Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie miło, ze strony Grbicia, że wczoraj wyszedł na Serbię słabszym składem, oddał im 2sety (które dały im troche pkt do rankingu) a dziś wyszedł najmocniejszym składem i lejemy Kube do 0
Czyli Serbia ostatnim uczestnikiem Igrzysk w siatkę - kosztem Kuby
1
@Cygan BRC potwierdzone przez Probierza, że Wojtek nie zagra
0
@VegetaPolska obecnie to ciężko stwierdzić kto jest numerem 2 a kto 3. Na podstawie wieku, i stażu w kadrze Skorupski jest nr2?
Obecnie na ławce siedzą wszyscy a nie jak dawniej tylko 7osób (1bramakrz) a reszta (w tym trzeci bramkarz) na trybunach.
To kto jest nr2 a kto 3 powinno być ustalone na podstawie ich aktualnej formy którą prezentują na treningach.
Bułka ma też atut ze grał w lidze francuskiej przez cały sezon - a gramy właśnie przeciwko Francji.
2
Szczęsny nie zagra z Francją.
Mam nadzieję, że zagra Bułka a nie Skorupski, zacznijmy wreszcie budować kadrę na przyszłość.
0
Czyli tak naprawdę to:
na 24drużyny na euro 23 dalej są w grze o awans
2drużyny - Hiszpania i Portugalia już wygrały swoje grupy
Pewny awans po za Hiszpanią i Portugalią mają jeszcze tylko Niemcy
Reszta jeszcze pewna awansu nie jest, i są scenariusze w którym np Francja, czy Holandia, czy Szwajcaria odpadają ale jest to mało prawdopodobne.
Na chwilę obecną ciekawe jest to, że dalej jest szansa, że w każdej grupie drużyna która zajmie 3miejsce będzie miała aż 4pkt.
1
@Miczek1 obecnie bilans bramkowy Szkocji to -4 a Szwajcarów to +2
Jeśli więc Szkocja wygra bardzo wysoko a Szwajcaria przegra bardzo wysoko to Szwajcarzy mogą skończyć na 3cim miejscu w grupie.
A mając trzecie miejsce w grupie z 4pkt ale gdyby teoretycznie przegrali z Niemcami np 0;7 i wyniki w innych grupach tak się ułożyły że przynajmniej jeszcze 4 inne drużyny z trzecich miejsc miały te 4pkt i lepszy bilans bramkowy to jest szansa że Szwajcaria z grupy nie wyjdzie.
Ale patrząc realnie to są w 99,99% pewni awansu.
0
@Emhyr zgadza się Ukraina zajmie wtedy 3miejsce w grupie a Słowacja 4
Pytanie tylko czy z takim bilansem bramkowym przy 3pkt da im to awans.
0
@Emhyr kilka postów niżej opisałem co jak się liczy. Na koniec grupy na euro h2h>bilans bramkowy
0
@FcPortoFan1999
jeśli 2 lub więcej drużyn będzie miało taką samo ilosc pkt to:
1. liczba pkt pomiedzy zainteresowanymi druzynami ( w tym przypadku kazda druzyna po 4pkt)
2. bilans bramkowy (skoro będą 2 remisy to utrzyma sie to co jest, czyli Rumunia i Belgia +1, Słowacja 0, Ukraina -2)
3.Liczba bramek strzelonych (narazie Rumunia 3, Belgia2)
4. Jeśli dalej nie ma rozstrzygnięcia to kryteria 1-3 bierze się pod uwage ale tylko do drużyn które do tej pory jakby dalej mają remisowo (w naszym potencjalnym przypadku Belgia wygrała mecz bezpośredni z Rumunią więc oni wygrywają grupę)
i dopiero jeśli 4 rowniez daje remisy to wchodza dalsze zasady gdzie liczą się kartki, karne pomiedzy druzynami jesli graja ze soba w 3kolejce, ranking eufa - chyba ze wśród druzyn o miejscu ktorych decyduje ranking eufa są gospodarze-niemcy to wtedy losowanie
0
W przypadku remisów w meczach Belgia vs Ukraina oraz Słowacja vs Rumunia wszystkie drużyny będą miały po 4pkt
4 na pewno będzie wtedy Ukraina
3 na pewno będzie Słowacja
jeśli w obu meczach będzie tyle samo bramek (np oba mecze skończą się 0:0 lub 1:1, 2:2 itd, w obu meczach ten sam wynik)
to 1miejsca w grupie Rumunia, 2 Belgia
Aby Belgia zajeła pierwsze miejsce w grupie to Belgia musi strzelić o 1 bramkę wiecej od Rumuni (Np Belgia Ukraina 2;2, a Rumunia Słowacja 1:1)
wtedy 1.Belgia 2. Rumunia reszta bez zmian
0
@mrboom to dobrze bo we wtorek mam obrone magisterki, więc jutro i w poniedziałek troche się człowiek pouczy xD
0
@FcPortoFan1999 Ukraina może powalczyć, oni są troche nie wiadomą, z Rumunią zagrali dramat ale ze Słowacją się rozkręcali.
