HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@graco14 Piszę program na frezarki/tokarki cnc i tyle. Hiszpański jest w trakcie nauki, ale nie ma problemów dogadać się po angielsku
0
@lucca87 Stryj mieszka w Barcelonie i mi pomógł
0
@Faro uczę się, ale bardzo łatwo jest się wszędzie dogadać po angielsku
4
@swiergol2 witamy na fcbarca.com, pierwszy dzień?
36
Kurczę, bałem się wyjeżdżając do Barcelony, do pracy, że będę miał ciężki początek życia tutaj, a jest wręcz przeciwnie - ludzie w mojej dzielnicy są świetni, z pracownikami z lidla i mniejszych sklepów to już na ty jesteśmy, w firmie mamy taki zwyczaj, że gdy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie masz dodatkowe wolne w okresie swych urodzin, mi się poszczęściło, że mam 6 stycznia to od 19 grudnia mam wolne do 9 stycznia. Do pracy mogę przyjść na którą godzinę chcę od 5 do 16, byle zrobić 8h w danym dniu. Zarobki mam dużo większe niż śmiałem się myśleć w ogóle o początkowych. Narzeczona w ciąży pracuje zdalnie, mając o 5% większe zarobki dla ciężarnej kobiety niż normalnie. Nie muszę martwić się o ''Okupas'', ponieważ mieszkamy na strzeżonej ulicy. To jak zmieniło nam się życie w przeciągu ostatnich kilku lat to jest coś wspaniałego, praktycznie jak w filmie.
0
@lntrowertyk Aleksandra Wiśniewska
0
@DonMatteo901 A on nie miał po sezonie iść trenować Brazylie?
0
@szymonekk tylko bez kontuzji i na dłużej niż 1 sezon :D
0
@Emhyr no na koniec kariery.
1
@Szreko ten Benteke był tak magiczny, że miałeś cały skład złożony z TOTS premier league i tego jednego Benteke złota karta 79 oceny i to on ci ładował gola za golem, 90% bramek z główki. Grałeś 41212 miałeś skrzydła Sterlinga i Hazarda w totsach, na ataku obok Benteke Aguero w totsie, oni ci biegali, a Benteke rozkurwi*ł przeciwników
1
@Szreko fifa 14 79 Benteke przed upgradem
0
@Volk no tylko że Umtiti w formie był uznawany za jednego z najlepszych obrońców na świecie, Kounde - nie.
0
@Rewolucja123 szkoda tylko, że nowe odcinki są co tydzień, to jest męczące moim zdaniem.
0
@bartas97 już to widzę, jak przychodzi Mekambe, Szawi zostaje na stanowisku i Mambeppe staje się przeciętniakiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mamy potwierdzenie skinów T1
Zeus: Jayce.
Oner: Jednak Poppy nie Lee Sin, dziwne.
Faker: Orianna @Emhyr coś dla ciebie, czyli @FcPortoFan1999 miał rację, nie będzie Ahri.
Gumayusi: Zostaje przy Jinx.
Keria: Bard
0
@Barcasub na odwrót
0
Nie dla Zielińskiego za jego wpisy o Barcelonie.
0
@DonAndresFCB Valverde trenerem jest znakomitym, ale jego styl gry tutaj nie pasował.
0
@Rewolucja123 https://barbend.com/muscle-clean-benefits/
0
@Zoker Nunez jest dobry we wszystkim, oprócz strzelania goli
0
@ShawnC ta? a kim kompetentnym go zastąpisz w trakcie sezonu?
0
@Piecu11 składnia zdania fenomenalna
0
@Fantastyczny Chłopiec jeszcze 8 minut, chyba trafisz wynik XD
0
Odhaczone: zobaczyłem w swoim życiu Polaka z opaską kapitańską w Barcelonie, tylko w sparingu, ale się liczy.
1
@Pedri16Future Cubarsi
1
Kończcie mnie już ten mecz, bo wyszedł 4 odcinek drugiego sezonu Reacher'a
0
@Fantastyczny Chłopiec przegramy
0
@sevs Last Man Standing
21
Podoba mi się to, jak ludzie sprzeciwiają się na tej stronie Superlidze, bo chcą zachowania wartości sportu, który kochamy. Oni wiedzą w ogóle, że stoją po stronie Fify i Uefy? 2 Organizacji, które są w topce światowych mafii?