1

@MesQueUnClub_87 Jak my karnych nie dostajemy, to co on ma oddawać XD

2

Nie ma sensu zmieniać trenera, wiadomo Xavi to nie jest jeszcze poziom takiego Tuchela i być może nigdy nawet na nim nie będzie, jednak Hiszpan tak na prawdę nie jest pewnie jeszcze w połowie projektu, w tym składzie jeszcze dużo musi się zmienić.

0

@Janiama Alonso akurat zagrał na tle niektórych kolegów dobre spotkanie.

0

@Botanik już nie ma co, bo nie wszedł, ale to zwyczajne 5 euro było do wygrania nie całe 140 euro.

0

@Ghostface a Barca ma dużo więcej grywalnych zawodników niż ci się wydaje, Ter Stegen, Kounde, Araujo, Kessie, Dembele, Raphinha, Depay, FDJ, Ansu na początku gry był częstym widokiem

0

@Ghostface nie gram w UT od 3 lat, bo nie chce tracić na to czasu.

0

Inter - Viktoria x2
Barcelona - Bayern 1
kupon postawiony, pozostaje wiara.

0

@Ghostface no cóż, niestety zarobek w tej grze stał się o wiele prostszy niż wiele lat temu i teraz większość graczy bez wydawania prawdziwych pieniędzy może sobie pozwolić na znacznie więcej, a spora część graczy FIFA wymienia karty na lepsze praktycznie co chwilę, jak jest tylko okazja, a taki Lewandowski w porównaniu do Valverde jest nie grywalny.

1

@Kgorecki2500 to tak nie działa ;)

1

@Kgorecki2500 przez to, że głosują gracze to zawsze dostanie karta, która jest w mecie, Valverde to pewniak.

0

@Avalien Barcelona musi wygrać oba, a Inter może zdobyć max 2 punkty w dwóch meczach.

0

Ciekawe czy Setien poradzi sobie w Villareal jak u nas, czy jak z Betisem.

1

@MTDMM_VeB też nie wiadomo, czy jakby był u nas to, czy Ronald by wyszedł z barcy b.

0

@Kamilos84 XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@rumilas Neves to jest bardzo niedoceniany grajek

5

@Murazor on nie ma odejść, to jest potwierdzone od 2 godzin, że Emery został trenerem Aston Villi

0

Imo pierwszy skład na bayern:
Ter Stegen; Balde/Alba, Alonso, Eric, Kounde; Pedri, FDJ, Gavi; Ferran, Lewy, Dembele

0

Inigo odbiera piłeczke przyszłemu koledze klubowemu?

2

@antymadridista100 Roberto nie gra źle akurat, z tym że nic specjalnego też nie wnosi.

1

@DCHX Przede wszystkim jesteśmy fanami sportu, a jak ktoś jest fenomenalny w czymś czym interesujemy się całe życie, to potrafimy go docenić.

4

@msmsms Lewy to genialny egzekutor, ale Luis to kompletny napastnik. Mało było dziewiątek w historii obdarzonych taką wizją jak Luisito.

10

@Herbert Busi

3

@catalanian09 Fakt jest też taki, że od Valverde nie mieliśmy klasowego trenera.

0

@Lionel_Messi10 No i zastąpieni przez Ter Stegena, Araujo, Erica i Lewego

41

Frenkie de Jong vs Villarreal:
• 100% successful dribbles (2/2)
• 100% ground duels won (9/9)
• 100% aerial duels won (1/1)
• 100% long balls completed (2/2)
• 100% crosses completed (1/1)
• 95% passing accuracy
• 5 tackles
• 0 times dribbled past
[Stats via @TheEuropeanLad, Twitter]

1

@FC1899Barca
Zwycięzca: Argentyna
Król strzelców: Messi
Zawodnik turnieju: Messi
Największe zaskoczenie (drużyna): Serbia
Największe rozczarowanie (drużyna): Francja, szanujmy się klątwa jest przecież
Wynik reprezentacji Polski: 1/8
Najlepszy polski zawodnik: Kiwior

0

@Matix90 ???????????

6

@Pewex Kroos, Alaba, Mendy, Rudiger, Camavinga? Też w porządku chłopaki

0

Tak szczerze, co nam dałby ten karny? Nic? Tak myślałem...

9

A sędziowie na to:
https://imgur.com/gallery/ske94

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?