Fajna grupa, tam się bedzie z minuty na minute zmieniało.
0
@FcPortoFan1999 w przypadku remisu w meczu bezpośrednim raczej zagrają obie
3
Awans Oli Kałuckiej na IO w Paryżu.
To oznacza, że we wspinaczce sportowej pań będziemy mieli aż 3 reprezentantki, oprócz Oli jej siostra bliźniaczka Natalia oraz oczywiście nasza rekordzistka świata Ola Mirosław
0
W sumie to fajna ta Rumunia, z punktu widzenia tabeli to fajnie by było jakby przegrali max 0:3
wtedy przy remisach meczach slowacja rumunia oraz belgia ukraina z pierwszego miejsca wyjdzie... Rumunia ;D
5
też wam tak przycina głos komentatorów w kluczowych momentach?
2
CR myślał ze spalony dlatego podał :D
A na serio to brawo, brawo
0
@Destroyer_of_Worlds właśnie wydaje mi się, że chłop serio szuka piłki, w poprzednim meczu jak na siebie miał sporo kontaktów z piłką, sporo podań, był pod grą, dziś też zbiegał do boku, szukał piłki.
Nie takiego go pamiętam z ostatnich lat.
3
Wydaje mi się, że CR serio zrobił to specjalnie, i to było serio genialne zagranie.
Ogólnie wydaję mi się, że ten CR z tego euro to najlepszy CR gdzies od 2018roku
5
@Ptasior niedawno, czyli 9lat temu?
0
@dorkizos ja lubie małe telefony, i polecam samsunga s23, tylko trzeba dobrze ustawienia aparatu ustawić i jest git.
Mój kolejny tel to na 99% będzie samsung lub pixel.
Chińczyki są fajne w dobrych pieniążkach ale ktoś z rodziny miał kiedyś mega problem jak kupił wadliwy egzemplarz z serwisem, wysyłkami itd dlatego uważam ze lepiej nie sknerzyć paru stówek.
1
@MesQueUnClub96 ja to czuję ze byłby zupełnie inny odbiór tych MŚ gdyby Lewy strzelił karnego z Meksykiem. Po zdobyciu gola na 1:0 Meksyk musiałby się otworzyć a wtedy my z kontry wyglądalibyśmy sporo lepiej, potem zwycięstwo z Arabią po którym byliśmy chwaleni (co mnie dziwi bo na moje to Arabia była lepsza w tym meczu) i przy 6pkt po 2 kolejkach zupełnie inaczej byśmy zagrali z Argentyną i byłby totalnie inny odbiór tego mundialu w społeczeństwie.
0
Jaką formacją (formacja w jakiś sposób nakreśla taktyke i role zawodników na boisku) nasza kadra powinna waszym zdaniem grać w najbliższych latach?
Patrząc na zawodników których mamy, realną ocenę ich potencjału względem rywali itd?
Moim zdaniem 4-3-3 przechodzące w 4-2-3-1
Oraz w zależności od sytuacji na boisku - oraz planu taktycznego na rywala 4-4-2 ale w 4-4-2 bez Piotrka Zielińskiego na boisku.
2
@jaras121 problem polega na tym ze Francja musi z nami wygrać więcej niż Holandia z Austrią, żeby awansować z 1 miejsca w grupie.
Francja wyjdzie z nastawieniem ze musi nam wpakowac jak najwiecej
0
Hmm obecnie Holandia 1wsza w grupie, w sumie fajnie by było zobaczyć w ćwierćfinale Francja vs Portugalia
0
@VegetaPolska jest 1E zagra w następnej fazie z 3A/B/C/D
Edit: aby tak sie wydarzyło ze 1E zagra z 3D to musi wejsc którys z wariantów ze z 3 miejsc wyjdą:
3A,D,E,F
lub
3B,D,E,F
lub
3C,D,E,F
Czyli koniecznie z 3ciego miejsca muszą wyjsc drużyny D,E,F (i wtedy wszystko jedno czy jako 4ta z 3ciego awansuje 3A B czy C)
2
@KamQiX zgadzam się w 100%, jakby Leo w tym meczu był niewidoczny, nie miał tych sytuacji to by można się martwić, ale zmarnował setki? Każdemu sie zdarza, Yamal też zmarnował setkę z Chorwacją, czy Mekambe z Ausitrą
1
@emeu Anastasi
1
@emeu włochy? bonucci (pamiętam, że po finale 3lata temu gdzieś mi migneła taka informacja, najmlodszy to pewnie jakiś typek z zeszłego wieku co strzelił w finale, pewnie za duzo tych finałow nie grali to nie tak ciężko znaleźć ;D
1
Ja obstawiam tak:
Hiszpania 6pkt
Albania 4pkt i awans z 2 miejsca w grupie
Chorwacja 4pkt i również awans
Włochy 3pkt i brak awansu
Ewentualnie w meczu włochy chorwacja remis
wtedy
1hiszpnia 6pkt
2wlochy 4pkt
3albania 4pkt
4chorwacja 2