0

@Szmulek nie no, tutaj i 1 bramka Tossarda nie mial nic do powiedzienia, 4 gol też ciezki, ale tam mógł się delikatnie lepiej zachować

0

Fajnie, że jak już człowiek wstał o tej godzinie, to ciekawy mecz.

0

Dest i Alonso wyszli na boisko?

0

@Firestone no tak

0

Swoją drogą, nowy kontrakt Balde umieści go w pierwszym zespole, czy dalej będzie w teorii członkiem barcy b?

2

@Kidd i żaden z nich nie jest jego żoną.

18

@xVENUMx le spermaż

1

@HighestInTheRoom przyjemny kawałek ale nic więcej. Po zobaczeniu The Weeknd spodziewałem się czegoś mocniejszego + mało Travisa w kawałku Travisa

0

Sando Tonali Panie Hugo, mówi to Panu coś?

1

@sokot ja chce tylko zaznaczyć, że kolega cie nie poprawiał, tylko odpowiedział na twoje pytanie

1

@Rl9k1nG ja kupuje tylko dla karierki, bo jestem maniakiem fifowej kariery menadzera i lubie miec najnowsze aktualizacje, a FM mi nie siada

0

Bez jaj że Atleti nabiera się na Ferrana

0

Jego głos kompletnie nie pasuje do wyglądu hah

7

Lepszy byłby klub grający w Primera, ale cóż ważne by dostawał minuty

0

Mam mieszane uczucia co do Felixa. Talentu i umiejętności mu nie można odmówić, ale w głowie nie ma najlepiej poukładane. Jeśli do tego transferu dojdzie, to przydałby się ktoś kto mu przemówi do rozumu.

15

1

@Barca1992 Josef Martinez, fajny napastnik. Ekwadorczyk bodajże. Kapitan Miami. Gdy grał w Atlancie United to był prawdopodobnie najlepszym napastnikiem w lidze.

0

@LucasW123 Dragowskim już się akurat jakiś czas temu interesowaliśmy, ale zestawienie tego pana w tym kontekście jest trochę z dupy, bo Drąguś jest dobrym bramkarzem i w dobrym wieku

0

@mekston
1. Ro
2. Bert
3. Le
4. Wan
5. Dowski

4

Girona to fajny kierunek na wypożyczenie dla Torre, lepszego chyba nie mogło być

15

@Firestone @MesQueUnClub96 albo najlepszego napastnika na świecie, Erlinga Haalanda

1

@realmadridfan22 Oriol przynajmniej umie w pressing w porównaniu do Parejo

1

@ngif Casado przychodzi na myśl jako pierwszy jeśli chodzi o szkółkę i dp

1

@MarcepanowyKsiaze szczególnie, że nie grał źle jak go ludzie malują.

0

@Hajny fioletowa to jeśli mnie pamięć nie myli jest winogronowa, dlatego nie smakuje dobrze. Rzeczy winogronowe nie smakują jak winogrona

1

Bardzo dobra decyzja, nie ma sensu ryzykować w meczach o nic. Lepiej dać się pokazać młodym a może jakaś perełka się znajdzie ekhm... Riad.... ekhm... przepraszam kaszel.

0

@maciar kolega przespał trochę parę dni

0

@doc nie warto go jeszcze skreślać. Jest zdecydowanie za młody na to

1

@pienaar Thiago to klasowy pomocnik, jeśli nigdy cię nie przekonywał to mało wiesz o pozycji pomocnika

0

Odpaliłem mecz akurat jak Mount zagrał ciasteczko, to nie przypadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?