2

Takiego gola zabrać i takie podanie ...

Czyli nadal Pedri się skończył i Ferran się skończył heh ;)

7

68 minut jedna połowa :)

Oby tylko z tym kibicem było wszystko dobrze.

4

Brawo Elche! Ważny krok w utrzymaniu :)

0

@July_6_BcN ja wręcz przeciwnie ;) Miałam dość bogaty weekend. Teraz odpoczywam przed następnym tygodniem!
Choć dziś w pracy miałam stresująca sytuację heh

0

@July_6_BcN a mi odpoczynek dobrze zrobił. Wczoraj mnie Widzew wku .. rzyl, a dziś w pracy każdy musiał o tym meczu gadać .. Miałam napisać karteczkę: ani słowa o Widzewie ...

0

@Vegeta88 nie wierzę, że LM wygrają :)

2

Ojej przegrało Atletico? Ojej jak mi (nie)przykro :) Czyli tylko na nas się skubance ustawili .. i bez żadnego trofeum :) Pięknie!

0

@LAMC_10 hmm co? :)

0

@FcPortoFan1999 myślisz, że się nas wystraszy?? Heh

4

To jest tak smutne, że aż nie da się tego opisać ... :(

1

@Lanosss marne pocieszenie ...

2

Wiedziałam kuźwa że strzelą ..
Baj baj Ekstraklasa!

1

5 minut tylko? No ludzie ...

2

@Lanosss Mistrzostwo w tym sezonie mnie nie interesuje ;) Co prawda mam kupon na Mistrza ... Ale niech się utrzymają ;)

2

@LAMC_10 no cóż pół Polski nas nienawidzi, a drugie pół to MY! :)

Ale tak się utrzymamy, że remis już jest...

1

@FcPortoFan1999 właśnie się zastanawiałam nad tym, niestety zerkam kątem oka, no bo klienci ..

3

Jakby tego nie uznali to ładna lipa by była ... Ale oczywiście gol Widzewa = var!

0

@FcPortoFan1999 może i tak będzie ale okazje maja i jedni i drudzy :) Może coś w padnie. Oby w tą dobrą stronę :)

2

Całkiem przyzwoity mecz dla oka ... Choć Widzew nadal nie nauczył się wykonywać stałych fragmentów :(
No i te podania za krótkie ...

2

No to jazda Widzewek :)


1

@Safrani mecz o życie, kolejny! Jeśli dziś przeżyjemy to każdy następny też będzie o życie, ale my wierzymy :) Widzew walczysz!

Niestety muszę w pracy mecz oglądać.

0

@Dari0G jeśli o państwa chodzi to oprócz naszego to właśnie Italii i Francji :)

1

@gumaz lubię :)

2

Jaki jest według Was najładniejszy hymn klubowy?

Dla mnie Liverpoolu i Juventusu! Juve mam nawet dzwonek w telefonie.
Kiedy jako budzik ustawiłam sobie hymn Barcy - stawiał mnie na nogi od razu :)




1

@Faro Jezuuu jest :) Kurde nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłeś :))) Dziękuję :*
Ja na ogół na stronkach takich nie oglądam. Jedynie CDA kiedyś ..

To już weekend z głowy mam hehe

1

@Faro a dzięki :) w sumie nie słyszałam nawet o tej stronce :)

0

@Faro tak w ogóle to ja poszukuje 6 sezonu "Line of duty" gdzie można obejrzeć z lektorem. Netflix chyba się wypiął na ten serial bo nie ma zbytnio wątku gejowskiego. Jak dla mnie to jeden z lepszych seriali!

1

@Eklerek muszę luknąć gdzie obecnie można obejrzeć :)

0

@AduŚ07 akurat HBO nie mam, ale serialu też nie oglądałam.
Jak pierwszy sezon to można by zacząć. No ale niestety ..

0

@Chimera do jutra odpoczywam od piłki :) Ino wynik śledzę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?