HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future jako naczelny fan Nightwinga muszę się zgodzić, aczkolwiek oba uniwersa mają swoje atuty i wady. W obu każdy znajdzie coś dla siebie
0
@Rust_Cohle Shang-Chi, No Way Home, Far Frome Home, Multiverse of Madness (jeśli nie patrzysz jak złudzeni ''fani'' którzy myśleli, że będzie tam od ch*ja cameo'sów), WandaVision, Hawkeye, oba sezony What If, Black Panther 2, Warewolf By Night, GOTG 3 i Holiday Special, FATWS, nie wierzę że to piszę ale Ms Marvel (Serial jest dobry, sama aktorka też - po prostu komiksowej postaci nie lubię), Moon Knight to wszystko są Dobre oraz Świetne projekty. Fani po prostu hejtują, bo to modne
1
Parę słów odnośnie ''The Batman 2'' Matt'a Reeves'a
-Clayface, Hush oraz Professor Pyg mają być głównymi złoczyńcami filmu (Czyli nie Court of Owls jak zakładano jeszcze parę miesięcy temu)
-Film ma wyjść w Halloween i ma być nieco ''straszniejszy'' (Wiele wyjaśnia w takim razie obecność Pyg'a)
-Dick Grayson ma się pojawić w filmie, na ten moment jednak nie wiadomo czy zostanie od raz Robinem, czy w jakiejś formie cameo.
-Istnieje też szansa poznania Barbary Gordon.
-Z mniejszych cameo ma się pojawić jeszcze Pingwin oraz kilku innych złoczyńców, którzy odegrają mało ważne role, być może zobaczymy ich jedynie w Arkham, które po serialu o nim, a także tym o Pingwinie mamy znać już dużo lepiej.
2
*Daredevil Born Again ma prowadzić bezpośrednio do Spider-Man'a 4 Toma Hollanda, którego reżyserem ma być Drew Goddard (Twórca netflixowego Daredevil'a). 4 część przygód pająka z MCU ma być bardzo mrocznym filmem. Sam Daredevil ma się w nim pojawić jak i prawdopodobnie Kingpin. Fisk ma zostać burmistrzem NYC i starać się być ''dobrym'', ale chcąc jednocześnie wprowadzić kodeks ''anti-vigilante'' przeciw samozwańczym herosom typu własnie Daredevil czy Spidey. W filmie może pojawić się także Ant-Man i wiele innych bohaterów (oprócz Daredevila i Ant-Man'a to pozostali jedynie jako cameo)
*Netflixowy Daredevil także za sprawą traileru do serialu ''Echo'' został oficjanlnie potwierdzony, że jest kanoniczny do MCU. Czyli to czyni także seriale typu ''Jessica Jones''. ''Luke Cage'' czy ''Iron Fist'' także kanoniczne. Tym bardziej dziwi brak postaci Karen i Foggiego w Born Again.
@Szreko
1
@Luciano99 uczył mnie też wdż-tu i religii.
0
@RoberDzik mój wfista z gimnazjum gdyby nie kontuzja w 87'
0
@MESSIah16 moja narzeczona uważa że B z dodatkiem gwałtu.
3
@PatrychoO Lamine tam ciągle chodził w kapturze
0
@PatrychoO Kurde szkoda, ta ekipa bez Titiego to nie to samo, oczywiście fajnie, że akurat jest trójka Kate, Carra i Micah, ale bez Henry'iego nie są kompletni.
0
Z każdym kolejnym odcinkiem Reacher'a jestem coraz bardziej podekscytowany Batmanem Alana Ritchsona
3
Czyli co? Vitor wejdzie na 5 minut, nie dostanie piłki i la rambla stwierdzi, że się nie nadaje?
