0

@Dari0G ja się cieszę z tego tylko żeby wreszcie zrobili dobre te transfery. Żeby w tej kwestii doradzał znawca :) I bardziej poszłabym w Polaków niż jakiś zagraniczny szrot.

0

@lucca87 i za kim byś był? :)

4

Ten moment kiedy wchodzisz na stronę, czytasz, że Karbownik wraca do Ekstraklasy i to nie do Legii i wiesz, że chodzi o Widzew bez wchodzenia na stronę z artykułem :)

0

@Prorokk na Śląsku mają problem :)
Piotrków tylko klub taki dziwny :)

1

@gumaz nie chodzę po kosmetyczkach :) A jak już bym szła to jeszcze mnie stać :) Ale jak kolega @lajcior taki rozrzutny to może mi koszulkę Barcy zasponsorować hehe ;)

0

@lucca87 mi też, ale właśnie w finale byli strasznie nieskuteczni. I mieli setkę, którą powinni wykorzystać :) Może Mistrzostwem się zrehabilitują.


1

@lucca87 lubię gry zespołowe, a hokej to chyba najlepsza z nich :) Nie ma tam nudy :) Co prawda najczęściej nie nadążam za krążkiem, ale i tak fajnie się ogląda :)

Ja Kanada i w NHL Montreal Canadiens i Rangersi :)

1

@Marusek no tytka zawsze mi się podobało to słowo :)
Tak w piekarni - cukierni "Michaś". My w okolicy mamy działkę więc w sezonie czasem na lody zaglądamy :) W zeszłym roku mieli bardzo dobre jagodzianki :)

0

@tribo a ja właśnie Kanadzie :)

2

@escarabajo właśnie widzę, że rzutem na taśmę weszli do 8. Niby słabszy skład (priorytetem były Igrzyska), ale to jest turniej i jeden mecz. Ale Crosbemu życzę Mistrza.


0

@Zoker co to te gdańskie gogle? ;)

1

@Marusek no jakby rodowity Łodzianin nie wiedział to byłby wstyd. Ale serio ludzie ze Śląska nie wiedzieli. A jak napisałam na nogi kulosy to pytał jeden czemu tak brzydko o swoich nogach piszę ;)

1

@Marusek ktoś mnie zrozumiał :)
Kiedyś na jednym forum to napisałam i niektórzy nie zrozumieli :) tak jak ja nie zrozumiem Kaszuba, Ślązaka czy Górala ;)

2

Wzięłam migawkę i pojechałam na krańcówkę po angielkę :)

1

Pary ćwierćfinałowe MŚ w hokeju elity:



Mam nadzieję, że Kanada zrewanżuje się USA za finał IO :)

0

@Kozinho. Nie no buty wygodne były ;) Strój też spoko :)

1

@Comentateiro mam nadzieję, że nie zabraknie. Teraz już nie może, bo za jakiś czas będę szersza niż wyższa ;)

0

@MessiForeverTheBest więzienne lepiej nie ;)

1

@Comentateiro no właśnie chyba za dużo było ;) hehe i teraz trzeba schusc ;)

0

@MessiForeverTheBest zawsze coś ;) On ma przynajmniej cel ;)

4

@MesQueUnClub_87 no zakupy potrafią zmęczyć ;)

2

@MessiForeverTheBest a forma? ;)

1

Boże jak mnie dziś bieganie wykończyło :( Strasznie słabą mam formę, strasznie ...

0

@Transu96 laska ma 32 lata to już mogłaby kończyć ;)

4

@Vegeta88 myślałam, że za mało Ci życzę tych lat :) Dobijcie do 50 :)

6

@Vegeta88 kolejnych 13 lat życzę :) ❤️

1

@Eklerek ja mam na 22 ustawione :)

0

Ale fajnie się dziś pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu :)

0

@Faro swoją drogą cena leku na tą chorobę to jakiś kosmos! A coraz więcej dzieci na to choruje ...

1

@Transu96 to @Sulimo był? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?