5


"Lee Skeet jest szefem kuchni i właścicielem Cora, lokalu znajdującego się w Cardiff, który niedawno stał się miejscem niefortunnego incydentu związanego ze złym traktowaniem w pracy.

Grupa mężczyzn nabiła najwyższy rachunek w historii restauracji, wydając 1350 dolarów na kolację, ale potraktowała 22-letnią pracownicę Lily Griffith w sposób pełen braku szacunku. Po tym, jak właściciel dowiedział się o molestowaniu i upokorzeniu, postanowił dożywotnio zakazać tym osobom wstępu, wysyłając im e-mail. Skeet przekazał pełną kwotę rachunku młodej kobiecie, której to dotyczyło, jako rekompensatę za straszne doświadczenie, przez które musiała przejść.

Wiadomość stała się viralem na Instagramie i zyskała wsparcie londyńskiej kancelarii prawnej, aby wnieść sprawę do sądu".

Z Facebooka Pozytywny!
https://zapodaj.net/images/c6019239ec592.jpg

Życzyłabym nam więcej takich pracodawców! :)


0

Szpakowskiego zatkało kakało :)

0

@TR3YWAY skoro wysyła zdjęcia stóp to może stopy ma ładne?
;)

0

@Tigermaus myślę, że i PSG i Bayern na ten moment są nie do zatrzymania. I właśnie taki powinien być finał. Tych dwóch drużyn.

0

Postawiłam na awans Atletico, ale chyba wolałabym Arsenal w tym finale .. tak czy siak rywal w finale jednych i drugich zmiecie! :)

0

@Kuchar nie. To tylko interpretacja sędziów: raz tak, a raz tak ;) Byle nie dla nas :)

1

Hahaha fajne te karne dyktują w tych półfinałach ... W sumie równie dobrze żadnego mogli nie podyktować ;)

0

Już się banda Simeone rzuciła na sędziego hehe

3

Kontynuacja "Porzuconego dziecka" - "Zły opiekun" czyli dalsze losy Kornela Malickiego.
https://zapodaj.net/images/299b6b8038908.jpg

Dziś kupione. Będzie co robić w Majoweczke :D

@DragonxNF

0

Jan Tatarowicz wygrywa Ninja vs Ninja ❤️ :D

https://zapodaj.net/images/eae0115d18cdd.jpg

32

Ale meczycho :) Półfinał godny finału :) Aż się taki mecz chce oglądać :)

1

@Kgorecki2500 i pewnie straciłby pracę ;)

14

Gdzieś mi mignęło, że Nico Williams by chciał do nas przyjść :D Ma chłopak tupet jeśli to prawda ;)

0

@Aragorn33 przecież on jest już ponad to ... Gwiazdeczka!

2

Ahhh co to była za ekipa :)



Tak na dobranoc to tutaj zostawię :)

1

@Eklerek patologiczny hehe ;) Każdy ma swoje miejsce w internecie :)

0

@Pedri16Future no niestety. Wejdzie się na chwilę, ale tak się nie da, bo filmik za filmikiem ..

1

@Eklerek prawidłowo i się tego trzymaj :)

2

@Dari0G może nie chciało, ale chciałam iść trochę wcześniej lulu już zwykle ;) Ale jak zwykle nie wyszło ;)

1

@PatrychoO no na Insta też jak to zacznę przeglądać to schodzi ... ;)

1

@FcPortoFan1999 jeszcze trzeba się umyć :)

1

@FcPortoFan1999 no już wyłączyłam :)

2

Ten Tik tok to jest straszny pożeracz czasu ... Weszłam na chwilę i 20 minut już zleciało ... a miałam iść wcześniej spać!

1

@escarabajo nie byli. Ale mówię o Amorimie, który zdecydowanie za długo był trenerem MU. Gdyby go zwolnili w jakimś listopadzie czy grudniu chociażby to kto wie czy MU nie powalczyloby chociaż o wicemistrza.

2

Pojechałabym sobie do "Teatru Marzeń" kiedyś :) To takie moje niespełnione jeszcze piłkarskie marzenie :)
Zmarnowali sezon Czerwonym Diabłom tym portugalskim "fachowcem" ..

1

@Kozinho. Hehe ale opis dokładny :) Ale nie wszystko się zgadza :)

3

Oglądam fajny film. Siostra poleciła. Stary, ale nie przypominam sobie żebym oglądała!

"Zabić wspomnienia" z Adamem Sandlerem (też fajny facet)
https://fwcdn.pl/fpo/50/70/275070/7175730_2.3.jpg

1

@LeszekFCB ❤️b❤️y❤️l❤️e❤️ ❤️d❤️o❤️ ❤️p❤️i❤️ą❤️t❤️k❤️u❤️ :)

1

@Eklerek a dziękuję :) Na wiosnę i lato najlepsze :)

1

@Eklerek pierwsze przeczytałam przeciętny heh ;) A dziękuję :)
Jak je zobaczyłam to zakochałam się w nich :) I będę te parę cm wyższa ❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?