1

To co? Dzisiaj BvB ogrywa PSG, w meczu Newcastle - Milan nie pada remis i pehehesże gra w LE

0

@insp1re Rennes - AC Milan w ćwierćfinale LM w karierze menadżera EAFC 24. (Prowadzę Rennes)

0

@macio_944 ale to bez Xaviego u sterów

0

Z jednej strony on się tu po prostu nie nadaje, ale z drugiej kto miałby go niby zastąpić kompetentny w środku sezonu?

0

@Radek1337 staż...

4

Przy nieobecności Roberto, według mnie powinna być następująca hierarchia:
1. Pedri 2. Christensen 3. Torres

1

@ViscaelBarca2007 ta ''słabsza liga'' to jest tak wielki mit ja pierd*le. Owszem LaLiga odstaje od Premier League, ale tutaj zespołów ze środka czy dołu tabeli nie można lekceważyć, oni też swoje potrafią.

21

W tym samym czasie na boisku znajduje się środkowy obrońca, lewy obrońca oraz prawy obrońca, nikt z nich nie gra na swojej pozycji... XD

0

38 strzałów celnych Roberta i tylko 8 bramek? Napastnikowi tej klasy nie przystoi...

0

@Mily-95 niby tak, ale zawodnik prawo nożny ma większą szansę na zdobycie bramki z tej pozycji, chyba że ten lewo nożny to Messi. A Raphihi daleko nawet do Erica Garcii, a co dopiero do Messiego.

4

Lewy pokazywał, że Rapha się wjeb*ł?

5

@Lionel_Messi10 Mam nadzieję, że ta opaska kapitańska przy Sergim Roberto to tylko tak dla zmyłki, bo jeszcze składu nie było i nie wyjdzie on na boisko.

0

@Barcasub przegrać w jednym sezonie z Man U i Evertonem to wstyd

0

@FrankliN7 no 2:0 dla evertonu, 20 euro psu w dupe

1

@CZAJUN_119 dalej lepiej na chelsea, niż na napoli

1

Człowiek sobie myśli, da x2 na chelsea, bo to tylko everton...

2

@Sinirsey jest napisane w artykule

3

@Bulbazaur17 pewnie, Game Awards jest oglądane

0

oglądam Game Awards tylko i wyłącznie z nadzieją, że pojawi się tam Faker odbierający nagrodę dla najlepszego pro playera

7

Ledesma giga chad

14

Tymczasem Felix:
Oh no... anyway.

0

@Wiktoria13 w Lille gra

4

@pacior95 Roque szybciej zadebiutował w dorosłej kadrze, Endricka powołali, gdy Roque był kontuzjowany.

1

@ranger3120 vertigo najlepsza mapa

0

@Messibestplayerintheworld Bardzo dobra decyzja.

2

@ranger3120 rule34 xxx z kropką pomiędzy

4

@Sulimo absolutnie nic dziwnego, tak wygląda internet.

0

@DonCarletto nikt nie mówi o zastąpieniu 1:1, a o konkretnym profilu

1

@karolup Pena lepiej gra nogami od De Gei, bo był tego uczony w szkółce.

0

@BarcaaVEB na ten moment 78 milionów na kanale Rockstar i 14 milionów na kanale Gamespot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?