18

Ciekawostka: Jeśli Robert Lewandowski strzeli dziś 554 gole to wyprzedzi Leo Messiego w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Barcelony!!!!! Do boju Robert

4

Niesamowite jest to jak ciężko dość do takiego poziomu piłkarskiego żeby zagrać w top 5 lig na świecie. Przecież połowa globu jak nie więcej gra w piłkę i marzy żeby zagrać w jednej z tych lig. Żeby zagrać w topowym klubie to już wgl abstrakcja na jakim poziomie sportowym trzeba być. Ale żeby sezon w sezon bić się o nagrody z takimi tuzami jak Messi czy Ronaldo, to abstrakcja i ciężko jest to pojąć. My Polacy niestety tego nie rozumiemy, zrozumiemy może za kilka lat jak wielkim piłkarzem był Robert. Nam kibicom Barcelony jest chyba trochę łatwiej bo jego grę oglądaliśmy regularnie i wielu z nas już teraz wie do jakiego bagna przyszedł a z jakiego miejsca odchodzi. Ja dziękuję za to że tu byłeś, bardzo mnie boli że nie zobaczyłem cię na żywo, a plan był polecieć w przyszłym sezonie na w pełni otwarte Camp Nou. Jesteś Robert największym polskim piłkarzem i legendą Barcelony, ta spuścizna piłkarska będzie znana na wieki. Mam nadzieję że kiedyś dam swojemu dziecku twoją koszulkę którą kupiłem jak przyszedłeś do Barcy.

5

Legenda futbolu, ale duma że nosił naszą koszulkę. Dzięki Robert jesteś wielki. Na zawsze w sercach Cules

3

Ależ pięknie dziś pan dyktator wygwizdany hahaha a się śmiali z Lapcia jak mówił że rozwali szatnie realu i go nie zazdrości. Pisane było że jest żałosny a tu proszę jak życie potrafi zaskoczyć. Oby ten okręt na dobre zatonął, obecnie w tej drużynie nie ma nikogo kogo mi szkoda, obrzydliwy król, piłkarski Izrael, obrzydliwi piłkarze, obrzydliwy prezes. Absolute Disgusting. Cieszy że coraz więcej osób spoza grona kibiców Barcy to dostrzega, przynajmniej widzę to po swoich znajomych którzy kiedyś woleli jak już Real od Barcy.

3

Spieprzyliście nam 13 maja

0

https://www.instagram.com/reel/DYLIbPOJ7cI/?igsh=dzk1d2dlYzUybHZ2
Oglądam tą przemowę naszego trenera i się wzruszam jakiego świetnego człowieka i genialnego fachowca zatrudnili. Kocham cię Hansi, po tym mistrzostwie mam nadzieję że spokojnie pożegnasz swojego ojca ze swoją rodziną. Kolejny sezon udowodniłeś że jesteś najlepszym transferem ostatnich lat. Dziękujemy, oby jak najdłużej

1

Ferminek już niech se w tym sezonie odpocznie jak wygramy mistrza bo jeszcze ma MŚ a widać że forma totalnie do dupy od kilkunastu meczów. Chłopaczyna już w tym sezonie udowodnił że jest top

0

Hahahahahha ale drukarnia

3

Najlepsza imo, Coldplay, Drake, Travis. Messi110 już zaciera ręce

1

@mrboom no ja doszedłem właśnie do takiego momentu że strasznie doceniam tych prawdziwych sportowców, na przykładzie kolarstwa jak oglądam wyścigi z WT to głowa mnie boli jakie tam goście mają nogi do jazdy i jak jadą pod górę po 3500 m przewyższenia na 200 kilometrach. Coś niesamowitego. O piłce nożnej to nie mówię nawet bo takich świetnych z podwórka to było masa, a takich co zrobiło karierę jakakolwiek to jeden grał przez chwilę w 1 lidze. Ziomal był nawet na testach w Chelsea ale skończyło się graniem w okręgówce.
@Katalończyk 99 zgadzam się z głową, aczkolwiek ja podszedłem na poważnie do roweru, schudłem dzięki niemu 30 kilo i to był mój główny progres. Ale no zaczynałem od średnie 22 kilometry i 30 kilometrach a teraz 100 to jest absolutne minimum w ciepłą sobotę, a na ustawce średnia 33 jest normą. Jednak no nie przeskoczę chyba tego że ten średniak to jest maks co mogę osiągnąć i to taki średni średniak.

