3

Alvaro Morata I Welcome to Barca 2021 I Skills, goals, assists I Akcent - Przekorny Los remix

1

Busquets Pan Piłkarz.

4

Wylew jak w Fifie

24

Powodzenia Dembele. Wielu sukcesów w dalszej karierze, ale z dala od Barcelony.

6

@macio_944 Myślę, że w tej sytuacji warto także przytoczyć inne wypowiedzi Wikariusza Jezusa Chrystusa, Następcy Księcia Apostołów, Najwyższego Kapłana Kościoła Powszechnego, prymasa Włoch, Arcybiskupa i Metropolity Prowincji Rzymskiej, Suwerena Państwa Miasta Watykan, Sługi sług Bożych, czyli Papieża Franciszka.

"Kościół katolicki powinien przeprosić gejów, a chrześcijanie powinni szukać u nich przebaczenia za to, jak byli traktowani."

"Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga, kimże jestem, by go oceniać? "

"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam."


https://www.reuters.com/article/us-vatican-lgbt-unions-idUSKBN2B82MN

3

Zawsze śmieszy :D
Pamiętajcie o dniu kręgosłupa na siłowni.


1

@AntekGriezmann Przecież Eminem jest gejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Komentarz usunięty

11

Hazard i Dembele mogą już grać w szachy na jednym oddziale.

0

@Gwyn 37 mln ale chyba PLN, licząc ze zmiennymi.

1

@Janiama Holandia 3:1 Czechy

2

@Dertinho Pan Kubiak to nigdy nie będzie tak popularny jak piłkarze, więc niech tam się nie wychyla.

7

Dobry ten Souza. Niby Euro przegrał, ale w siatkówkę gra nieźle.

0

@tadzik447 Wersja pudełkowa z kartami kosztowała 120 zł.

1

@Jakchcesz Edit.

Krew i wino w wersji cyfrowej - 79,99 zł
Serca z kamienia w wersji cyfrowej - 39,99 zł
Edycja kolekcjonerska Serce z Kamienia 79.99 zł.
Edycja kolekcjonerska Krew i wino - 119,99 zł.

0

@dzefrej234 "Sport nie jest sportem, jeśli nie istnieje związek między wysiłkiem a nagrodą. To nie jest sport, jeśli sukces jest gwarantowany, albo kiedy nie ma znaczenia to, czy przegrasz. Mówiłem to wielokrotnie, że chcę konkurencyjnej Premier League, a nie tylko jednej drużyny na szczycie. To nie jest fair, kiedy walczysz, walczysz, walczysz, żeby dostać się na szczyt, a potem nie możesz się zakwalifikować, bo sukces jest zagwarantowany tylko dla kilku klubów." Obrońca Romantycznego Futbolu Pep Guardiola xD

1

@zadafcb Nigdy nie zapomnę Wielkiej Improwizacji Andrzeja Borowczyka w FP1 przed GP Kanady :D


1

2

@Barcakolcz To nie jest polityka. To są prawa człowieka i one nie podlegają dyskusji.

1

Tak jest! BRAWO Niemcy! Jeszcze jeden!

0

Lahoz Wodzu, krótko z nimi.

1

Jest transmisja łączona w TV czy tylko online?

1

@Admin030 "miniatuże" xD

1

Brawo Szczęsny, świetne podania do Szwedów.

1

Szczęsny swoimi podaniami zawalił końcówkę.

0

Taktyka 1000 i jednej wrzutki.

0

Dani Quintana wraca do Ekstraklasy!


61

5 bramek w 9 min to nic. Dwie poprzeczki w dwie sekundy to jest wyczyn.

0

Dla Niemca by strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?