Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałem z ciekawości sprawdzić za ile jest EA FC 25 na PC, bo dziś chyba jest premiera - ja zawsze kupuje w sklepach typu media expert - bo jest taniej niz na platformach typu steam.
I teraz taka sytuacja ze w różnych sklepach jest wiele wersji tej gry, na PS5, PS4, xboxy itd, a nie moge znaleźć w necie wersji na PC.
Ja mam coś z oczami czy o co chodzi?
1
te 2 akcje to w sumie takie typowe nasze sytuacje z ostatnich lat, to czerwo Erica (do niego pretensji nie mam) oraz setka Raphini ;d
0
od 8 lat nasza piłka ręczna na poziomie reprezentacyjnym nie istnieje, klubowa powoli zmierza w tym samym kierunku :/
1
@bartas97 w podobnym budżecie to nic lepszego się nie kupi, a czy lepsze audi czy Mercedes czy mc czy kfc to wszystko jedno.
Podsumowując ten monitor to dobry wybór
1
@MesQueUnClub96 Mas z Rogliciem na 0 praktycznie, moze 2 sec roznicy
1
@Elosek w canal+ mozna mieć wszystko, tylko do Premier League musisz sobie dokupić viaplay
2
@Herato Barca 2009 27maj
0
@VegetaPolska bo w każdym z trzech meczy na euro 2012 po pierwszych 30min powinniśmy prowadzić po 3:0.
Niestety nie wpadło, nieskuteczność napastników, a potem było jak było.
0
@matirix20 Bernal wygrał Tour dr France, więc remis
1
@NeroTFP1 w połowie konkursu na grupie na fb widziałem właśnie że ktoś pisał że rzut Amerykanki powinien być spalony, kto wie zobaczymy
6
Czyli Anita 5x startowała w igrzyskach:
3x złoto
2x 4miejsce
Wow
0
@Gronek jeśli chcesz koniecznie za gotówkę a nie na kredyt to tak:
Musisz gdzieś mieszkać za darmo np u rodziców. Odmawiać sobie wakacji przyjemności wyjść na miasto tylko serio odkładać każda złotówkę.
Do tego poleciałbym drugą pracę na pół etatu aby zwiększyć dochód.
I tak przez x lat
Szybciej będzie na kredyt
Odkładając kilka tys miesięcznie to w zależności od zaangażowania w odkładanie po 2-5 latach odłożysz na wkład własny. Wtedy rata kredytu wyniesie mniej więcej tyle ile powinieneś odkładać teraz w ciągu miesiąca. No i sobie już mieszkasz na swoim i spłacasz swoje mieszkanie a nie czyjeś.
Kredyt to nie jest pożyczanie pieniędzy od bank.
To pożyczanie pieniędzy od siebie z przyszłości, obecnie jest coraz gorzej na rynku ale prawda jest taka że dalej się bardziej opłaca wziąć kredyt i mieszkać na swoim niż próbować odkładać bo to co odłożysz za 10lat to się okaże że za te lata ceny mieszkań tak pójdą w góry że lepiej było wziąć kredyt ileś lat temu.
Do tego jak już po zakupie mieszkania na kredyt zamiast w nim mieszkać to dalej byś mieszkał np u rodziców a mieszkanie wynajmował to ono samo się będzie spłacać.
Ogólnie żeby odłożyć kaskę to prosta sprawa, pracować jak najwięcej, ograniczać wydatki jak najbardziej, zrezygnować z wygody np dojazd do roboty autem, zmienić na komunikację.
0
@Jarema2000 edit ta druga zawodniczka to nie była zawodniczka tylko zawodnik, sparing-partner
1
W temacie Oli:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14441562#comment-14441562
0
@FCB24 są Kochanowski, Huber, akurat na środku to od lat jak jeden wypadnie to na jego miejsce jest kilku wartościowych kandydatów
1
@MesQueUnClub96 zdjął Leona to Janusz zaczął Wszystko na kurka grac, co dla Słoweńców jest oczywiste i Bartek zawsze ma teraz ciężki blok po drugiej stronie
0
@FanBarcy22 w tej konkurencji będą dwa medale, i o ile dziewczyny nie spotkają się w półfinale to będzie srebro i zloto
0
Mam taki problem, gdy mój telefon (Samsung s23) gdy podczas robienia zdjęcia telefon wykryje że na zdjęciu jest człowiek - jest twarz to automatycznie rozjaśnia mi tło - i to mega za bardzo.
Da się jakoś zrobić żeby telefon nie wykrywał automatycznie twarzy ?
0
Dostałem wczoraj maila od eufy że mimo iż początkowo nie wylosowali mnie do kupna biletów to teraz zwolniły się miejsca i wczoraj kupiłem 4bilety.
Dostałem maila z potwierdzeniem zakupu faktura itd i tam informacja że bilety wyślą bliżej terminu meczu.
I pytanko kiedy mogę się spodziewać tych biletów? Bo chciałbym wiedzieć wcześniej na którym dokładnie sektorze będę i jakie miejsca
2
@Sysia11 do tego Pogacar i Polacy w siatkę
0
@Katalończyk 99 jak nie jak tak
1
@Kz1234 Brook ghost 15 będą git
1
@Kz1234 jaka nawierzchnia biegania plus ile ważysz ?
Jakie planowane tempo biegania na km?
1
@MesQueUnClub96 jeśli z grupy A awansują Węgry czyli będą w top4 drużyn z trzeciego miejsca , to (jeśli z gr B na 100% Chorwacja odpadnie) to na 100% Portugalia zagra z Węgrami
1
@ACMaldini3 w zależności które drużyny odpadną z których grup bo z ABCDE awansuje tylko 4 z6 więc w zależności które odpadną są różne rozstawienia kto z kim.
Na wikipedii jest tabelka
0
@TheCule z drugiej strony gościu który wykręcił takie staty w najlepszej lidze świata to troche się jednak kwalifikuje do tego tytułu
2
Ferran strzelił i to z lewej i strzał był serio mega
xD
0
@Kondziubarca a ja uważam, że wyjdą rezerwami, a już końcówka meczu z Włochami pokazywała, że zmiennicy nie są aż tak wartościowi.
Jestem pewny ze od 1 minuty nie wyjdzie Yamal, Nico, Pedri, (Rodri bo zawieszenie), Morata też pewnie odpocznie a zagra Joselu. W obronie też pewnie będą rotacje, a jak trener zrobaczy jak agresywnie będzie grała Albania, to stwierdzi, że nie ma co ryzykować zdrowiem swoich najlepszych - młodych piłkarzy bo i tak jest pewne pierwsze miejsce w grupie.
Ja postawiłem 5dych na Albanię :D
1
a może Fullkrug królem strzelców
1
Komentarz usunięty przez użytkownika