSG, ale ta osoba dzielnie walczy o dobre imię Brazylijczyka.

16

@clyde Jeszcze pozbyć się wszystkich komarów. Np. jednego do PSG sprzedać.

1

@icon3520 Sądząc po tym, jak odnosisz się do innych, to tylko i wyłącznie Tobie coś się poprzewracało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?