3

W sporcie niesamowite jest to ile trzeba pracy włożyć żeby być totalnym średniakiem xD a tym bardziej w tych popularnych sportach. U mnie rowerek, 250 km tygodniowo, wysokie FTP, długie dystanse, a idę na ustawkę i mi 60 letni dziadek siedzi na kole 20 kilometrów xD

6

Ale człowiek czuje pustkę bez tego live’a. Pomijając już atencję wielu uczestników i jakieś dziwne zachowania to Piotrka aka Łatwogang to człowiek roku 2026. Mama może być dumna z synka bo dowiózł od pierwszej minuty do ostatniej.

0

@Bykunn no to tu ma być 100% to zobaczymy

0

@Bykunn gdzie w tym fakenews że zarząd fundacji zarabia po 25k miesięcznie przecież to są jawne dane albo ile zostało przeznaczone stricte na dzieci

0

Piękny to stream, bardzo dużo atencjuszy ale liczy się to co dzięki temu zdobyli. Mam tylko nadzieję że te pieniążki rzeczywiście w całości trafią do dzieci, bo tak jak do Łatwo nie mam żadnych zaostrzeń tak wczoraj już prześwietlali tą fundację i właściciel jak i zarząd to niezle machlojki kręcą i średnio 50% pieniędzy idzie dla dzieci a reszta…no właśnie nie wiadomo. Mam nadzieję że teraz będzie inaczej bo cała Polska patrzy na ręce

0

Robercik na Einfachgang dałby pewnie 2 bańki…..

2

@D10SLEO @FcPortoFan1999 to żeśmy se pogadali xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Madrid Cambron Saluda Campeon

0

Hahahahhahahahahha campeones

2

To jest niesamowite że chłop jawnie sędziuje przeciwko nam, nawet już walić że to w meczach Barcy takie rzeczy robi, gość nie nadaje się do tego zawodu jest zwykłym partaczem i oszustem i dalej sędziuje mecze i zarabia pewnie kilkadziesiąt tysięcy euro za nie. Abstrakcja. Powinien wylecieć na zbity pysk po drugiej takiej akcji, a to już kolejna z rzędu.

0

Co się wydarzyło bo dopiero odpaliłem?

0

@bartekvisca no z założenia trochę ruchanska ale ogólnie historia uzależnionej od narkotyków dziewczyny. Popularne były napewno przez obsadę, muzykę która w pierwszym sezonie była naprawdę świetna (obczaj na Spotify) i jakość produkcji. Dobrze się to oglądało

0

Obejrzałem drugi odcinek 3 sezonu Euforii i muszę przyznać że naprawdę wyszło im jak narazie wybitne gówno. Sam serial w sobie nie był jakiś najwyższych lotów ale pierwszy i drugi sezon przyjemnie się oglądało. Obecnie to jest typowe na dzisiejsze czasy sztampowe gowno, pełne nagości i bez sensownych scen, szczerze nie pamiętam kiedy oglądałem coś tak gownianego. Dziwi mnie że tacy aktorzy na to pozwalają bo uważam że Zendaya (choć mocno przehypowana) i Jacob Elordi to naprawdę dobzi aktorzy, bo o Sydney Sweeney nic nie mówię bo to marna aktorka z wielkimi cyckami i nic więcej. Potencjał totalnie zmarnowany ale szczerze mówiąc się tego spodziewałem. W sumie to dwóch najlepszych aktorów nie żyje a sama postać Feza była najlepszym w tych dwóch sezonach.

4

Jaki Alvarez XD Atletico nas już kilka razy wydymalo czy to na Griezmannie czy na Lenglecie a ktoś wierzy że nam puszczą największą gwiazdę za 100 baniek xdddd jeszcze swoją drogą czy taki profil napastnika się u nas sprawdzi i nie wywalimy znowu 100 w błoto. Alvarez to jest odklejony plan nie możliwy do zrealizowania, jedyny powód żeby chociaż się starać go ściągnąć to jeśli Flick rzeczywiście tego naprawdę chce, a czuję że to jest jakaś niespełniona ambicja Laporty

0

Hahahahhahahah zero tituli zaraz

47

Mam nadzieję że oficjalnie kupno Rashorda anulowane i wraca do United. Parodia skrzydłowego

2

Ale nasze młodziaki to są pieprzone koty i widać jak walczą za tą koszulkę, coś pięknego cieszę się że na takich zawodnikach zbudowaliśmy ten zespół

0

Nie no chyba bez karnego imo

1

Ale tempo meczu ja dupce mam nornkanie zadyszkę jak to oglądam. Świetny mecz jak narazie dla postronnego kibica przede wszystkim. O to chodzi w lidze mistrzow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?