1

@ranger3120 zależy na jakiej zasadzie wejdzie patch, jeśli wejdzie jako cs2 nie odwracalnie to trzeba będzie poczekać, bo nowy silnik oznacza potrzebę zmian w serwerach nie od valve. Być może tak duża marka jak faceit jest już na to przygotowana.

1

@Kapitan hawk mniejszy kurs, to wolałem Romeu zaryzykować z większym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk ja dałem 50 euro na gola Romeu z kursem 15.

0

@Rl9k1nG juz dawno tylko po karierę menadżera kupuję fifke, fm to dla mnie strata czasu, a i lubie sam rozegrać mecz.

0

@dejwor w końcu będą tracić punkty, my także, nie da się mieć idealnego bilansu 38/0/0

0

Jesteśmy dziad... NAJLEPSI

0

No Aspas, No Party

0

Papcio załatwi nam Felixa za pakiet spotify premium

0

@mekston to co oni jeszcze między konferencjami grają ze sobą?

0

Ile oni rozgrywają meczy w tym MLS? 15 drużyn a mają po 29 meczów rozegranych?

0

@Juan007 Obejrzyj sobie filmik Tomka Ćwiąkały na ten temat.

7

@ZwyklyKibicBarcy04 no chyba, że zgarniemy potrójną koronę, sprzedamy po nerce od każdego z piłkarzy i nie kupimy nikogo innego.

7

''5:0'' to nowe ''1:0''

2

Złota Piłka

4

Z całym szacunkiem do Busiego, nie zablokowałby tego tak jak teraz Oriol

3

Chłop się odbił od Cancelo jak kauczuk xd

0

@regatta52 nie jest, jeśli przypomnisz sobie że na tych dwóch pozycjach potrzebowalismy wzmocnienia

0

Ciekawe na ile będzie sobie pozwalał w tym meczu Frenkie nie mając zabezpieczenia w postaci Oriola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To co, Lewy dobije w tym sezonie do 100 bramek w CL?

0

@Antimadridista_WR ale można go było obejrzeć na canal+ ONLINE, czytaj uważnie

0

Pierwszy raz korzystam z usługi canal+ online. Chciałem tam już obejrzeć mecz z Betisem, ponieważ mi się zepsuły ledy w TV, ale nie mogłem znaleźć meczu. Gdzie się to wszystko na żywo ogląda?

9

@FCBparasiempre przyszedłem

5

@JKrolFCB bardziej LL tu, LL tam, LM tam.

2

@LS sama chelsea tyle wyda

1

@culer_5306751 brat ze wszystkich języków świata zdecydował się mówić jezykiem prawdy

1

Bracia Joao, Betis ich nienawidzi

1

No i za dobry mecz według Xaviego, wchodzi Alonso

0

Przecież Neymar nie przyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?