HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 swoją drogą to zagranie pod baronem T1 na trzeciej mapie - peak league of legends.
0
@FcPortoFan1999 gdzieś już taki finał widziałem, a no tak XD
0
@abram3k ja mocno kibicuje Gironie, bo chciałbym by atleti nie zagrało w LM, nigdy nie przepadałem za tym klubem.
2
@Derean Te plotki były na 1 kwietnia, ale później wyszło, że Kevin Feige się tym interesuje. Podobno X-Men nie jest jedynym serialem, któremu chciałby dać godne zakończenie. Ogólnie istnieje też plotka, że wersje tych postaci, mają pojawić się w formie cameo tylko w Secret Wars, grane przez aktorów głosowych jako takie starsze ich wersje wiadomo, by być takimi jakby mentorami.
0
@zenoowity X-Men '97, serial animowany z multiversum MCU. Bezpośrednia kontynuacja serialu z 1992.
1
@Sulimo 5 odcinek uderza mocno w serducho nawet kogoś takiego jak ja - komiksowego nerda, który wiedział, że to się wydarzy.
0
@BabyGang nie no dobra, można mieć gusta ale teraz to odpłynąłeś XD
mój pijany wujek > całe gm2l razem wzięte
15
W Hiszpanii Real to rządowi, w lidze mistrzów psg
0
@Who_you_mam to się nazywa gusta, nie każdy lubi to samo i jest to normalne.
0
@HighestInTheRoom
Na ten moment w PL rapie Otsik z albumem roku, ale być może Oki go pierdo*nie na podium.
0
@TR3YWAY chyba lepiej złudnie wierzyć w coś co teoretycznie jest możliwe, niż wychodzić z podejściem ''a ch*j i tak nie wygramy ligi''
1
@MesQueUnClub_87 chyba robie się już stary, bo mnie to rozbawiło
0
@FCB_dimiC Mięso z kurczaka to nie kebab.
1
@szkudi7 kebab =/= kurczak
0
@JimMorrisonFCB nie dadzą raczej 16latkowi
1
@takisobiektos no to wtedy też Lewy, bo dzieciakom nie dadzą, Inigo też odpada. Ferran? XD
0
@mekston kto inny? Lewy to nasze największe nazwisko
0
@Monegros na bramkarzy to w reprezentacji chyba nigdy nie będziemy narzekać. A po Euro już pewnie nie będzie Wojtka więc głównym duetem w takiej formie pewnie zostaną Bułka i Majecki
0
W przypadku jakby Barca wygrała LM i poszczególne drużyny wygrały by euro, zp dostałby?:
Holandia: de Jong.
Niemcy: Gundo raczej, bo bramkarza nie docenią, a i tak pewnie Neuer będzie grał.
Polska XD: Lewy, do 3 razy sztuka
Portugalia: Lewy. Felix pewnie nie bo za słabe statystyki i ludzie go tak nie cenią, a Cancelo też nie bo obrońca.
Hiszpania: Najtrudniejsze, ale imo Pedri by wygrał jak weźmie udział w ME.
Dania XD: Lewy? Ta sama analogia do Christensena co do Cancelo.
Francja: Mbappe. Kounde także obrońca...
0
@Bobo25 Messi >
0
@Marcelinho99 przydałoby się raz zagrać Oriolem w środku obrony zamiast Araujo w tym zestawianiu, by mieć obronę COCK
0
@P33ck PO Kounde > Reszta PO w obecnej formie (Frimpong nie gra jako PO) > Richarlison > ŚO Kounde
2
@szkutnik91 Araujo, Cubarsi czy Lewy grali lepiej, ale wiadomo Rapha strzelił 2 bramki
0
@FCB24 absolutnie na Cadiz ich bym nie wpuszczał, szkoda zdrowia
1
@xvcWinterSoldier @Szreko @DragonxNF
Ciekawostka, nie byłem pewny czy to mi się chrzanił player na disney+, ale po obejrzeniu paru reakcji na nowy odcinek X-Men '97 na youtube, w pewnej scenie bez spoilerów oczywiście, w tle słychać polskie dialogi.
2
@tomek8756 Kounde mu kazał, na 100% Zaczęło się od typowego nie masz psychy
0
Swoją drogą to mam wrażenie, że Cancelo to taki Dembele lewej obrony ostatnio, wszystko zajebiście, do momentu finalizacji akcji.
11
Co łączy Haalanda, Mbappe i Bellinghama? Cała trójka z jakiegoś powodu nie pojawiła się na boiskach w swoich meczach.
1
Mbappe to w ogóle wyszedł dzisiaj na boisko?
1
@kazbychu to akurat chuj*wy statement, bo Lewy dzisiaj top