1

@daniel32778 cytując Vincente del Bosque
''Kiedy oglądasz mecz - nie widzisz Busquets'a, kiedy oglądasz Busquets'a - widzisz mecz.''
Nie ma lepszego DP niż Sergio.

6

@LionelM95 Planecie przydałby się reset, od tych wszystkich genderów, julek twitterowych, zodiakar, foliarzy, płaskoziemców i innych tego typu gówien.

1

@Rifek Komputery G4M3R z x-komu są dobrej jakości, sam posiadam i jestem zadowolony.

0

@FCB24 Imo Filmy/seriale z ang dubbingiem i napisami po polsku.

0

Nikomu nie można życzyć kontuzji, ale w końcu Robert odpocznie.

0

@FCB_dimiC @Matheu12 @against_modern_football @FcPortoFan1999 to dlaczego na Cancelo nie gwizdają?

0

@Krzywy95 Granie w benfice raczej nie ma z tym nic wspólnego, bo na Cancelo nie gwizdają

0

@karci0 Byłby zbyt op, jakoś Bóg musiał go znerfić.

0

ale co sobie Romario z emeryturki wrócił to jego.

0

Jaki jest powód gwizdów na Felixa? Bo to, że jest wychowankiem Benfici to raczej nie, bo na Cancelo nie gwiżdżą.

0

@Essos ja go nie widze

1

Orientuje się ktoś może nad jakimś dobrym jakościowo dostawcy mięs w Barcelonie?

3

Dobrze, że został dopisany fragment ''Chyba, że jest to oferta nie do odrzucenia'', bo też na samych młodych drużyny nie da się zbudować. Weterani w klubie też są potrzebni.

7

@Maciek069 kolega meczy nie ogląda chyba, bo Romeu nie gra źle.

2

@Encore
Speed: Mertesacker
Defending: Mustafi
Dribbling: Lloris
Intelligence: Maguire
Finishing: Mudryk
Style: Balotelli
Leadership: Kante

0

@Herato kompletnie mi wypadło z głowy, że Valdes tam grał xd

15

Ramos 10/10

0

@Medium to dalej jest piłka, tu nie jest nic pewne.

0

@Medium żadne pewne 3 punkty

36

No i króciutko

7

@kynio302
kup mix sałat
wyrzuć mix sałat
powtórz

0

Strzelec samobója daje autograf na tej piłce?

6

Lepsza osoba tego samobója nie mogła wcisnąć XD

0

Kontuzje w Barcelonie? Nowość.

0

@thorin nie wiem, gra nie wydaje się "smooth", movement bym bardziej do valoranta porównał, a jeszcze ten brak możliwości użycia lewej ręki i wyłączenia viewmodel bobbingu. Tragedia.

0

@AdrianJaniak nigdy nie byłem fanem, a i tak oprócz Ostrego i Aviego nie ma na tym koncercie żadnego dobrego rapera imo.

6

@bartekvisca bo jest zwykłym, normalnym gościem, takim jak ty czy ja. Jest geekiem, nie jest snobem. Plus gościa nie da się nie lubić.

8

@karolup na amatorów to może sobie wychodzić, niech zagra w pierwszym przeciwko poważnej drużynie.

1

@Pstryk jak rozpoczyna sezon niby? Bo popełnił 1 błąd w 7 kolejce? (Druga bramka absolutnie nie jest na jego konto)

0

@Tomo1989 taka jest kolej rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?