Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Yamala w Madrycie ;):
https://zapodaj.net/images/76e749486974c.jpg
0
@Batys taką zdziadziala to nie zawsze ;)
0
@Czajka90 nie ;)
1
@CurryTheGoat30 nie poznałam go. Ale zdziadzial ...
1
@Marusek jak nie będę mogła wejść to nie wejdę :)
Teraz się trochę przyzwyczaiłam tu pisać, ale były momenty że pisałam, a potem długo nie .. ;) Także da się żyć bez LR.
0
@gumaz myślę, że to normalna odpowiedź i oczywisty wybór każdej zdrowej osoby :)
LR sobie czymś zastąpie :)
1
@gumaz LaRambla ;)
2
@Sinirsey ja wczoraj się nie skupiałam nad tym. Może chciałam wierzyć, że to był faul no ale widać, że znów wałek ...
https://zapodaj.net/images/96d321595f5dd.jpg
2
Rostowski: Legia pokonała Widzew po błędzie sędziowskim w ostatnich sekundach meczu ..
1
@Luciano99 no nie trzeba było bo była Legia, którą trzeba utrzymać.
Teraz trzeba już wygrać wszystko.
Musi Radomiak wygrać z Lechią, potem my ich pokonać i ostatnie dwa mecze mamy wszystko w naszych nogach nie oglądając się na innych. Wiadomo Korona nam nie popuści ... Na koniec Piast u siebie, jak będą mieć utrzymanie to jest szansa ;)
0
@Lanosss ciekawe jak teraz Lechia z Radomiakiem. Jakby Radomiak wygrał, a też jeszcze nie może być pewny utrzymania to za tydzień Widzew gra z Lechią u siebie. Trzeba wygrać i ich przeskoczyć. Ale wszystko zależy od jutrzejszego meczu.
0
@Lanosss muszę właśnie luknąć kto tam jak stoi i komu kibicować ...
0
@Lanosss dziękuję za wsparcie proszę Pana :)
1
@draxidox ahhh dziękuję :)
2
@FcPortoFan1999 eee o Barcelonie bardziej :) Bo on też za Barcą :)
0
@Zoker hmm to w żonę nie rzucaj lepiej :)
1
@NeroTFP1 11 punktów więcej byśmy mieli. Wystarczyłoby połowę tych meczów żeby nie musieć walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki!
0
@Zoker rzuca nią w kogoś kogo się nie lubi ;)
3
Pierwszy klient wchodzi i: dziś o meczu nie rozmawiamy :) Takich klientów to ja szanuje :)
0
@NeroTFP1 kiedyś to my strzelaliśmy w doliczonym!
0
@mkord wystarczyło nie mówić, że nigdy nie zagra dla Legii i wtedy kibice Widzewa mieli by wyrąbane na niego ;)
0
@graco14 wiesz normalny człowiek ma wtedy wolne :) więc jeśli gra to przyjdzie :) Jedyne pocieszenie że jutro nie na 8:10 tylko na 9:10 i nie do 17 tylko do 16 :) To zleci :) Dziś byle do przerwy do 13 bo po przerwie to zleci ;)
0
Augustyniak jaki odważny! Zdrajca jeden. Anulowali mu czerwo i kozaczy!
0
@Alvarinho dla bukmacherki świąt nie ma ... Niedziel też :)
0
@agaFCB łącze się bólu. Ja na 8:10 do 17:40! Dobrze, że jutro krócej.
4
@Lionel_Messi10 uszy mi spuchły :( Jego serio ktoś ogląda?
4
@macio_944 ooo już dojrzał :)
6
Flaga wisi, łysy świeci :) Można iść spać!
https://zapodaj.net/images/d623f62b01bcb.jpg
Dobranoc Culers i nie tylko ❤️
1
@Adran360 no dokładnie :) Damy radę :)
0
@FcPortoFan1999 będą narzekać na grę, ba piłkarzy u na wszystko. Jak Widzew ostatnio wygrał to cisza była :) Tylko prawdziwi kibice się odzywali ;)