0

Słowa te na pewno dodają optymizmu, ale liczą się czyny.

0

@Herato jak nie wygra to będzie to rozbój w biały dzień

4

@Popitek12 szacuneczek ale z amerykańskim akcentem

1

@malicinho Yamala możesz sam sobie zrobić przy użyciu kreatora postaci, na youtube jest wiele poradników, sam sobie go dodałem by mieć w karierze, jak i zresztą dużą część Barcy B i paru innych grajków.

0

@FcPortoFan1999 wiem, dlatego napisałem nostalgia

0

@FcPortoFan1999 ajj nostalgia

5

''Być może mecz w Monachium będzie ostatnim, w którym Jules Koundé i Nico Williams ze sobą rywalizują, a od nowego sezonu będą grać razem dla jednego zespołu.''
To zdanie całkowicie nie ma sensu jakby nie patrzeć, bo nawet jeśli Nico przejdzie do nas, to i tak będzie wiele okazji by mierzyć się między sobą w dalszym ciągu na szczeblu reprezentacyjnym.

2

Podoba mi się swoją drogą, że w pro play'u wróciła meta na Ezreal'a, bo ten czempion jest zawsze fun to watch i nagradza dobry gameplay.

@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos

0

Czyli będziemy mieli przynajmniej jeszcze 1 dodatkowy mecz, który można odpuścić oglądanie

1

@ViscaelBarca2007 kolega chyba nie widział de Jonga na pełnym sprincie

0

@mekston Bakayo*

0

Kocham Embolo

0

@4drian0 ty go chcesz sprzedawac?

2

@Miczek1 pytanie powinno brzmieć ''Czy Carvajal zagra w w finale?'' nie jest to ewentualny finał.

5

Nightwing ma dostać solowy film w uniwersum Gunn'a. Deathstroke ma być villainem.
Bardzo dobrze, że Gunn wie co jest grane w komiksowym uniwersum, bo wiele ludzi nie ogarnia, że Deathstroke tylko ostatnimi czasy jest postrzegany jako villain Batman'a. On zawsze był złolem Dick'a, jeszcze jak ten był Robinem.

@xvcWinterSoldier @Szreko @DragonxNF @Sulimo @Pedri16Future

0

1

@agaFCB a ściągnięcie Nico to kryminał

0

@kamiVeB jedno pytanie a jak wiele odpowiedzi:
- styl gry
- wytyczne od trenera
- po prostu ma taki plan
- kilka by się jeszcze dało wymienić

6

Nie chcę zabrzmieć na rasistę, ale pierwszy raz w życiu widzę, że Nico ma tatuaże bo są tak ledwo widoczne XD

0

@Limaker to niezła nakładka

0

@Limaker gdzie ty tam widziałeś nakładkę jak on mu na stopę nadepnął

1

no i połamał nam Pedriego

2

Kolor koszulki zobowiązuje

0

@RivaldoVitorBorba francuski top

3

Ale by sobie człowiek już obejrzał czwarty sezon najlepszej adaptacji Supermen'a jaka powstała do tej pory.
A to trzeba czekać do października.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Sulimo @Pedri16Future

0

@ranger3120 Hiszpania 2:0 i Francja 1:0

0

Mogę wynająć mu pokój, co prawda żona będzie musiała zapomnieć o garderobie, ale chyba zrozumie.

2

@Campeon87 To samo co Pique z matką Gaviego

0

@FcPortoFan1999 bo jest nic nie warty, wymysł arabów

0

@FcPortoFan1999 odpowiedź to tak i nie. Ten turniej nie jest taki nowy, był już rozgrywany w innych grach i jest rozgrywany w kilku innych także obecnie, po prostu pierwszy raz Riot został zaproszony z Lolem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?