23
Jak bardzo dziwnie to brzmi, Roberto zasłużył na miejsce w składzie
0
@Pedri16Future ''Czytałeś Dziady? Albo Pana Tadeusza? Bo ja czytałem tego twojego Kordiana i stary, ja takie marne wypociny pisałem w podstawówce. Balladyna chłopie? Malinowy kryminał? Jakieś duszki biegające po lesie? Piźnij ty się w łeb pajacu.'' ~ Adam Mickiewicz
5
@Pedri16Future na górze wacki, na dole wacki, kto lubi wacki? Juliusz Słowacki
2
@Remi70 to nie są po wejściach, piłkarze tak sobie teraz wycinają dziury, by lepiej cyrkulowała krew
2
Faker odnośnie wyboru skina do Orianny odniósł się także, że Ahri dostanie w tym roku jakiegoś specjalnego skina, ale więcej powiedzieć nie może. Wiele źródeł sugeruje, że może to być skin z okazji 10 rocznicy profesjonalnej kariery Faker'a (nie licząc ''młodzieżowych'' drużyn SKT) która ma miejsce tego grudnia.
@Emhyr @FcPortoFan1999
6
Brak Marczeka to nieśmieszny żart
Militao i Rudiger są, a nie ma Araujo? XDDDDDD
0
@lucca87 Na ten moment żyje mi się świetnie, większość ludzi jest bardzo miła, z korkami to jest tak, że niby jakieś tam są, ale też jakoś super dużo nie jeżdżę autem, na plaże/do sklepów/do pracy mam wszędzie bardzo blisko, rzadziej wyciągam samochód ostatnio, tylko jak już na prawdę muszę i w żadnych korkach nie stałem.
5
News na dzień dobry, projekt MCU ''Nomad'', który miał zostać porzucony, prawdopodobnie jednak się ukaże. Projekt ten będzie się różnił nieco niż komiksowa wersja Nomada, bo nie będzie to Kapitan Ameryka (Steve Rodgers) który przestał ufać amerykańskiemu rządowi, a Steve (Chris Evans) podróżujący w czasie, by oddać kamienie nieskończoności po Avengers Endgame. Film/Serial/Special będzie prowadził do Avengers Secret Wars
0
Top5 rzeczy/potrawy do jedzenia/przyprawiania jakie kiedykolwiek powstały w jakikolwiek sposób:
1. Czosnek
2. Pizza pepperoni
3. Chrzan (tarty oczywiście)
4. Kebab
5. Spaghetti Bolognese
1
@goryl-16 ludzie nie zasługują na tyle troski co zwierzęta.
3
Jeżeli ktoś choć trochę interesuje się modą, to dla niego Kounde ma dojeb*ny styl
0
@MarcelNJ11 przy Pepie to akurat może wypalić
0
@AFA90 spoko ja słyszałem, że Xavi chciałby Lo Celso, a i sam Argentyńczyk nie miałby nic przeciwko, także tych jego umiejętności za jakiś czas możemy nie oglądać za dużo
0
@Derean nie no United to ch*j nie opcja jeśli chodzi o trofea XD
6
Ja to wam w Nowym Roku życzę klasycznie nawzajem.
0
W sumie to Greenwood jest takim Raphinhą, tylko podejmuje lepsze decyzje, lepiej drybluje i przetrzymuje lepiej piłkę. A no i młodszy, jak najbardziej na tak.
1
@PatrychoO Posiadam karnet, ale nie chodzę na wszystkie mecze, czasami weekend trzeba spędzić z narzeczoną, którą nie za bardzo interesuje piłka
0
@LioMessi10 śmiało
1
@pt9 Pisałem już z tobą na pv kiedyś, mam zakupiony dom w Sant Marti, a przez pierwsze 2 miesiące mieszkaliśmy z narzeczoną u stryja. Nasz dom kosztuje 700 tysięcy euro (Salon, 2 łazienki, kuchnia, 3 pokoje, piwnica, garaż, ogród z basenem), ale stryj jest dobrym znajomym z właścicielem i mimo, że posiadamy już akt własności, to dzięki pożyczce od stryja i wkładzie własnym zapłaciliśmy połowę, a resztę spłacamy w ratach. Nie wiem jak w innych dzielnicach, bo nam zależało właśnie na Sant Marti i tylko tutaj się rozglądaliśmy, ale spokojnie można było znaleźć fajne domy/mieszkania w przedziale 280-550 tyś euro.