0

Hahahahhahahah zero tituli zaraz

47

Mam nadzieję że oficjalnie kupno Rashorda anulowane i wraca do United. Parodia skrzydłowego

2

Ale nasze młodziaki to są pieprzone koty i widać jak walczą za tą koszulkę, coś pięknego cieszę się że na takich zawodnikach zbudowaliśmy ten zespół

0

Nie no chyba bez karnego imo

1

Ale tempo meczu ja dupce mam nornkanie zadyszkę jak to oglądam. Świetny mecz jak narazie dla postronnego kibica przede wszystkim. O to chodzi w lidze mistrzow

4

@michal26 Kounde wóz z węglem tak zwany

1

Haha Maldini to jest taki szef posmarkany jestem

0

Mecz bez wylewu obrony meczem straconym

0

Jedziemy kurwa vamosssss

1

Pov Flick w szatni przed meczem:


6

Ostatnio pisałem że 30 na karku zaraz a ja se psuje wieczór przez 11 milionerów na boisku i że walić to, po czym minął tydzień i siedzę jak na szpilkach po 11 milionerów za godzinę wybiega na boisko żeby znowu albo mieć dobry humor albo zwalony przez kilka dni echhh

2

Stresik jak przed egzaminem na prawko w mordę jeża

3

@MagdJanko dzięki wariacie

50

Powiem tak, od 2007 kibicuje tej drużynie, były wzloty i upadki, czasy piękne jak i okropne, ale nigdy nie zwątpiłem, nawet jak graliśmy z Bayernem i dostaliśmy 8:2 to po golu Suareza stałem i wierzyłem że odrobimy. Ale proszę was, gramy z Kotletico które jesteśmy w stanie zrobić miękkimi jajkami. Kiedy jak nie teraz mamy wygrać z taką drużyną. Będzie ciężko o LM ale ten etap musimy przejść, nie ma innej opcji. Full atak we wtorek golimy susiakow aż miło. Przyznam że troszkę pijany jestem bo jestem na weselu ale każdy z nas pewinien wierzyć. Sory ale jak oni potrafili nam strzelić 2 to my możemy strzelić 5. Jesteśmy lepszą drużyną pomimo naszej paździerzowej obrony. Golimy ich we wtorek, zróbmy to dla pana trenera Hansiego, zróbmy to dla Lewego, zróbmy to dla nas którzy co mecz siedzą przed ekranem i co mecz piszą kogo sprzedać po meczu. Awansujemy czuję że to będzie mecz tego sezonu i jak ktoś nie wierzy to w tym momencie proszę zmienić nastawienie i uwierzyć w tych chłopaków

5

Xddddddd gość jest fenomenem jeśli chodzi o mityczny mental swojej osoby

4

Cancelo to idealny przykład cyklu piłkarza Barcelony XD teraz jest turbo zajebiscie ale zdarzy się zawalona akcja obronna i przegrana i będzie powrót do Arabii znowu

4

Już pomijając dzisiejszy mecz to jeśli tylko troszkę szczęście dopisze w postaci dobrych decyzji sędziowskich to czuję w kościach że rozpierdolimy Kotletico we wtorek

1

Dzisiaj meczyk 10/10 Ferrana, jednak zostaje na następny sezon, potem znowu popelina pół roku i koło się zamyka xD

2

Pała mi staje jak Yamal podaje

12

@Xonar przecież to jego drugi sezon i już kilka razy wystawiał graczy za często przez co potem wypadali. Mając z tyłu głowy rewanż z Atletico gdzie będziemy musieli gryźć trawę uważam że pewna konstruktywna krytyka jest wskazana, nikt tu nie pisze Flick Out jednak stwierdza fakt że taki Pedri mógłby odpocząć lub mógłby wystawić Ronnyego.

0

Czy komuś garmin po nowej aktualizacji też zmienił tarcze i nie da się teraz zmienić na inną?

0

@Cochise tak od 19 lat.

4

Uciekaj stąd Hansi bo nigdy już tej LM nie wygrasz, za dobrym trenerem jesteś żeby się kisić w takim klubie co wiecznie daje dupy w najważniejszych momentach.

2

@Majkel34 masz racje, niech ucieka stąd bo z tymi nieudacznikami nigdy nie wygra LM

20

Zaraz 30 lat na karku a ja w środowy wieczór sobie psuje humor bo 11 milionerów nieudasow biega za balonem i co roku się kompromitują. W dupie to już mam nie ma co się tym przejmować

0

Całkiem nieźle gramy jak na to że gramy w 10

0

@Danny Gaucho poprawione

4

Vino Junior oficjalnie pobił rekord Leo Messiego. Strzelił już 92 gole. Leo zajęło to jeden rok a męczennikowi 7.

1

@juarez może by nie gadała chociaż jak psychicznie chora siedząc na najważniejszym stanowisku w historii świata i nie miała by za uszami gwałty na dzieciak i atakowała inny kraj żeby to zatuszować

11

Jak dobrze że w USA nie wygrała Kamala. Baba na takim stanowisku decyzję by podejmowała przez emocje i by płakała jak dziecko.

Oh wait…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?