1

0

@Batys taką zdziadziala to nie zawsze ;)

0

@Czajka90 nie ;)

1

@CurryTheGoat30 nie poznałam go. Ale zdziadzial ...

1

@Marusek jak nie będę mogła wejść to nie wejdę :)
Teraz się trochę przyzwyczaiłam tu pisać, ale były momenty że pisałam, a potem długo nie .. ;) Także da się żyć bez LR.

0

@gumaz myślę, że to normalna odpowiedź i oczywisty wybór każdej zdrowej osoby :)
LR sobie czymś zastąpie :)

1

@gumaz LaRambla ;)

2

@Sinirsey ja wczoraj się nie skupiałam nad tym. Może chciałam wierzyć, że to był faul no ale widać, że znów wałek ...

https://zapodaj.net/images/96d321595f5dd.jpg

2

Rostowski: Legia pokonała Widzew po błędzie sędziowskim w ostatnich sekundach meczu ..

1

@Luciano99 no nie trzeba było bo była Legia, którą trzeba utrzymać.
Teraz trzeba już wygrać wszystko.
Musi Radomiak wygrać z Lechią, potem my ich pokonać i ostatnie dwa mecze mamy wszystko w naszych nogach nie oglądając się na innych. Wiadomo Korona nam nie popuści ... Na koniec Piast u siebie, jak będą mieć utrzymanie to jest szansa ;)

0

@Lanosss ciekawe jak teraz Lechia z Radomiakiem. Jakby Radomiak wygrał, a też jeszcze nie może być pewny utrzymania to za tydzień Widzew gra z Lechią u siebie. Trzeba wygrać i ich przeskoczyć. Ale wszystko zależy od jutrzejszego meczu.

0

@Lanosss muszę właśnie luknąć kto tam jak stoi i komu kibicować ...

0

@Lanosss dziękuję za wsparcie proszę Pana :)

1

@draxidox ahhh dziękuję :)

2

@FcPortoFan1999 eee o Barcelonie bardziej :) Bo on też za Barcą :)

0

@Zoker hmm to w żonę nie rzucaj lepiej :)

1

@NeroTFP1 11 punktów więcej byśmy mieli. Wystarczyłoby połowę tych meczów żeby nie musieć walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki!

0

@Zoker rzuca nią w kogoś kogo się nie lubi ;)

3

Pierwszy klient wchodzi i: dziś o meczu nie rozmawiamy :) Takich klientów to ja szanuje :)

0

@NeroTFP1 kiedyś to my strzelaliśmy w doliczonym!

0

@mkord wystarczyło nie mówić, że nigdy nie zagra dla Legii i wtedy kibice Widzewa mieli by wyrąbane na niego ;)

0

@graco14 wiesz normalny człowiek ma wtedy wolne :) więc jeśli gra to przyjdzie :) Jedyne pocieszenie że jutro nie na 8:10 tylko na 9:10 i nie do 17 tylko do 16 :) To zleci :) Dziś byle do przerwy do 13 bo po przerwie to zleci ;)

0

Augustyniak jaki odważny! Zdrajca jeden. Anulowali mu czerwo i kozaczy!


0

@Alvarinho dla bukmacherki świąt nie ma ... Niedziel też :)

0

@agaFCB łącze się bólu. Ja na 8:10 do 17:40! Dobrze, że jutro krócej.

4

@Lionel_Messi10 uszy mi spuchły :( Jego serio ktoś ogląda?

4

@macio_944 ooo już dojrzał :)

6

Flaga wisi, łysy świeci :) Można iść spać!

https://zapodaj.net/images/d623f62b01bcb.jpg

Dobranoc Culers i nie tylko ❤️

1

@Adran360 no dokładnie :) Damy radę :)

0

@FcPortoFan1999 będą narzekać na grę, ba piłkarzy u na wszystko. Jak Widzew ostatnio wygrał to cisza była :) Tylko prawdziwi kibice się odzywali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?