0

@Rupert_Haubica Atlethic gra tylko piłkarzami baskijskimi.

1

Jako fanatyk karierki w fifce, nie tylko jako kibic barcy, bardzo liczę na ten awans.

Jednocześnie mając nadzieję, że EA zaimplementuje w końcu opcję brania za darmo zawodników ze swoich drugich zespołów, bo jeśli się nie mylę do dalej tego nie można robić, ale nie wiem, bo chyba jedyną opcją do sprawdzenia tego są 2 drużyny villareallu.

0

@10Ronaldinho10Messi10 @jamesbond6 @KrwawiaceoczyVEB są w ogóle w związku z tym jakieś rekompensaty pieniężne dodatkowe? Bo to jednak coś uzyskać awans swoimi rezerwami i nie móc awansować.

1

@Morf94 a tam legalnie, strims top bracie

1

@Adran360 Liczę że przejdą tam Ramos z Varanem

0

Czy on na prawdę jest nam potrzebny? Nie zrozumcie mnie źle to świetny zawodnik. Ale na samej prawej obronie Kounde spisuje się znakomicie, a jeśli chodzi o plotki, że Flick chce grać 4231 przechodzące w formację z 3 obrońcami w ataku to na tej pozycji prawdopodobnie może zostać usadzony Cancelo, którego chce zostawić Mendes w klubie. Joao i Jeremie mają wspólną cechę, mianowicie oboje są genialni w fazie ofensywnej, natomiast w defensywie kuleją. Ściągnięcie Frimponga i zostawienie Cancelo skutkowałoby najprawdopodobniej przesunięciem Kounde do środka obrony. Co gdy zostanie Araujo w klubie prawdopodobnie mogłoby wstrzymać rozwój Cubarsiego.

0

Jakie są wymagania co do naszego awansu jeszcze?
Holandia musi pokonać Francję i my tak samo? Czy coś jeszcze musi zajść.

1

@Herato Mogą wystarczyć. Wszystko zależy od tego jak będzie wyglądała sytuacja innych drużyn na 3 miejscu.

3

@KamQiX Zacznijmy od tego, czemu Taras w ogóle nie wyszedł w pierwszym składzie. Moim zdaniem towarzyskimi i meczem z Holandią zasłużył na to.

1

@PatrykBarca To możemy rozmawiać.

0

@PatrykBarca A grałeś kiedyś w piłkę?

0

Jako, że grałem kiedyś w 4 lidze, okręgówce, a klasie czy nawet i w b klasie to mogę spokojnie napisać, że Hiszpania wygra z Włochami.

6

Brawo Dania!
Rozkład jazdy znany.
Gardzę angolami z pasji.

4

@FcPortoFan1999 @Emhyr @Comfortable_ @takisobiektos
Koledzy widzieli Aurorę?


Wygląda trochę mocno. (Główną linią dla niej ma być Top, ale może też być grana na midzie.)

0

@sen sercem za Hiszpanią, rozumem za Hiszpanią.

0

Jeżeli może grać i nie ma żadnego ryzyka, to powinien wyjść.

1

@Arden to ja nie będę z tobą na ten temat rozmawiał

0

@Arden byłeś kiedyś kompozytorem?

2

@norbi77 105 na 78 minute

3

@pacior95 a tutaj droga wycieczko mamy okaz wspaniałego ignoranta. Prosimy nie dokarmiać.

3

Przecież ten Olmo to się nawet do Lipska nie nadaje. Nie mam pojęcia co Deco i trener Hiszpanii w nim widzą.

1

@Aferzysta nie no akurat Ojca ma w porządku, tylko się jąka :D

1

2

Ciekawostka z cyklu nie wiem czy mi uwierzycie, ale mam to gdzieś:
Ojciec Tymka Puchacza był moim trenerem w A klasie.

4

@Faro Unai Simon przecież obronił karnego przeciwko Chorwacji.

5

@AFA oprócz Ukrainy

13

Jeśli maska Mbappe nie będzie miała nic wspólnego z żółwiami ninja, to będzie to jeden z największych zmarnowanych potencjałów w historii piłki nożnej.

0

@paweldunajecfcb nie ma na świecie osoby która chociaż raz w życiu nie dotknęła piłki do nożnej. Czy to dorosły, czy malutkie dziecko. KAŻDY na świecie miał styczność z tym sportem w różnych formach.

0

@ViscaelBarca2007 bo ''10'' to nominalna pozycja Felixa, a wszyscy go pchają na te skrzydło. Jeszcze zobaczycie, że Felix odżyje na ''10''

0

Jak się sprawuje Christensen na boisku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?