0

@IronSanHybrid nie tylko dziś

0

Nie no mógł go zostawić i dać mu szansę na pierwszego hattricka w karierze

4

Mam wrażenie, że przez ostatnie 3 lata, zdanie które wypowiedziałem najczęściej to ''Araujo usiądź mi na mordzie''

1

Pedrinho kc

1

ja pierdo*e

3

Póki co w naszych szeregach MVP rozstrzygnąłbym pomiędzy Cubarsim, Lewym, a Donnarummą.

2

Donnarumma naszym najlepszym zawodnikiem?

13

de Jong od razu po kontuzji do pierwszego składu, miej go Panie w opiece.

0

Chciałbym żeby ten chłopak się jeszcze tak na prawdę odbudował, talent ma ogromny, tylko czasami miewa kazus Dembele i musi sobie wylosować.

0

@Chaoss dzisiaj musi wygrać futbol, wczoraj futbol zremisował.

1

@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF
X-Men '97 odcinek 5. Spodziewałem się mocnego gówna po tym co działo się w komiksach, ale skurwysy*y i tak wydusiły ze mnie łzy. Mocny odcinek.

1

Gvardiol golazo z prawej nogi

0

Tak się składa, że potrzebujemy defensywnego pomocnika, dobra Kante jedziesz.

0

@MesQueUnClub96 niechęć ale mniejszą, do mojego komentarza XD, a do twojego ''O nie, jak ktoś może mieć inną opinię niż ja''

0

@MesQueUnClub96 @regatta52 dlaczego? Jestem starszej daty i czuje nic więcej tylko niechęć do tego arabskiego pomiotu

0

To jest taki konflikt interesów, ale chyba jednak bardziej gardzę city

0

@Pedri16Future ja jakoś specjalnie nie czekam, nie jestem fanem musicali

1

@MesQueUnClub_87 film przeciętny, takiej opinii o Jokerze jeszcze nie widziałem. Warto przebywać na la rambli

0

@FcPortoFan1999 it is what it is

1


@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Comfortable_
Klip pięknie podsumowujący mecz G2 - BDS

0

@Faro być może 433 z Raphą w środku pola i Felixem na lewym

0

@FcPortoFan1999 jeszcze G2 wygra split wiosenny i można zamykać kwiecień

8

@TR3YWAY "w tym jeden dobry mecz"
Czyli nie oglądałeś żadnego meczu z Roberto w składzie bo gadasz głupoty, we wszystkich pokazał się dobrze, a mieć tego typu zawodnika w składzie to jakimś dziwnym trafem chciałby każdy trener, a po co przepłacać za kogoś innego?

2

Nautilus i Alistar to dwa największe int championy, nie ważne kto nimi gra
@FcPortoFan1999 @takisobiektos

2

@takisobiektos z tym, że Asol musi się dobrze wystakować, ale problem jest w tym czempionie taki, że on nawet jak będzie W ch*j w plecy, a mecz będzie trwał 25+ minut to Asol się wystakuje jak posrany

2

@FcPortoFan1999 @takisobiektos Ale gonił tego Volibera po tą pente :D

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos
G2 inwestowało wszystko w Capsa i jak widać popłaciło.

0

G2 się z nimi bawi w kotka i myszkę, a bds nie wie jak na to grać :D
@FcPortoFan1999 @Comfortable_ @takisobiektos

4

@Rust_Cohle na spokojnie Ci csa uciągnie, a lola to byle gówno by Ci Uciągnęło

2

@Rust_Cohle @FcPortoFan1999 moje ulubione ulty zawsze w stylu tego malphite to wszystkie warwicki rzucają na solo queue XD Budzi się w nich Noriaki Kasai

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?