6

Liczę, że go nie zdobędziesz. Przykro mi, ale liczę na zwycięstwo Argentyny.

1

38 letni Busi? Ojoj.

0

@tbas już są na stronie, ja live na yt oglądałem.

0

Jest Fati nie ma Balde, no XDDDDD

0

@Emhyr Enrique się o tym wypowiadał, że dla jego drużyny bramkarz musi dobrze grać nogami, ale fakt głupie to, że De Gea (najlepszy hiszpański bramkarz) nie zagra na mundialu.

1

Szkoda braku powołania Balde, zasłużył na nie.

1

@Encore ten Hag pomału tworzy z młodego potwora.

0

@AmigoBlancos nie no Rodrygo z Rayo jednak ma tę nagrodę w kieszeni.

1

@Harnas2 Zacznij oglądać mecze.

3

@Sau_Ron widziałem jeszcze plotki, że opaskę kapitana ma dostać.

2

@Mixtape Pewnie Espanyol zagra lepiej, bo derby zawsze rządzą się swoimi prawami.

2

Serdecznie zapraszamy kolegę w szeregi.

5

Śmietankowi to jest dla mnie oddzielny gatunek nie? W Hiszpanii zawsze było, jest i będzie sędziowanie pod Real dopóki Tebas i Perez mają swoje stołki, ale na swojej śmietankowej stronie i tak znajdzie się większość, która napisze że sędziowie przeciwko nim w każdym meczu. Ależ oni są zaślepieni.

7

O Chadi Riad ale fajnie

1

Nawet jak będzie spalony to aż mi dygnął od tego podania

0

Drukowanie pod Real czas zacząć

34

@B jak BARCA bo daje więcej na lewej stronie niż Dembele czy Raphinha, dodatkowo całkiem dobrze zgrywa się z Robertem, to jest fakt, nie opinia.

0

@laliga40 Rapha ma jedną bramkę, Demebele marnuje dużo okazji, mecz z Almeria powinien skończyć przynajmniej hat-trickiem.

1

@12Cule34 obecnie Sevilla to cieniasy

0

@laliga40 każdy normalny Ci powie, że Dembele jak i Raphinha nie dają nic na lewej stronie, Ferran na lewej daje dużo więcej, może i pudłuje, ale skontruje twój argument ile bramek ma Raphinha?

1

@laliga40 Jorginho na prawej obronie? Jeszcze ten szklany Kante i brak Araujo oraz Kounde w składzie, a jest w nim Eric XD + Zarówno Dembele jak i Raphinha nie mogą grać razem w składzie, bo oboje nie dają nic na lewej stronie
Jak powiedzieć, że nie znam się na piłce, nie mówiąc, że nie znam się na piłce

1

@Kubavilla7 F R E N K I E D E J O N G

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@HypeR @msmsms ogólnie to w top21 ligach, wyprzedza nas z 22 ligii cypryjska drużyna z 3 straconymi (dodatkowo chyba Panathinaikos ma tyle samo straconych co my)

2

@msmsms dodatkowo najmniej straconych bramek w top 10 ligach europy według rankingu sofascore (kolejno Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja, Holandia, Portugalia, Belgia, Szkocja, Austria)

1

To będzie piękna historia, jak się nie połamie i pomoże Urugwajowi zająć dobre miejsce. Tylko pytanie co dla Urugwaju jest dobrym miejscem? Jak dla mnie, jeśli wszyscy z nich dadzą z siebie 100% to jak najbardziej widzę ich nawet w półfinale.

1

@Pitinho Sercem za Polską, wszystkim pozostałym co istnieje za Argentyną.

0

@Rust_Cohle raczej Araujo - Valverde ;) Nie wiem co ludzie widzą w tym Nunezie, ok grajek, ale nic specjalnego nie pokazuje

1

Chyba najrozsądniejsze wybory, chociaż nie wiem jak wygląda sytuacja dostępnych prawych obrońców

2

@PIWOSZ89 nie zestarzało się to najlepiej T1 dominacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?