HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 cytując Vincente del Bosque
''Kiedy oglądasz mecz - nie widzisz Busquets'a, kiedy oglądasz Busquets'a - widzisz mecz.''
Nie ma lepszego DP niż Sergio.
6
@LionelM95 Planecie przydałby się reset, od tych wszystkich genderów, julek twitterowych, zodiakar, foliarzy, płaskoziemców i innych tego typu gówien.
1
@Rifek Komputery G4M3R z x-komu są dobrej jakości, sam posiadam i jestem zadowolony.
0
@FCB24 Imo Filmy/seriale z ang dubbingiem i napisami po polsku.
0
Nikomu nie można życzyć kontuzji, ale w końcu Robert odpocznie.
0
@FCB_dimiC @Matheu12 @against_modern_football @FcPortoFan1999 to dlaczego na Cancelo nie gwizdają?
0
@Krzywy95 Granie w benfice raczej nie ma z tym nic wspólnego, bo na Cancelo nie gwizdają
0
@karci0 Byłby zbyt op, jakoś Bóg musiał go znerfić.
0
ale co sobie Romario z emeryturki wrócił to jego.
0
Jaki jest powód gwizdów na Felixa? Bo to, że jest wychowankiem Benfici to raczej nie, bo na Cancelo nie gwiżdżą.
0
@Essos ja go nie widze
1
Orientuje się ktoś może nad jakimś dobrym jakościowo dostawcy mięs w Barcelonie?
3
Dobrze, że został dopisany fragment ''Chyba, że jest to oferta nie do odrzucenia'', bo też na samych młodych drużyny nie da się zbudować. Weterani w klubie też są potrzebni.
7
@Maciek069 kolega meczy nie ogląda chyba, bo Romeu nie gra źle.
2
@Encore
Speed: Mertesacker
Defending: Mustafi
Dribbling: Lloris
Intelligence: Maguire
Finishing: Mudryk
Style: Balotelli
Leadership: Kante
0
@Herato kompletnie mi wypadło z głowy, że Valdes tam grał xd
15
Ramos 10/10
0
@Medium to dalej jest piłka, tu nie jest nic pewne.
0
@Medium żadne pewne 3 punkty
36
No i króciutko
7
@kynio302
kup mix sałat
wyrzuć mix sałat
powtórz
0
Strzelec samobója daje autograf na tej piłce?
6
Lepsza osoba tego samobója nie mogła wcisnąć XD
0
Kontuzje w Barcelonie? Nowość.
0
@thorin nie wiem, gra nie wydaje się "smooth", movement bym bardziej do valoranta porównał, a jeszcze ten brak możliwości użycia lewej ręki i wyłączenia viewmodel bobbingu. Tragedia.
0
@AdrianJaniak nigdy nie byłem fanem, a i tak oprócz Ostrego i Aviego nie ma na tym koncercie żadnego dobrego rapera imo.
6
@bartekvisca bo jest zwykłym, normalnym gościem, takim jak ty czy ja. Jest geekiem, nie jest snobem. Plus gościa nie da się nie lubić.
8
@karolup na amatorów to może sobie wychodzić, niech zagra w pierwszym przeciwko poważnej drużynie.
1
@Pstryk jak rozpoczyna sezon niby? Bo popełnił 1 błąd w 7 kolejce? (Druga bramka absolutnie nie jest na jego konto)
0
@Tomo1989 taka jest kolej rzeczy.