0

@BulaKG no wiadomka :)

0

@Chimera mam :) Namysłów i Kasztelan obecnie :)

0

@Hasszz tatara chcesz? Niestety już zjadłam :)

1

@Kozinho. To mu zrobię zdjęcie butów, ale samych :)

0

@Chimera a nie śpi? :( Myślałam, że śpi :)

1

@Kozinho. No jak ładnie zaprosi to czemu nie :)

1

@Chimera nie tylko nie to :)

2

@Kozinho. No fakt darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ;)

7

@Kozinho. Ooo Tatra i tatar - no połączenie całkiem spoko ;)

2

@BulaKG a jakie?

0

@FcPortoFan1999 ooo jeszcze walczą :)

1

@Chimera zjadłam dobrze :) Bardzo lubię tatara :)

2

@Cochise osioł ze Shreka :)

0

@Kozinho. Bułeczkę z tatarem :)

0

No to Areczka małymi krokami odpływa :)

2

0

@LeoMessiiBarcaPepa no napisałam, że pogoda się poprawiła po tym jak dostałam te memy :)

2

@kamyk_23 no bardzo :)

3

@lithotripter a dziękuję, dziękuję. Co prawda trzy zera mniej, ale anonimowo :)

5

No tylko dostałam takie memy i od razu pogoda na Majówkę się poprawiła :)

https://zapodaj.net/images/26c87be3351f8.jpg
https://zapodaj.net/images/ff9987bae92dd.jpg

2

@LAMC_10 tyle ile dam radę :) Ale póki co słaba jestem. Nie miałam motywacji do biegania od początku roku. Teraz ten start może trochę mnie zmotywuje bo opcja przebiegnięcia tylko 4 km przed samochodem to taka bardzo smutna jest ;)

3

@gumaz haha fani ;)
Różnie. Po lesie albo na bieżni na boisku szkolnym :) Dziś pójdę wieczorem więc pewnie na bieżnie pójdę.

5

Trzeba dziś ruszyć swoje cztery litery i trochę pobiegać co by samochodzik za szybko mnie nie dogonił ;)

0

@tomek8756 Pewnie jest wiele, również to Twoje! Ale lubię też "Carpe diem" i „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko.
Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" ..
A jak mnie cię wkurzy to:
"Rzuć wszystko, jedź w Bieszczady" nawet mam taki magnes na lodówce :)

No i Desiderata!

1

Wracając jeszcze do Widzewa to ten Ede powinien dostać czerwo za zatrzymanie w sytuacji sam na sam. Barca w meczach z Atletico od razu czerwone kartki dostawała ...

7

My zrobiliśmy swoje :)



Teraz pora na Lecha! A jutro remis Arki z Piastem!

1

@LAMC_10 no od razu dzień na plus :)

0

@BojanKriKicz no zgłębiłam się w wolnej chwili :) W środę koleżanka z pracy mi mówiła, ale ze ja nie jestem tiktokowa to jednym uchem wpuściłam, a drugim wpuściłam :)
A że Władka obserwuje to mi się to na Insta pokazało :)
Sama też dorzuciłam symboliczny pieniążek :)

17

Nasz Władek przekazał swój medal olimpijski :) Cudowny i wspaniały chłopak w wielkim polskim sercu ❤️


1

I cyk 2-0 :)
Limit wykorzystany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?