HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dejwor no raczej nie ma plaż
5
@MOLESTA Mbappe i Haalanda
0
@Zieliniak dopiero co go Rapha dostał. Neymar jeśli przyjdzie to obowiązkowo musi zabrać 10 z pleców Fatiego
0
@pt9 od kiedy Neymar w sevilli grał;D
1
@Odcinkowy no i wygra, bo przyjść może co najwyżej Neymar, o Naymarze świat jeszcze nie słyszał.
0
@ProMILs dalej Dembele nie ma żadnego podjazdu, wystarczy spojrzeć nawet na głupie g/a
0
@ProMILs tylko dwa razy? Neymar jest 3 najlepszym piłkarzem swojej generacji, jeśli uznajemy Ronaldo i Messiego w tej samej generacji. Dembele nie ma do niego podjazdu
0
@messi33 za pierwszym ale na teorii dostawałem takie pytania że był to lekki fart
0
@Kamiloza91 absolutnie nie, a szczególnie żużlu.
1. Nie jest to sport.
2. Co jest ciekawego z skręcaniu w lewo?
3. Poza Polską (i to ze dwa województwa tylko) wszyscy inni mają na to wysrane
0
@AduŚ07 rozumiem*
1
@Kidd
City
Newcastle
Hojlund
Brighton/Brentford
Paqueta (jak pójdzie do City)
Haaland
1
@don'T.R.I.P.e kiedy ogarniecie że ktoś taki jak Neymar szczególnie teraz jest dla nas jak złoto? Tu już nie chodzi o kwestie sportowe, a marketingowe.
0
@Quarhodron pytanie jest czy ty umiesz
1
@Filu02 Jak już by przyszedł to raczej NLR
Neymar, Lewy, Raphinha
0
@Deviler "Barcelona will pay for this"
1
@SuperPatsonFCB De Gea miewa swoje odklejki, ale to dalej jest chłop który potrafi wyjąć piłki których nikt inny by nie wyjął.
0
@Volk raczej nie przyjdzie, ale chciałbym się mylić
0
@Encore Harry to akurat mega dziwny przypadek, bo w MU mu nie idzie, ale w reprezentacji gra bardzo solidnie
2
@karolszymek dużo odbierał i fajne przerzuty dawał
1
@Nazio_87 Na Getafe czy inny Cadiz to niech go najlepiej nie powołuje
5
Inter Miami zmierzy się w ćwierćfinale Leagues Cup z Charlotte. Barceloniarze vs Polaczki
0
@fotohobby przecież i tak jest najlepszym stoperem na świecie obecnie. Nie ma w formie lepszego zawodnika.
1
@DonCarletto hahaha
0
@Volk Ferran akurat odżył nieco jak jest zmiennikiem Lewego a nie lewoskrzydłowym
0
@Ptasior trzymajcie go ludzie zdala od Getafe czy innego Cadizu. Chociaż w sumie w przydaku Ansu to go skosił bandzior z Betisu
2
@pt9 a może zostawić i mieć skrzydłowego na lata?
1
@barcanawieki trochę logiczne, ma dopiero 16 lat
2
@barcanawieki asysta i dwie drugiego stopnia, ale gdyby nie on to by tych bramek nie było
0
Gdyby nie wejście Yamala to uznałbym Sancheza za zawodnika meczu. No ale co, młodziak pokazał kogutom gdzie ich miejsce
1
@MesQueUnClub96 nawet jest ostatnio bardziej świeży niż Tadeusz