2

@dejwor no raczej nie ma plaż

5

@MOLESTA Mbappe i Haalanda

0

@Zieliniak dopiero co go Rapha dostał. Neymar jeśli przyjdzie to obowiązkowo musi zabrać 10 z pleców Fatiego

0

@pt9 od kiedy Neymar w sevilli grał;D

1

@Odcinkowy no i wygra, bo przyjść może co najwyżej Neymar, o Naymarze świat jeszcze nie słyszał.

0

@ProMILs dalej Dembele nie ma żadnego podjazdu, wystarczy spojrzeć nawet na głupie g/a

0

@ProMILs tylko dwa razy? Neymar jest 3 najlepszym piłkarzem swojej generacji, jeśli uznajemy Ronaldo i Messiego w tej samej generacji. Dembele nie ma do niego podjazdu

0

@messi33 za pierwszym ale na teorii dostawałem takie pytania że był to lekki fart

0

@Kamiloza91 absolutnie nie, a szczególnie żużlu.
1. Nie jest to sport.
2. Co jest ciekawego z skręcaniu w lewo?
3. Poza Polską (i to ze dwa województwa tylko) wszyscy inni mają na to wysrane

0

@AduŚ07 rozumiem*

1

@Kidd
City
Newcastle
Hojlund
Brighton/Brentford
Paqueta (jak pójdzie do City)
Haaland

1

@don'T.R.I.P.e kiedy ogarniecie że ktoś taki jak Neymar szczególnie teraz jest dla nas jak złoto? Tu już nie chodzi o kwestie sportowe, a marketingowe.

0

@Quarhodron pytanie jest czy ty umiesz

1

@Filu02 Jak już by przyszedł to raczej NLR
Neymar, Lewy, Raphinha

0

@Deviler "Barcelona will pay for this"

1

@SuperPatsonFCB De Gea miewa swoje odklejki, ale to dalej jest chłop który potrafi wyjąć piłki których nikt inny by nie wyjął.

0

@Volk raczej nie przyjdzie, ale chciałbym się mylić

0

@Encore Harry to akurat mega dziwny przypadek, bo w MU mu nie idzie, ale w reprezentacji gra bardzo solidnie

2

@karolszymek dużo odbierał i fajne przerzuty dawał

1

@Nazio_87 Na Getafe czy inny Cadiz to niech go najlepiej nie powołuje

5

Inter Miami zmierzy się w ćwierćfinale Leagues Cup z Charlotte. Barceloniarze vs Polaczki

0

@fotohobby przecież i tak jest najlepszym stoperem na świecie obecnie. Nie ma w formie lepszego zawodnika.

1

@DonCarletto hahaha

0

@Volk Ferran akurat odżył nieco jak jest zmiennikiem Lewego a nie lewoskrzydłowym

0

@Ptasior trzymajcie go ludzie zdala od Getafe czy innego Cadizu. Chociaż w sumie w przydaku Ansu to go skosił bandzior z Betisu

2

@pt9 a może zostawić i mieć skrzydłowego na lata?

1

@barcanawieki trochę logiczne, ma dopiero 16 lat

2

@barcanawieki asysta i dwie drugiego stopnia, ale gdyby nie on to by tych bramek nie było

0

Gdyby nie wejście Yamala to uznałbym Sancheza za zawodnika meczu. No ale co, młodziak pokazał kogutom gdzie ich miejsce

1

@MesQueUnClub96 nawet jest ostatnio bardziej świeży niż Tadeusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?