0

@Eklerek hahaha ;) Nazywajcie jak chcecie :)

0

@July_6_BcN ale sufler też czasem pomaga śpiewać, a jak ja bym zaśpiewała to cała widownia wybrałaby zawody na 100m w biegu ;)
Jedynie mogę śpiewać na stadionie lub w kościele z tłumem ;)

2

Tak to leciało :)
Lubię ten program i podziwiam ludzi tam idących :) Że też mi słoń na ucho nadepnął ...

2

@gumaz pomożecie mi podlać :) Działka duża, roboty dużo :)

1

@cchesterr43 chyba 7 klasa szkoły podstawowej :)

0

@Eklerek znaczy gay party? ;)

1

@gumaz w centrum też potrzebny :)

1

@July_6_BcN no przydałby się przydał. Susza niesamowita jest i to w ... maju.

0

@Eklerek a myślałam, że imprezkę zrobisz i nas zaprosisz ;)

0

@July_6_BcN to Warszawę też widzę deszcz omija ;) Czym my sobie zasłużyliśmy na to ;)

1

@gumaz heh u mnie ciężko z tym padaniem ;)
No wiadomo, że o facetach ;)

1

@gumaz jakim deszczyku?

0

@cchesterr43 no nostalgiczne też mieli ładne :)

1

@fcbarcafan19 @Eklerek nie chwaliłes się, że masz taki jacht ;)

0

@LAMC_10 strach? Eee tam :)

1

@cchesterr43 A ja tą bardzo lubię:



No i jak w teledyski :)

3

@cchesterr43



No lubiłam tą piosenkę :)

1

@LAMC_10 ŁKS jeszcze musi awansować! Prędzej obydwie drużyny w 1 lidze zagrają ;)

2

@kubix05 pamiętam :) Do tej pory mam kasety :) O nawet mojego ulubionego boysbandu Backstreet Boys ❤️

0

@LAMC_10 Casillasa już nie ma to nie wiem kto ;)

1

@Dari0G to kto tam wygra w tej ich szatni?

1

@FcPortoFan1999 a ja Aston Ville chce :)

0

@Fantastyczny Chłopiec trzy wyniki takie bliskie to kto wie ;)

0

Jak dziś typujecie?

Liga Europy:
Aston Villa - Nottingham (0-1)
Freiburg - Braga (1-2)

Liga Konferencji:
Crystal Palace - Szachtar Donieck (3-1)
Strasbourg - Vallecano (0-1)

2

@Filipem nie osiągnie :) i bardzo dobrze! :)

0

@Kgorecki2500 nie wiem, kukurydzianą nigdy nie robiłam.
W ogóle w air fryerze raz tylko muffinki piekłam i mi nie wyszły .. Miały dziwny kształt i u góry przypieczone, a na dole jakby niedopieczone ..

2

@Kgorecki2500 uważaj żeby bezy Ci kaput nie zrobiły za to oszczędzanie ;)

1

@Dari0G haha teraz by były takie wierszyki :D

1

@qbsonFCBarca to chyba nowocześniejsza wersja :) Pytania o McDonalds nie było.

A moje ulubione pytanie to było: Czy lubisz mleko? Takie z dupy bardzo ;)

3

@qbsonFCBarca haha ja do tej pory mam moje Złote Myśli, bo chyba tak to się nazywało :) i pamiętniki też mam :)
"Na górze róże, na dole fiołki, kochajmy się razem jak dwa aniołki" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?