HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future nie rozumiesz. Batman w głownej kontynuacji zawsze był mroczny, ale jednocześnie był jedną z najlepszych postaci jeśli chodzi o kontakt z dziećmi.
0
1. Kounde bym nie klasyfikował już jako środek obrony w domyśle.
2. Araujo, Cubarsi i Christensen (Jeśli za Christensena nie wpadnie na prawdę dobra oferta, a za Araujo te 100mln+) powinni bez dwóch zdań zostać, uzupełnił bym tą trójkę Faye lub Inigo w zależności jak rozwinie się sytuacja z nimi.
3
Najbardziej w tych wszystkich zdjęciach z planu Superman'a, podobają mi się te niby drobne, ale jak ważne dla tego kim jest postać superman'a rzeczy.
Typu np. Supek bawiący się z psem czy z dzieciakami.
To jest właśnie Superman, a nie kimkolwiek była postać grana przez Cavill'a.
Nie zrozumcie mnie źle, Cavill grał świetnie, ale nie był dobrym Superman'em.
Mam nadzieję, że Gunn zrobi podobnie do Batman'a.
Jak pewien mądry artysta i pisarz kiedyś powiedział:
''Jeśli nie jesteś w stanie sobie wyobrazić Batmana zatrzymującego się, by z uśmiechem pobawić się z dzieckiem, czy nawet wręczyć mu lizaka, to nie myślisz o Batmanie.''
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future
10
@chavez @trolownik dokładnie o to chodzi
0
Swoją drogą Yamal nie może zostać zarejestrowany w pierwszej drużynie dopóki nie ukończy 18 lat?
0
@Maciej1078 patrząc na logo, nie jest to obiektywna opinia. Technicznie Otsik zjada Szpaka
0
@Maciej1078 wymień mi lepszego trapera w pl.
0
A tym czasem najlepszy polski traper - Otsochodzi został ojcem.
Jeszcze młodszy Młody Jan.
0
@Ogorinho1974 XD
1
@Popitek12 głupie pytanie, nikt o zdrowych zmysłach nie odpowiedziałby nie. Nawet jeśli preferowałby facetów.
0
@panczo póki co to nawet można podciągnąć do ''jesteś tak dobry jak twój ostatni turniej''
7
William Reeve, którego ojcem był zmarły już Christopher Reeve znany z grania Superman'a. Dostał rolę w nowym Supermanie James'a Gunn'a jako reporter.
Fajny ruch ze strony James'a, props.
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future
0
@Kazragore no tak bo przeciez liga decyduje o umiejętnościach chłopa, bo to wcale nie jest tak że taki Kante z 2 czy tam nawet 3 ligi francuskiej wszedł z buta do premier league
2
@blakkudium dla mnie spoko, ale tylko jeśli nie przeszkodzi w sprowadzeniu Nico.
0
@Szklaner widać, że tylko po to by się uczyć, bo na żarciki z kumplami nie było czasu między nauką :)
0
@kamiVeB ale będzie zabawa
0
@Szklaner nic Cię nie ominie co nie kolego? :)
0
@Katalonbar pierwszy mecz w historii, gdzie bramki będą na minusie
0
@VamoSBarca88 5 chyba
7
@sqqbyy desperacja? Ty wiesz, że to była jego klauzula?
1
1 lipca, godzina 15:16
Nico Williams wciąż piłkarzem Bilbao, natomiast Sergi Roberto ciągle bez klubu
1
@norbo80 jeśli nic nie zmieni głosowanie to pierwsza trójka jest znana jeśli nikt nie odejdzie.
1. MATS 2. Araujo 3. De Jong
3
1 Lipca, godzina 6:22
Nico Williams dalej zawodnikiem Bilbao, natomiast Sergi Roberto wciąż bez klubu.
1
@Pedri16Future Tak, a oglądałeś anime o Suicide Squad? 3 odcinki wyszły. Fajne
0
1 lipca, godzina 00:29
Nico Williams dalej piłkarzem Bilbao.
3
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos
swoją drogą BB wyciągnął Mundo na topa
1
Lamine dzisiaj strzela 2 bramki, jedną z 7 metra, drugą z 26. Numerów w totka nie podam, bo to informacja tylko dla mnie.
0
@FcPortoFan1999 nie ma sportowca, który wywołuje we mnie większe negatywne emocje, gość jest największym pajacem w piłce nożnej. Prowokator większy niż vini
0
@FcPortoFan1999 mają przegrać już dzisiaj, a pickford ma się połamać
1
Oby dzisiaj angole pakowali się do domu
Szczególnie pickford