HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dexelele bo Ledesma nie jest słabym bramkarzem
0
@Striker w górniku zabrze
0
13 minuta Ledesma już gra na czas...
2
Ale na canal + sport 2 to mogliby już zmienić ten mecz
1
@Firestone idealnym byłby transfer obu panów, ale nie mamy na to miejsca w ffp, a potrzebujemy opcji na teraz, Fresneda jest tak na prawdę niewiadomą. Cancelo wcale taki stary nie jest, więc jak wypali i nie będzie odwalał, to przez kilka lat jeśli go zatrzymamy pojawi się pewnie kilku nowych talentów na po
0
@GeneralXavi jeśli przyjdzie Cancelo to nie zupełnie, bo Portugalczyk w razie czego może zagrać na LO
0
Jaką grę przeszliście najwięcej razy?
U mnie to będzie Wiedźmin 3. Oficjalnie stojący na 23 razach i wczoraj zacząłem 24. Co ciekawe ani razu nie ukończyłem Krwi i Wina.
1
@Rl9k1nG co roku kupuję tylko dla kariery, bo w fmie jest dla mnie za dużo jeb*nia się ze wszystkim
2
@Pawlak1992 Jak wszystko wygrają, a reszta wyników będzie po ich myśli, to jak najbardziej mogą powalczyć jeszcze o play offy
0
@MesQueUnClub96 ok.
1
@Greenalley Rapha ma zbyt jasną karnację
1
@krajana on nawet joga bonito nie liznął, a ty o ju jitsu myślisz
4
Bardzo dobrze w kwestii Raphinhi. Z Boliwią i Peru sobie poradzą bez niego, a nie ma co w naszej sytuacji ryzykować kontuzją.
1
@MarioVeB! Nie wiem, zawodnicy perspektywiczni im odmówili to ściągają jakiegoś 30 latka z bundesligi o którym nigdy w życiu nie słyszałem
0
@Alberto1031 to niezły jesteś
@gumaz teraz kolegi komentarz przeczytaj.
0
@MOLESTA talentu Felixowi nikt odmówić nie może, ale to jest jeden z tych piłkarzy, którzy w głowie nie mają najlepiej poukładane.
32
@Alberto1031 to narazie, nie będziemy tęsknić
0
@azsiezaloguje ale występywal w rozgrywkach uefa, a jeśli jemu nie braliby pod uwagę reprezentacji, a innym zawodnikom tak, to troszkę byłoby to nie fair.
0
@Bajson jak już chcesz coś pisać to sprawdź informacje. Felix grał na PS co prawda tylko 6 spotkań, ale to dalej nie jest nigdy.
0
@Radek1337 mamy kolejnego la ramblowego trenera. Chociaż zawodników mogłeś policzyć
2
@trolownik a co ma Scaloni wspólnego z jakimikolwiek rozgrywkami UEFY?
0
Bono here we go w al hilal
1
@HighestInTheRoom astroworld nieśmiertelny album
0
@doc wypożyczenie jak najbardziej byłoby rozsądne, ale sprzedaż jeszcze nie wchodzi w grę
0
@Drozdu7 na konsole to tylko płyty by móc ogrywać gry bez konieczności kupna w razie straty konta, a na pcta to działa wszędzie tak samo więc cyfrówki
1
Wymienią Ansu na równie miernego obecnie Felixa, po stronie Ansu stoi jedynie plus że jest młodszy
1
@AllBundy z ludźmi na tej stronie nigdy nic nie wiadomo, istnieje duże prawdopodobieństwo że teraz tak piszesz, bo inni uświadomili ci jaki idiotyzm żeś napisał
0
@AllBundy dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś deb*l
1
@macio_944 Oppenheimer i Across the Spider Verse dwa najlepsze filmy w tym roku, nie potrafię powiedzieć który mi się bardziej podobał.
4
@Kuba_1 te koszulki to był taki kryminał