19

Komentarz usunięty

0

@Antimadridista_WR tak, legalnie to tylko tam.

0

Dla fanów MCU - Warewolf by Night moim zdaniem to jedna z najlepszych jak nie najlepsza rzecz wypuszczona z tego roku.

0

@kuz Człowiek myślał, że jak Messi odejdzie, to prawo skrzydłowi w końcu będą grać na swojej pozycji, nikt nie spodziewał się jednak, że Dembele wróci do formy i będzie kluczowym elementem składu.

0

@Ying ''Nie koniecznie to zrobi, ale ma największe predyspozycje do tego''

1

@Paradoks Haaland może pobić samą ilość bramek. Nie koniecznie to zrobi, ale ma największe predyspozycje do tego.

0

Są tu jacyś gracze, którzy próbowali grać w Overwatch 2? Możecie w ogóle wejść do gry? Po uruchomieniu w kolejce jest przede mną 200 osób, gdy zjedzie do zera - szuka serwera, po czym jest przede mną 40000 osób i tak trwa to w kółko, nie mogę wejść do gry.

1

Jeb*ć Inter, Mediolan jest czerwony pozdro.

2

nie no to jaja są

4

@krzysiobyczek ????????????????

7

Ter Stegen
Eric, Christensen, Alonso
Roberto, Busi
Gavi, Pedri
Raphinha, Lewy, Dembele?

Jakoś tego nie widzę, sądzę że będzie to jednak 433

1

@KlonaZepan @pt9
14/15 - Rakitić był jednym z najlepszych pomocników na świecie.
15/16 - Forma delikatnie się obniżyła, ale dalej był klasowy
16/17 - Nie równa forma z przewagą na te dobre momenty
17/18 - Poprawny sezon, nie grał źle, nie grał jakoś super dobrze.
Świetne MŚ w jego wykonaniu.
18/19 - Jedynie przebłyski.
19/20 - Cień samego siebie.

11

@Pawel13sz u Suareza zawsze najbardziej zadziwiała mnie jego wizja. Chłop piekielnie dużo widzi, jakby nie był napastnikiem, a dziesiątką.

5

@Emhyr jeśli kocha klub, to tylko pogratulować postawy nic nie zrozumiałego tutaj nie ma.

9

@Sau_Ron to jest dalej najmniej straconych bramek w 8 najmocniejszych ligach świata
(wiadome top 5 + Portugalska, Belgijska i Holenderska)

4

Mamy to Panie i Panowie

0

@bartas97 Fede to jeden z 2 zawodników, których zazdroszczę białym. Gościu jest absolutnym topem.

0

@bartas97 @tomek8756 co napisał @Kacper1432, bo aż mnie ciekawi.

0

@Lionel_Messi10 Gościu, tutaj nawet nie ma prawdopodobnie.

0

@Lionel_Messi10 Kounde nie ma szans na zagranie z Interem chłopie co ty w ogóle gadasz XD

0

@ptrx ''w lidze narodów'' na którą każdy kładzie lachę więc dziękuję...

3

@liberoFCB Neuera raczej długo nie wygryzie, nawet jakby był o 3 klasy lepszy.

1

@GucioH Będzie klasowym zawodnikiem, ale nie w top 5 na swojej pozycji.

2

@PatrykBarca To ty kolego nie oglądasz meczów chyba, liczb może i mu brakuje, ale daje dużo w ofensywie.

1

@Deviler to dobrze, że się powstrzymałem od zakupu fify na kompa, bo myślałem o tym i wybrałem jednak wersję na ps'kę.

0

@Deviler O co chodzi, bo nie w temacie jestem.

0

Ja tam już się pogubiłem, kto w końcu na tego następcę Busiego został wybrany? Zubimendi czy Neves?

0

@Criss18Barca E tam, Wpadli by na mecz do A-Klasy to by zobaczyli co to alkohol.

0

@Lucassito jedyne co mi przychodzi teraz do głowy to środek pomocy.

0

Dobra za rok Lewy do Barcelony, 3 lata po tym oboje do Lecha Poznań i znów rok po do Interu Miami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?