3

Nie no chłopak zasłużył na odpoczynek, postawa godna poszanowania, ale kolejna kontuzja nie jest nam potrzebna.

4

@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF
Wyszedł trailer do nowego Kapitana Ameryki, vibe na pewno ma trylogii z Chrisem Evansem, ale jak będzie na prawdę wyglądał film to trzeba poczekać.

20

Potrzebujemy go, koniec.

11

Kobiety: Faceci chcą tylko jednego i jest to obrzydliwe.
Tymczasem to czego chcą faceci na prawdę: https://imgur.com/a/DSzosTm

11

@BarcaToSensZycia Ja go tam rozumiem, jak mu będzie takie życie po zawieszeniu butów pasować to zostanie na dłużej, jak nie to poszuka czegoś innego

5

Najlepsza ''9'' tej generacji

0

A tymczasem na polskiej scenie rapowej błąd w matrixie, Kuban wjeżdża z preorderem bez pięcioletniej przerwy.

0

@takisobiektos może pomylił kluby z manchesteru? XD

0

Od Romano padło here we go, Zirkzee w memczesterze

10

Jeśli Inigo odejdzie to 5 dla Cubarsiego idealnie będzie pasować

5

@Herbert No księżniczka chciała, ale dla Gaviego równałoby się to z przymusem zakończenia kariery piłkarskiej.

0

@FcPortoFan1999 juz wolę za tym tęsknić, ale widziec różnorodność, a nie inny pick na midze w co piątym meczu

1

@BKSChemik to żeś odleciał teraz

6

Ogromnie niedoceniany zawodnik, w 2016/17 ścisła czołówka środkowych obrońców na świecie

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Comfortable_
Męczy już te ciągłe Corki vs Tristana na midzie...

0

@Encore no ale miał piekielnie trudne zadanie na Kounde w genialnej formie.

0

@korn234 huh?

3

I teraz wyobraźcie sobie taki piękny scenariusz
Finał Euro, mniejsza kto rywalem Hiszpanii.
Yamal ładuje hattricka, zostając królem strzelców i najlepszym asystentem
Mmmm.

0

@scotti XDDDDDDD?

0

@Xaviball całe szczęście, że mam nockę, dwa monitory, dużo papierkowej roboty i podzielną uwagę

1

Całe szczęście że mam nockę, dwa monitory i dużo papierkowej roboty.

0

@Elvisek Dani Olmo

0

@Graczdari91 @Xonar chodzi też raczej o to, że w dużym skrócie nie ma miejsca dla niego w składzie, skrzydłowym nie jest, a nie wiadomo czy na pewno Flick chce grać formacją z dziesiątką, nawet jeśli tak to ja bym wolał już nawet zostawić młodszego Torre w klubie

0

Czemu takie gwizdy na Cucurellę?

0

@Stinger_ bo zrobił to raz?

0

Hiszpania w finale to formalność przy takiej formie Francji, natomiast boję się, że ci brytole wejdą fartem do finału

1

@ViscaelBarca2007 Flick już na starcie ma piekielnie ciężkie wyzwanie
Reprezentacje to zawsze dla nas bolączka.

10

@TaleOfUs XDDDDD Odszedł bo nie grał, miał sobie karierę zmarnować siedzeniem na ławce? Pep go zabrał ze sobą do Bayernu i tam grał, ale masz gościu łeb

1

@Stinger_ moimi ulubionymi zawsze były wiejskie ziemniaczki masło z solą
ale z takich które mogę z łatwością dostać w sklepach w Barcelonie to bym powiedział że Lays Fromage top.

14

@TaleOfUs nie mam pojęcia, zna klub, zna język hiszpański oraz niemiecki, był świetnym piłkarzem, który może dużo nauczyć naszych młodziaków. Same wady moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?