Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w haha no oczywiście :)
1
@Bocheno1 zdarza się i najlepszym ;) Obiecuje poprawę :)
2
@KRISU77 dobry lód nie jest zły :)
2
@Lanosss wiem @Kessie lubi to :)
7
@Dari0G nie tylko środa jest od loda :)
1
@Cule1019 a nie wiem :) Będę w Dino dziś, mogę luknąć :)
1
@Encore szczerze powiedziawszy to żadnego mi się nie podoba :) Crisztianu za bardzo, a Gonzalo wygląda jak obecnie duża część facetów i co zgrozo młodych ...
1
@PatrychoO Cristiano jest obrzydliwy :)
13
Ja mam loda, a Wy nie :)
I to mojego ulubionego :)
https://zapodaj.net/images/befe4faa722ce.jpg
1
@Eklerek nie masz czego się wstydzic! No chyba że nago jesteś i kolegów się wstydzisz hehe :)
1
@Eklerek ja widzę wodę, ale Ciebie nie ;)
0
@Arkon w szulernii :) Jako doradca klienta :) Nawet już starszy :) Doradzam na kogo postawić ;)
1
@agaFCB jak ćwiczyłam też widziałam efekty, zwłaszcza na rękach czy nogach. Teraz niestety już nie.
Ale gratuluję samozaparcia :)
0
@VamoSBarca88 obym :) Tylko lekko ponad godzina ale widzę, że towarzystwo do końca będę miała :)
0
@FcPortoFan1999 Górnik!
0
@FcPortoFan1999 nie liczę na to :)
Ale może sobie na tel załącze mecz :) Obstawiam na remis :)
0
@FcPortoFan1999 no mam bo już chce do domu :)
Przecież ja nawet tego finału PP nie obejrzę pracując w takim miejscu :)
1
@July_6_BcN no dokładnie ;) Dlatego oni nie dla nas :D
1
@LAMC_10 nie uwierzyliby :)
0
@Luciano99 no bardzo :) Nawet do toalety nie zdążysz iść :)
0
@FcPortoFan1999 nie mogę :)
0
Dziś wykończą mnie Ci ludzie ... A tu jeszcze ponad półtorej godziny, a sama byłam przez minutę ...
4
@Rastafarnianin męża też pewnie fajnie mieć :)
0
@Criss18Barca a może wystarczyło sprawdzić na varze? Po co on jest? ;)
1
@Kazragore jakie szmaty? To są barwy Lechii Tomaszów :)
1
@esem91 cycek jest w domu ;)
0
@NeroTFP1 on jest cały czas w pracy niestety ;)
4
Od razu przyjemniej się pracuje :)
https://zapodaj.net/images/2f4f4fb24fc28.jpg
Jeszcze tylko 4 godziny i do domu :)
1
@LAMC_10 hehe nie :)
1
@gumaz Yamala w Madrycie ;):
https://zapodaj.net/images/76e749486974c.jpg