0

To ten najlepszy prawy obrońca na świecie?

0

@Szreko Niby tak, ale jeśli Spider-Man 4 ma być bezpośrednią kontynuacją Daredevil'a, to jednak Drew byłby znacznie lepszym i przede wszystkim jedynym słusznym wyborem, a i sceny walk mogłyby być lepsze.

1

@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF
Nie Drew Goddard, a Sam Raimi może być odpowiedzialny za reżyserię Spider-Man 4 Toma Hollanda!
Osobiście mam mieszane uczucia.

3

@RysiuBaza tylko z Francji, Niemic i Anglii

0

2

@Adddi co XDDDDDDD

0

@xvcWinterSoldier osobiście nie pokrywam nadziei w DP&W, bo po prostu to nie ma prawa się nie udać z Ryanem, który ma wolną rękę.

0

@Szreko Akurat ''tak dobry'' jak Winter Soldier to jest nie lada wyzwanie. Podkreślam moim zdaniem to najlepszy film live action superbohaterski jaki kiedykolwiek powstał.

0

Na CinemaConie doszło do potwierdzenia, gatunku filmu Captain America Brave New World, wiedzieliśmy o tym od dłuższego czasu, że będzie to dokładnie ten sam gatunek co przez wielu uważany za najlepszy film MCU - Captain America The Winter Soldier (Przeze mnie nawet za najlepszy film superbohaterski live action) czyli Political Thriller. Teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji. Bardzo dobrze, że ten gatunek się utrzymał, bo dla mnie jeśli chodzi o adaptację komiksów na live action to jest to prawdopodobnie najlepszy gatunek filmowy
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF

0

@kaamil1910 nie wiedziałem, że wczorajszy mecz grali dzisiaj

1

@blakkudium no i bardzo dobrze, wie że akurat jest taki moment, że będzie mógł się u nas pokazać.

1

@DragonxNF Żeńska wersja Logana nie, tam ma być po prostu jego córka X-23. Natomiast Lady Deadpool ma się pojawić i prawdopodobnie będzie ją grała sama żona Ryana.

0

@LukaszFan nie był to żaden sarkazm, nie rozumiesz dalej.
Pogba był bardzo leniwy, ale gdy chciało mu się grać, to robił to jak najlepszy pomocnik na świecie.

1

@LukaszFan nie rozumiesz przekazu

1

@macio_944 Frenkie mi zaczyna trochę przypominać Pogbe, na szczęście tylko trochę. Chodzi mi o to, że bardzo często mu się ostatnio jakby nie chce, a gdy już mu się chce grać to jest jednym z najlepszych pomocników na świecie, jak nawet nie najlepszym.

3

Deadpool & Wolverine ma zawierać sceny z 5 wariantami Logana.
Dwa warianty mają być oczywiście grane przez Hugh Jackman'a - Główny Wolverine uniwersum Fox oraz wariant z jednej usuniętej linii czasu w Foxowym uniwersum.
Jeden - Patch, grany przez Daniela Radcliffe'a.
Dwa pozostałe warianty, które nie są nam znane bardziej szczegółowo mają być grane przez Tarona Egertona (Tutaj mamy spekulacje, że będzie to Wolverine, który przez wydarzenia z Secret Wars skończy jako Wolverine z głównego rebootowanego uniwersum) oraz Henry Cavill - podobno może to być wersja Weapon Omega. (Występ Henry'ego jako Wolverine nic nie zmienia w planach Kevin'a Feige'go, dalej będzie on grał Cyclops'a w głównym uniwersum) Trochę ironicznie, że wariant Wolverine'a skończy jako Cyclops ;)
@Szreko @DragonxNF @xvcWinterSoldier

6

@HighestInTheRoom Xavi dziś pod sektorem gości po końcowym gwizdku

0

@ProMILs do smaku yerby trzeba dojrzeć, jak z brokułami czy innymi podobnymi warzywami

0

Yerba o smaku marakui > każda inna

3

Victoria Pedretti na celowniku do roli Harley Quinn w The Batman 2.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Pedri16Future

0

Keanu Reeves dołącza do obsady Sonic 3. Użyczy głosu postaci Shadow'a.

13

-> Drużyna
-> p$g
- Wybierz jedno

4

@sergio5 poprawiam.
1. Franciszek Smuda był selekcjonerem reprezentacji Polski
2. Grzegorz Lato rządził PZPN
3. Sir Alex Ferguson trenował Manchester United
4. Arsenal
.5 Lamine Yamal miał cztery lata.

1

Ale kryminał ze strony fnatic na tym baronie
@FcPortoFan1999 @takisobiektos

0

@Lionel_Messi10 glory chaser

0

@Lionel_Messi10 nie rozumiem jak można kibicować city. Arabski pomiot.

1

1

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
Chyba najbardziej wyrównany teamfight jaki widziałem od długiego czasu

0

Hot take: Czerwone spodenki w naszych domowych strojach wyglądają lepiej niż te granatowe patrząc na cały komplet

0

@panczo Sant Marti to też jest dzielnica, która nie jest jakoś super odstająca od takiej Waraszawy. Jedyne co mamy tutaj na plus tak na prawdę to dostęp do morza. (Oprócz ludzi czy jedzenia oczywiście)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?