0

@FcPortoFan1999 pewnie na wyjazdach grają zapobiegawczo, żeby nie przegrać i w sumie ładnie im to wychodzi. Ale jak tak się przyjrzeć to faktycznie jak dwie różne drużyny...

0

@FcPortoFan1999 no sparzyli ale co zrobić jak Vukovic ich tak ustawia ... ;)

0

@FcPortoFan1999 zbyt duża stawka tego meczu proszę Pana :)

I się pewnie skończy na 0-0 :(

1

@gumaz nie, o piłkę :D

1

No Julek ta kartka nie potrzebna ;)

Eee jednak bez kartki ;)

2

Bijta się Panowie :)

1

@FcPortoFan1999 oki :) Dziękuję za wyręczenie :)

0

@FcPortoFan1999 nie chciałam być taka brutalna ;)

2

Ten Dragowski wygląda fatalnie w tych włosach i w tej brodzie ... Jak taki zaniedbany facet!

1

Dajesz Franus :)
https://zapodaj.net/images/001c8ecb07635.jpg

Sędzia bardzo przez nas lubiany ...

0

Ktoś tu pisał, że nie ma co grać finału w Rzymie :D haha

2

@michaleu nie. Ja będę oglądać z niewiele lepszymi komentatorami Canal Plus ;)
Porno bomba :(

0

@FcPortoFan1999 wiem. Zwłaszcza z nami ;) Ale wierzę w czerwono - biało - czerwoną Armię łódzkiego Widzewa :)
Nie chcę do ostatniej kolejki drżeć o utrzymanie ;)

0

@AlexDark00 ja cały czas mam nadzieję, że to fejk nius i Lewy u nas zakończy karierę. Po co mi jakieś Araby jeszcze ..

0

@FcPortoFan1999 boi nie boi trzy punkty muszą zdobyć :) Nie ma innej opcji.

4

@gumaz tylko Kasztelana :) Jutro idę do pracy więc kupiłam sobie słabsze piwko :)

4

No dobra Panie i Panowie!
Dziś jest ten mecz, który da nam utrzymanie :) Do bojuuu Widzew! ❤️

7

@clyde będę za Argentyną i Hiszpanią! Z jednej strony fajnie by było gdyby obronili tytuł, a Messi był kluczową postacią zwycięskiej drużyny. Z drugiej jak wygra Hiszpania też będę się cieszyła :)
Najlepszy byłby finał Hiszpania - Argentyna, choć nie wiem czy taki jest możliwy ;)
Jeszcze będę za malutkim Urugwajem.

1

@Hasszz kiedyś były fajne dopóki nie wprowadzili, że w każdym filmie czy serialu musisz mieć wątek gejowski/lesbijski ...

0

@FCBhls7 pierwszy mecz to sobie możesz odpuścić, bo przegrają ;) Następne będą ważne :)

0

@urbipl oglądałam :) Dobry film :)

0

Polećcie (dziwne słowo) jakiś serial kryminalny (Netflixowy najlepiej)? Tylko żeby nie był SF.

2

@marcin62 i jak Tusk!

0

@RoberDzik Gutiego najbardziej :) A i jeszcze Becksa, za Manchester :)

1

@Kozinho. Gdzie taki dziadek ;)

0

@TR3YWAY talent talentem, ale nawet Messi musiał odpoczywać ;)

0

@TR3YWAY nie ma się chyba czym chwalić ..

0

@Nazio_87 nie wiem. Oglądam od trzech piosenek ;) W ostatnich latach mnie ta Eurowizja mało interesuje. Teraz z nudów włączyłam :)

0

Ale się te Niemki ubrały ...

7

Fajna reklama piwno - Mundialowa z prawdziwym Ronaldo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?