0

@Nano22 każdy robi co może, żeby jak najskuteczniej zmylić bramkarza, przy sposobie Lewego bramkarz w 90% sytuacji idzie w drugą stronę.

0

@John_Doe Pique pokazał żeby Lewy uderzał

4

@Nano22 Lewy tak zawsze wykonywał karne i jest jednym z najlepszych wykonawców karnych w piłce, więc nie wiem o co ten problem

1

@Hosh pokazał

0

@aldewir na pewno c+ sport? Tam przypadkiem od 20 nie leci Raków?

3

@DaPidejpi Daniel Frahn

1

@blakkudium sposób na uniknięcie konieczności 15 znaków, to naklikać parę razy spacje przed drugim wyrazem

0

@lukkobe nie powinny być duże jeśli zaatakują w styczniu, ponieważ w czerwcu wygasa mu kontrakt

0

@lukkobe z jednej strony tak, ale ktoś taki jak Inigo będzie potrzebny, żeby wypełnić lukę po doświadczonym stoperze.

10

Cieszy powołanie Riada.

1

Frimpong może?

1

Pewnie też kluczem w tej decyzji był fakt, że Geri ma ostatnio sporo problemów ze zdrowiem, ileż to jest przebitek na meczach jak Pique łapie się za nogi i ma grymasy bólu.

0

@kejdzi i najprawdopodobniej Osasuną.

1

@wasacz Pique ma zagrać jeszcze z Osasuną, nie ma go być na Espanyolu.

1

Ale by sobie człowiek zobaczył finał MŚ Argentyna - Portugalia oczywiście wygrany przez Leo.

1

Może drużyna nie najwyższych lotów, ale Raphinha potrzebował na pewno takiego meczu

0

@Survier Frenkie

0

Czym zgrzeszyliśmy, że mamy Bellerina?

1

@DonCarletto Jak bardzo uwielbiam Keanu, to tak dla mnie nie ma innego live action Constantine'a niż Matt Ryan.

0

@Destroyer_of_Worlds to była różnica, po pierwsze był to pół finał a nie faza grupowa, a tutaj Napoli raczej nawet w przypadku porażki ma gwarantowane 1 miejsce.

0

@MESSIah16 zdecydowanie Ramos, tutaj nawet nie ma dyskusji.

10

Bernardo słuchaj no, Barcelona jest dużo ładniejszym miastem niż Manchester.

1

Takeoff był jednym z najlepszych raperów w stanach i na pewno najlepszym z Migosów, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

przydałaby się teraz jakaś obrończyni typu ''my nad tym nie mamy kontroli''

2

@wasacz Wyżej od Bellerina były opcję Azpiego, Foytha i Frimponga, Azpiemu za długo kazali czekać, to przedłużył umowę, Foyth się połamał, a Frimpong okazał się za drogi.

2

Pena; Bellerin, Pique, Alonso, Balde; Kessie, Frenkie, Torre; Fati, Ferran, Illias

0

Komentarz usunięty

1

Tylko nie Jorginho

1

@JohnBarça Zielu zawsze był top, tylko musiał mieć kolegów, którzy ogarniają to co on robi widać te różnice pomiędzy Napoli, a Reprezentacją. W kadrze tak na prawdę rozumieją go jedynie Lewy i Zalewski.

2

@KichuBlaugrana sama umiejętność gry bark w bark nie jest zależna tylko i wyłącznie od siły fizycznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?