Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek hahaha ;) Nazywajcie jak chcecie :)
0
@July_6_BcN ale sufler też czasem pomaga śpiewać, a jak ja bym zaśpiewała to cała widownia wybrałaby zawody na 100m w biegu ;)
Jedynie mogę śpiewać na stadionie lub w kościele z tłumem ;)
2
Tak to leciało :)
Lubię ten program i podziwiam ludzi tam idących :) Że też mi słoń na ucho nadepnął ...
2
@gumaz pomożecie mi podlać :) Działka duża, roboty dużo :)
1
@cchesterr43 chyba 7 klasa szkoły podstawowej :)
0
@Eklerek znaczy gay party? ;)
1
@gumaz w centrum też potrzebny :)
1
@July_6_BcN no przydałby się przydał. Susza niesamowita jest i to w ... maju.
0
@Eklerek a myślałam, że imprezkę zrobisz i nas zaprosisz ;)
0
@July_6_BcN to Warszawę też widzę deszcz omija ;) Czym my sobie zasłużyliśmy na to ;)
1
@gumaz heh u mnie ciężko z tym padaniem ;)
No wiadomo, że o facetach ;)
1
@gumaz jakim deszczyku?
0
@cchesterr43 no nostalgiczne też mieli ładne :)
1
@fcbarcafan19 @Eklerek nie chwaliłes się, że masz taki jacht ;)
0
@LAMC_10 strach? Eee tam :)
1
@cchesterr43 A ja tą bardzo lubię:
No i jak w teledyski :)
3
@cchesterr43
No lubiłam tą piosenkę :)
1
@LAMC_10 ŁKS jeszcze musi awansować! Prędzej obydwie drużyny w 1 lidze zagrają ;)
2
@kubix05 pamiętam :) Do tej pory mam kasety :) O nawet mojego ulubionego boysbandu Backstreet Boys ❤️
0
@LAMC_10 Casillasa już nie ma to nie wiem kto ;)
1
@Dari0G to kto tam wygra w tej ich szatni?
1
@FcPortoFan1999 a ja Aston Ville chce :)
0
@Fantastyczny Chłopiec trzy wyniki takie bliskie to kto wie ;)
0
Jak dziś typujecie?
Liga Europy:
Aston Villa - Nottingham (0-1)
Freiburg - Braga (1-2)
Liga Konferencji:
Crystal Palace - Szachtar Donieck (3-1)
Strasbourg - Vallecano (0-1)
2
@Filipem nie osiągnie :) i bardzo dobrze! :)
0
@Kgorecki2500 nie wiem, kukurydzianą nigdy nie robiłam.
W ogóle w air fryerze raz tylko muffinki piekłam i mi nie wyszły .. Miały dziwny kształt i u góry przypieczone, a na dole jakby niedopieczone ..
2
@Kgorecki2500 uważaj żeby bezy Ci kaput nie zrobiły za to oszczędzanie ;)
1
@Dari0G haha teraz by były takie wierszyki :D
1
@qbsonFCBarca to chyba nowocześniejsza wersja :) Pytania o McDonalds nie było.
A moje ulubione pytanie to było: Czy lubisz mleko? Takie z dupy bardzo ;)
3
@qbsonFCBarca haha ja do tej pory mam moje Złote Myśli, bo chyba tak to się nazywało :) i pamiętniki też mam :)
"Na górze róże, na dole fiołki, kochajmy się razem jak dwa aniołki" :D