Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Lee Skeet jest szefem kuchni i właścicielem Cora, lokalu znajdującego się w Cardiff, który niedawno stał się miejscem niefortunnego incydentu związanego ze złym traktowaniem w pracy.
Grupa mężczyzn nabiła najwyższy rachunek w historii restauracji, wydając 1350 dolarów na kolację, ale potraktowała 22-letnią pracownicę Lily Griffith w sposób pełen braku szacunku. Po tym, jak właściciel dowiedział się o molestowaniu i upokorzeniu, postanowił dożywotnio zakazać tym osobom wstępu, wysyłając im e-mail. Skeet przekazał pełną kwotę rachunku młodej kobiecie, której to dotyczyło, jako rekompensatę za straszne doświadczenie, przez które musiała przejść.
Wiadomość stała się viralem na Instagramie i zyskała wsparcie londyńskiej kancelarii prawnej, aby wnieść sprawę do sądu".
Z Facebooka Pozytywny!
https://zapodaj.net/images/c6019239ec592.jpg
Życzyłabym nam więcej takich pracodawców! :)
0
Szpakowskiego zatkało kakało :)
0
@TR3YWAY skoro wysyła zdjęcia stóp to może stopy ma ładne?
;)
0
@Tigermaus myślę, że i PSG i Bayern na ten moment są nie do zatrzymania. I właśnie taki powinien być finał. Tych dwóch drużyn.
0
Postawiłam na awans Atletico, ale chyba wolałabym Arsenal w tym finale .. tak czy siak rywal w finale jednych i drugich zmiecie! :)
0
@Kuchar nie. To tylko interpretacja sędziów: raz tak, a raz tak ;) Byle nie dla nas :)
1
Hahaha fajne te karne dyktują w tych półfinałach ... W sumie równie dobrze żadnego mogli nie podyktować ;)
0
Już się banda Simeone rzuciła na sędziego hehe
3
Kontynuacja "Porzuconego dziecka" - "Zły opiekun" czyli dalsze losy Kornela Malickiego.
https://zapodaj.net/images/299b6b8038908.jpg
Dziś kupione. Będzie co robić w Majoweczke :D
@DragonxNF
0
Jan Tatarowicz wygrywa Ninja vs Ninja ❤️ :D
https://zapodaj.net/images/eae0115d18cdd.jpg
32
Ale meczycho :) Półfinał godny finału :) Aż się taki mecz chce oglądać :)
1
@Kgorecki2500 i pewnie straciłby pracę ;)
14
Gdzieś mi mignęło, że Nico Williams by chciał do nas przyjść :D Ma chłopak tupet jeśli to prawda ;)
0
@Aragorn33 przecież on jest już ponad to ... Gwiazdeczka!
2
Ahhh co to była za ekipa :)
Tak na dobranoc to tutaj zostawię :)
1
@Eklerek patologiczny hehe ;) Każdy ma swoje miejsce w internecie :)
0
@Pedri16Future no niestety. Wejdzie się na chwilę, ale tak się nie da, bo filmik za filmikiem ..
1
@Eklerek prawidłowo i się tego trzymaj :)
2
@Dari0G może nie chciało, ale chciałam iść trochę wcześniej lulu już zwykle ;) Ale jak zwykle nie wyszło ;)
1
@PatrychoO no na Insta też jak to zacznę przeglądać to schodzi ... ;)
1
@FcPortoFan1999 jeszcze trzeba się umyć :)
1
@FcPortoFan1999 no już wyłączyłam :)
2
Ten Tik tok to jest straszny pożeracz czasu ... Weszłam na chwilę i 20 minut już zleciało ... a miałam iść wcześniej spać!
1
@escarabajo nie byli. Ale mówię o Amorimie, który zdecydowanie za długo był trenerem MU. Gdyby go zwolnili w jakimś listopadzie czy grudniu chociażby to kto wie czy MU nie powalczyloby chociaż o wicemistrza.
2
Pojechałabym sobie do "Teatru Marzeń" kiedyś :) To takie moje niespełnione jeszcze piłkarskie marzenie :)
Zmarnowali sezon Czerwonym Diabłom tym portugalskim "fachowcem" ..
1
@Kozinho. Hehe ale opis dokładny :) Ale nie wszystko się zgadza :)
3
Oglądam fajny film. Siostra poleciła. Stary, ale nie przypominam sobie żebym oglądała!
"Zabić wspomnienia" z Adamem Sandlerem (też fajny facet)
https://fwcdn.pl/fpo/50/70/275070/7175730_2.3.jpg
1
@LeszekFCB ❤️b❤️y❤️l❤️e❤️ ❤️d❤️o❤️ ❤️p❤️i❤️ą❤️t❤️k❤️u❤️ :)
1
@Eklerek a dziękuję :) Na wiosnę i lato najlepsze :)
1
@Eklerek pierwsze przeczytałam przeciętny heh ;) A dziękuję :)
Jak je zobaczyłam to zakochałam się w nich :) I będę te parę cm wyższa ❤️