HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Komentarz usunięty
0
@Antimadridista_WR tak, legalnie to tylko tam.
0
Dla fanów MCU - Warewolf by Night moim zdaniem to jedna z najlepszych jak nie najlepsza rzecz wypuszczona z tego roku.
0
@kuz Człowiek myślał, że jak Messi odejdzie, to prawo skrzydłowi w końcu będą grać na swojej pozycji, nikt nie spodziewał się jednak, że Dembele wróci do formy i będzie kluczowym elementem składu.
0
@Ying ''Nie koniecznie to zrobi, ale ma największe predyspozycje do tego''
1
@Paradoks Haaland może pobić samą ilość bramek. Nie koniecznie to zrobi, ale ma największe predyspozycje do tego.
0
Są tu jacyś gracze, którzy próbowali grać w Overwatch 2? Możecie w ogóle wejść do gry? Po uruchomieniu w kolejce jest przede mną 200 osób, gdy zjedzie do zera - szuka serwera, po czym jest przede mną 40000 osób i tak trwa to w kółko, nie mogę wejść do gry.
1
Jeb*ć Inter, Mediolan jest czerwony pozdro.
2
nie no to jaja są
4
@krzysiobyczek ????????????????
7
Ter Stegen
Eric, Christensen, Alonso
Roberto, Busi
Gavi, Pedri
Raphinha, Lewy, Dembele?
Jakoś tego nie widzę, sądzę że będzie to jednak 433
1
@KlonaZepan @pt9
14/15 - Rakitić był jednym z najlepszych pomocników na świecie.
15/16 - Forma delikatnie się obniżyła, ale dalej był klasowy
16/17 - Nie równa forma z przewagą na te dobre momenty
17/18 - Poprawny sezon, nie grał źle, nie grał jakoś super dobrze.
Świetne MŚ w jego wykonaniu.
18/19 - Jedynie przebłyski.
19/20 - Cień samego siebie.
11
@Pawel13sz u Suareza zawsze najbardziej zadziwiała mnie jego wizja. Chłop piekielnie dużo widzi, jakby nie był napastnikiem, a dziesiątką.
5
@Emhyr jeśli kocha klub, to tylko pogratulować postawy nic nie zrozumiałego tutaj nie ma.
9
@Sau_Ron to jest dalej najmniej straconych bramek w 8 najmocniejszych ligach świata
(wiadome top 5 + Portugalska, Belgijska i Holenderska)
4
Mamy to Panie i Panowie
0
@bartas97 Fede to jeden z 2 zawodników, których zazdroszczę białym. Gościu jest absolutnym topem.
0
@bartas97 @tomek8756 co napisał @Kacper1432, bo aż mnie ciekawi.
0
@Lionel_Messi10 Gościu, tutaj nawet nie ma prawdopodobnie.
0
@Lionel_Messi10 Kounde nie ma szans na zagranie z Interem chłopie co ty w ogóle gadasz XD
0
@ptrx ''w lidze narodów'' na którą każdy kładzie lachę więc dziękuję...
3
@liberoFCB Neuera raczej długo nie wygryzie, nawet jakby był o 3 klasy lepszy.
1
@GucioH Będzie klasowym zawodnikiem, ale nie w top 5 na swojej pozycji.
2
@PatrykBarca To ty kolego nie oglądasz meczów chyba, liczb może i mu brakuje, ale daje dużo w ofensywie.
1
@Deviler to dobrze, że się powstrzymałem od zakupu fify na kompa, bo myślałem o tym i wybrałem jednak wersję na ps'kę.
0
@Deviler O co chodzi, bo nie w temacie jestem.
0
Ja tam już się pogubiłem, kto w końcu na tego następcę Busiego został wybrany? Zubimendi czy Neves?
0
@Criss18Barca E tam, Wpadli by na mecz do A-Klasy to by zobaczyli co to alkohol.
0
@Lucassito jedyne co mi przychodzi teraz do głowy to środek pomocy.
0
Dobra za rok Lewy do Barcelony, 3 lata po tym oboje do Lecha Poznań i znów rok po do Interu Miami.