0

@graco14 Piszę program na frezarki/tokarki cnc i tyle. Hiszpański jest w trakcie nauki, ale nie ma problemów dogadać się po angielsku

0

@lucca87 Stryj mieszka w Barcelonie i mi pomógł

0

@Faro uczę się, ale bardzo łatwo jest się wszędzie dogadać po angielsku

4

@swiergol2 witamy na fcbarca.com, pierwszy dzień?

36

Kurczę, bałem się wyjeżdżając do Barcelony, do pracy, że będę miał ciężki początek życia tutaj, a jest wręcz przeciwnie - ludzie w mojej dzielnicy są świetni, z pracownikami z lidla i mniejszych sklepów to już na ty jesteśmy, w firmie mamy taki zwyczaj, że gdy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie masz dodatkowe wolne w okresie swych urodzin, mi się poszczęściło, że mam 6 stycznia to od 19 grudnia mam wolne do 9 stycznia. Do pracy mogę przyjść na którą godzinę chcę od 5 do 16, byle zrobić 8h w danym dniu. Zarobki mam dużo większe niż śmiałem się myśleć w ogóle o początkowych. Narzeczona w ciąży pracuje zdalnie, mając o 5% większe zarobki dla ciężarnej kobiety niż normalnie. Nie muszę martwić się o ''Okupas'', ponieważ mieszkamy na strzeżonej ulicy. To jak zmieniło nam się życie w przeciągu ostatnich kilku lat to jest coś wspaniałego, praktycznie jak w filmie.

0

@lntrowertyk Aleksandra Wiśniewska

0

@DonMatteo901 A on nie miał po sezonie iść trenować Brazylie?

0

@szymonekk tylko bez kontuzji i na dłużej niż 1 sezon :D

0

@Emhyr no na koniec kariery.

1

@Szreko ten Benteke był tak magiczny, że miałeś cały skład złożony z TOTS premier league i tego jednego Benteke złota karta 79 oceny i to on ci ładował gola za golem, 90% bramek z główki. Grałeś 41212 miałeś skrzydła Sterlinga i Hazarda w totsach, na ataku obok Benteke Aguero w totsie, oni ci biegali, a Benteke rozkurwi*ł przeciwników

1

@Szreko fifa 14 79 Benteke przed upgradem

0

@Volk no tylko że Umtiti w formie był uznawany za jednego z najlepszych obrońców na świecie, Kounde - nie.

0

@Rewolucja123 szkoda tylko, że nowe odcinki są co tydzień, to jest męczące moim zdaniem.

0

@bartas97 już to widzę, jak przychodzi Mekambe, Szawi zostaje na stanowisku i Mambeppe staje się przeciętniakiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mamy potwierdzenie skinów T1
Zeus: Jayce.
Oner: Jednak Poppy nie Lee Sin, dziwne.
Faker: Orianna @Emhyr coś dla ciebie, czyli @FcPortoFan1999 miał rację, nie będzie Ahri.
Gumayusi: Zostaje przy Jinx.
Keria: Bard

0

@Barcasub na odwrót

0

Nie dla Zielińskiego za jego wpisy o Barcelonie.

0

@DonAndresFCB Valverde trenerem jest znakomitym, ale jego styl gry tutaj nie pasował.

0

@Zoker Nunez jest dobry we wszystkim, oprócz strzelania goli

0

@ShawnC ta? a kim kompetentnym go zastąpisz w trakcie sezonu?

0

@Piecu11 składnia zdania fenomenalna

0

@Fantastyczny Chłopiec jeszcze 8 minut, chyba trafisz wynik XD

0

Odhaczone: zobaczyłem w swoim życiu Polaka z opaską kapitańską w Barcelonie, tylko w sparingu, ale się liczy.

1

@Pedri16Future Cubarsi

1

Kończcie mnie już ten mecz, bo wyszedł 4 odcinek drugiego sezonu Reacher'a

0

0

@sevs Last Man Standing

21

Podoba mi się to, jak ludzie sprzeciwiają się na tej stronie Superlidze, bo chcą zachowania wartości sportu, który kochamy. Oni wiedzą w ogóle, że stoją po stronie Fify i Uefy? 2 Organizacji, które są w topce światowych mafii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?