0

@Mario96w haha no oczywiście :)

1

@Bocheno1 zdarza się i najlepszym ;) Obiecuje poprawę :)

2

@KRISU77 dobry lód nie jest zły :)

2

@Lanosss wiem @Kessie lubi to :)

7

@Dari0G nie tylko środa jest od loda :)

1

@Cule1019 a nie wiem :) Będę w Dino dziś, mogę luknąć :)

1

@Encore szczerze powiedziawszy to żadnego mi się nie podoba :) Crisztianu za bardzo, a Gonzalo wygląda jak obecnie duża część facetów i co zgrozo młodych ...

1

@PatrychoO Cristiano jest obrzydliwy :)

13

Ja mam loda, a Wy nie :)
I to mojego ulubionego :)

https://zapodaj.net/images/befe4faa722ce.jpg

1

@Eklerek nie masz czego się wstydzic! No chyba że nago jesteś i kolegów się wstydzisz hehe :)

1

@Eklerek ja widzę wodę, ale Ciebie nie ;)

0

@Arkon w szulernii :) Jako doradca klienta :) Nawet już starszy :) Doradzam na kogo postawić ;)

1

@agaFCB jak ćwiczyłam też widziałam efekty, zwłaszcza na rękach czy nogach. Teraz niestety już nie.

Ale gratuluję samozaparcia :)

0

@VamoSBarca88 obym :) Tylko lekko ponad godzina ale widzę, że towarzystwo do końca będę miała :)

0

@FcPortoFan1999 Górnik!

0

@FcPortoFan1999 nie liczę na to :)
Ale może sobie na tel załącze mecz :) Obstawiam na remis :)

0

@FcPortoFan1999 no mam bo już chce do domu :)
Przecież ja nawet tego finału PP nie obejrzę pracując w takim miejscu :)

1

@July_6_BcN no dokładnie ;) Dlatego oni nie dla nas :D

1

@LAMC_10 nie uwierzyliby :)

0

@Luciano99 no bardzo :) Nawet do toalety nie zdążysz iść :)

0

@FcPortoFan1999 nie mogę :)

0

Dziś wykończą mnie Ci ludzie ... A tu jeszcze ponad półtorej godziny, a sama byłam przez minutę ...

4

@Rastafarnianin męża też pewnie fajnie mieć :)

0

@Criss18Barca a może wystarczyło sprawdzić na varze? Po co on jest? ;)

1

@Kazragore jakie szmaty? To są barwy Lechii Tomaszów :)

1

@esem91 cycek jest w domu ;)

0

@NeroTFP1 on jest cały czas w pracy niestety ;)

4

Od razu przyjemniej się pracuje :)
https://zapodaj.net/images/2f4f4fb24fc28.jpg

Jeszcze tylko 4 godziny i do domu :)

1

@LAMC_10 hehe nie :)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?