Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G ja się cieszę z tego tylko żeby wreszcie zrobili dobre te transfery. Żeby w tej kwestii doradzał znawca :) I bardziej poszłabym w Polaków niż jakiś zagraniczny szrot.
0
@lucca87 i za kim byś był? :)
4
Ten moment kiedy wchodzisz na stronę, czytasz, że Karbownik wraca do Ekstraklasy i to nie do Legii i wiesz, że chodzi o Widzew bez wchodzenia na stronę z artykułem :)
0
@Prorokk na Śląsku mają problem :)
Piotrków tylko klub taki dziwny :)
1
@gumaz nie chodzę po kosmetyczkach :) A jak już bym szła to jeszcze mnie stać :) Ale jak kolega @lajcior taki rozrzutny to może mi koszulkę Barcy zasponsorować hehe ;)
0
@lucca87 mi też, ale właśnie w finale byli strasznie nieskuteczni. I mieli setkę, którą powinni wykorzystać :) Może Mistrzostwem się zrehabilitują.
1
@lucca87 lubię gry zespołowe, a hokej to chyba najlepsza z nich :) Nie ma tam nudy :) Co prawda najczęściej nie nadążam za krążkiem, ale i tak fajnie się ogląda :)
Ja Kanada i w NHL Montreal Canadiens i Rangersi :)
1
@Marusek no tytka zawsze mi się podobało to słowo :)
Tak w piekarni - cukierni "Michaś". My w okolicy mamy działkę więc w sezonie czasem na lody zaglądamy :) W zeszłym roku mieli bardzo dobre jagodzianki :)
0
@tribo a ja właśnie Kanadzie :)
2
@escarabajo właśnie widzę, że rzutem na taśmę weszli do 8. Niby słabszy skład (priorytetem były Igrzyska), ale to jest turniej i jeden mecz. Ale Crosbemu życzę Mistrza.
0
@Zoker co to te gdańskie gogle? ;)
1
@Marusek no jakby rodowity Łodzianin nie wiedział to byłby wstyd. Ale serio ludzie ze Śląska nie wiedzieli. A jak napisałam na nogi kulosy to pytał jeden czemu tak brzydko o swoich nogach piszę ;)
1
@Marusek ktoś mnie zrozumiał :)
Kiedyś na jednym forum to napisałam i niektórzy nie zrozumieli :) tak jak ja nie zrozumiem Kaszuba, Ślązaka czy Górala ;)
2
Wzięłam migawkę i pojechałam na krańcówkę po angielkę :)
1
Pary ćwierćfinałowe MŚ w hokeju elity:
Mam nadzieję, że Kanada zrewanżuje się USA za finał IO :)
0
@Kozinho. Nie no buty wygodne były ;) Strój też spoko :)
1
@Comentateiro mam nadzieję, że nie zabraknie. Teraz już nie może, bo za jakiś czas będę szersza niż wyższa ;)
0
@MessiForeverTheBest więzienne lepiej nie ;)
1
@Comentateiro no właśnie chyba za dużo było ;) hehe i teraz trzeba schusc ;)
0
@MessiForeverTheBest zawsze coś ;) On ma przynajmniej cel ;)
4
@MesQueUnClub_87 no zakupy potrafią zmęczyć ;)
2
@MessiForeverTheBest a forma? ;)
1
Boże jak mnie dziś bieganie wykończyło :( Strasznie słabą mam formę, strasznie ...
0
@Transu96 laska ma 32 lata to już mogłaby kończyć ;)
4
@Vegeta88 myślałam, że za mało Ci życzę tych lat :) Dobijcie do 50 :)
6
@Vegeta88 kolejnych 13 lat życzę :) ❤️
1
@Eklerek ja mam na 22 ustawione :)
0
Ale fajnie się dziś pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu :)
0
@Faro swoją drogą cena leku na tą chorobę to jakiś kosmos! A coraz więcej dzieci na to choruje ...
1
@Transu96 to @Sulimo był? ;)