0

@Playboi_Carti Rashford / mimo wszystko Sancho dałbym szansę.

0

@BulaKG no dobra powiedział publicznie, że chciałby trafić do barcy, ale czy powiedział coś złego o atleti? To że piłkarz marzy o jakimś klubie to chyba normalne, kibice powinni wspierać swojego zawodnika, a nie go wyzywać bo marzył o grze dla innego klubu.

1

@KamQiX @PatrykBarca powinna powstać petycja, że w przypadku rozmów o sędziach powinna być wolność słowa i brak konieczności cenzury.

3

Robert Lewandowski jest jedynym piłkarzem, który strzelił więcej bramek od Haalanda od czasu debiutu Norwega w BVB (liczone tylko top5 lig)

1

@kosmos91 jegomość ma zbyt jasną karnację

2

@tomgron są, jeśli dzieją się przeciwko madryciokom

0

Takie coś to jest po prostu splunięcie nam w twarz ze strony teb*sa

0

Nie chciałbym być na miejscu Lewego, meksyk w głowie

0

@andres_xavi z suarezem to ja bym zaryzykował swój koniec kariery na rzecz zakończenia jego "kariery". Świat piłkarski by mi za to dziękował.

2

TEN BETON WYSŁAŁ YAMALA NA ROZGRZEWKE I CHCE GO WYSTAWIĆ W TYM MECZU? Jeśli Yamal zejdzie z kontuzją osobiście przejdę się do ośrodka treningowego powiesić Xaviego za jaja. Daleko nie mam.

0

@andres_xavi tylko że Carlo wystawi skrzydłowych na napastniku i coś tam zrobią, a Lewy na skrzydle nie dałby całkowicie nic

0

@4drian0 4 podania i 8 razy znoszony do parteru

1

La Liga el Madrid

0

Czyli co? Sposób na zatrzymanie Lewego w klasycznie dla getafe go połamać?

0

@nuevojugador nie laliga a jeba*e getafe

0

@Sulimo gdyby nie Pedri jako fałszywy skrzydłowy

5

@PaCo a ja mam nadzieję że wcale, bo Felix w przeciwieństwie do Neymara nie pomoże nam ani sportowo ani marketingowo

3

@Norbert1234 nazywa się Sergino Gianni Dest, jest prawym obrońcą, ma 22 lata i jest Amerykaninem pochodzenia holenderskiego

0

Orientuje się ktoś jaką piłkę obecnie gra Levante?

0

@Striker Peną, nie Tenasem

2

@mekston Lewy nie ma realnego konkurenta do walki o Pichichi

8

Oby tylko Yamal nie wszedł na boisko przwciwko tym rzeźnikom

1

@Borry patrząc na obronę realu i brak napastnika, to jak najbardziej, ale pewnie jakieś wałki sędziowskie będą leciały. Karniaczek po "faulu" na vinim to pewniak, róbcie screeny

1

@mekston gdyby nie wypowiedzi o piłce nożnej Piers byłby świetny w swoim zawodzie. Każda inna opinia u niego jest super. Tylko ta nieszczęsna piłka nożna.

1

Poszło Here We Go od Romano, Kepa wypożyczony do Realu

2

@Hajny 33 lata ma, po prostu klasowy, niedoceniany piłkarz. Co prawda pare lat spędził w Chinach, ale dalej ciekawy grajek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz to się tak przyjemnie ogląda z jaką on lekkością robi dzieci z dorosłych facetów

0

@LucasW123 Bo to są należne mu pieniądze?

0

@Kuba_1 ale jaki ch*j, ma i się nie podzieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?