0

@Daviix7 jak są te wagi które pokazują zawartość mięsni tkanki tluszczowej itd w organiźmie to sprawdź czy nie masz za duzo wody po prostu - organizm próbuje sie pozbyć nadmiaru (nadmiar może wynikać np z twojej diety) i dlatego sie pocisz.
Ja też mialem problemy z poceniem, ale schudłem kilka kg i jest sporo lepiej

0

@IrekPOL za 1000zł kupisz juz samsunga który miałby full opcje, praktycznie wszystko co wyżej napisałem (sam posiadam galaxy watch 4 classic) i mam to wszystko co wyżej.
Jedynie co to po prostu samsung wytrzyma max 1dzien na baterii.
A zegarek od garmina - pod względem typowo sportowym byłby najlepszy - dla już konkretnych sportowców - bo nawet półamator różnicy nie zobaczy.
Ja bym brał samsunga bo nie ma problemu z płatnościami itd, a inne zegarki np od googla czy xiaomi w sumie w cale lepszej baterii nie mają.
Huawei wygrywa baterią(chyba nawet 2tyg wytrzymuje co przy 24h samsunga to jest xD) ale niestety są problemy z połączeniem ale chyba bardziej w drugą stronę - czyli zegarka samsung do telefonu huawei sie nie podłączy. Zegarek Huawei raczej pójdzie na tel samsunga, ale to też ,,raczej'' 100% nie ma.
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-samsung-galaxy-watch4-sm-r865fzdaeue-pink-gold-lte?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw3NyxBhBmEiwAyofDYaWQ9PmA2zXAJP8qq7gx43WQmSEHBOEEUvsx0s6yEwXwF4NsXcMW6RoC0a8QAvD_BwE
tu masz taki od samsunga który spełnia wszystkie oczekiwania, z wyglądu jest bardziej kobiecy.
Jeśli wiekszy budzet to mozna kupić nowszy w stylu watch 5 lub 6 ale watch 4 to to samo xD

0

@DonAndrzejos jako kibic z Kielc, gratulacje dla Płocka, większe za to ze to już trzeci puchar z rzędu.

0

@IrekPOL tu wiele czynników wchodzi w grę, np zegarki huaweia mają problem z łączeniem się z innymi telefonami niż Huawei, w szczególności z Samsungami, apple watche mają ogólnie problem z androidem a znowu np zegarki od Samsunga do iPhone też problem.

Pytanie czy zegarek ma być zegarkiem na którym tylko odczyta się powiadomienie czy ma być drugim telefonem z możliwością wpisywania stron internetowej, sprawdzenia czegoś w google czy chcesz na nim przeglądać pliki pdf, oglądać zdjęcia itd.
Czy jak wyjdziesz na spacer to chcesz mieć telefon przy sobie czy tylko sam zegarek i jak ktoś zadzwoni to mimo że telefon w domu to pogadasz z kimś z zegarka, albo będą Ci przychodzić powiadomienia z maila czy Facebooka czy Instagrama mimo że telefon w domu.
Albo czy mimo że telefon w domu to masz słuchawki przy sobie podłączone do zegarka i że Spotify Ci leci muzyka i jednocześnie pomiar ćwiczenia np biegania w tym samym czasie a dodatkowo jak ktoś zadzwoni to dalej rozmawiasz przez zegarek czy jednak telefon będzie zawsze przy sobie i te funkcję nie są Ci potrzebne.

Czy może zegarek ma mega dokładnie mierzyć wszystkie pomiary sportowe (Garmin)
Czy wolisz mieć więcej funkcji które opisałem wyżej ale wytrzyma jeden dzień na ładowaniu a na bardziej intensywnym użytkowaniu to 3h może być problem, czy te funkcję są zbędne a wolisz żeby trzymali 7-10dni na jednym ładowaniu.
Czy w zegarku będzie spane czy nie?
Itd wiele rzeczy wpływa na to jaki to ma być zegarek

0

@Culer9002 co roku jest taki rzut, 3ci rok z rzędu, tyle ze 2 poprzednie w finałach

3

Być kibicem Kielc i Barcy w ostatnich latach... ehh brak mi słów, nie chce też nikogo z Kielc krytykować bo każdy z tych chłopaków zostawia mego serducho na boisku, ale no ***** trzeci rok z rzedu, 2 finały ligi mistrzów dziś ćwierćfinał wszystko przegrywane po karnych/1bramką i w każdym z tych meczów byli lepsi (oczywiście do gry jako takiej w szczegolnosci w ataku pozycyjnym są duże zastrzeżenia) ale to ile setek marnują w tych decydujących meczach...
Albo gra w przewadze i praktycznie każda gra w przewadze w tym meczu skończyła się na minusie xD
Jak to boli, to tak jakby Kolo Muani strzelił bramke w 123 i co roku zdarzało się to samo...

0

Ale horror omggggggggggg

0

Ależ mecz Kielce +2 po 1 połowie +3 w dwumeczu
13;11 po 30min

1

@Bobo25 byłem na meczu BvB z nami w lidze mistrzów gdzie po mega meczu było 0:0, Marc obronił karnego, mega przeżycie na takim stadionie

0

@Lanosss złota piłka rozstrzygnie się na euro/copa
Belingham, Kane, Mbappe, Vini

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, takim składem... brawo dla Aalborga, w pierwszym meczu brakło im troche sił w końcówce, ale ogólnie super ćwierćfinały w ich wykonaniu

0

@FcPortoFan1999 oglądasz teraz Aalborg vs Veszprem?

0

@Encore gdzie jest transmisja w polskiej tv?

1

@NeroTFP1 Tak właśnie ostatnio myślałem o Anicie i Paryżu i myślałem właśnie ze pewnie rzuci 78-78,5m problem polega na tym ze do medalu to może nie wystarczyc chyba ze tradycyjnie zawodniczki z za oceanu mimo wyników po 80m pojadą na imrpreze mistrzowską i rzucą max 77m xD
78m może dać złoto ale również miejsce po za top 5, oby był medal

2

Z punktu widzenia Barcelony to słabo ze City wczoraj odpadło, ponieważ wiadomo z kim odpadło, a 3 z 4 drużyn z półfinałów to pewnie większość kibiców Barcy wolałoby żeby te 3 druzyny wgl z grupy nie wyszły a co dopiero ze na 99% któraś z nich wygra lige mistrzow.

Ale gadałem dziś ze znajomym który jest fanem City (tak są tacy xD) i on twierdzi ze w sumie to szkoda, ale w tym roku dla niego liga jest priorytetem i jest dużo bardziej prestiżowa, i w sumie patrząc ze to prawdopodobnie ostateczna rozgrywka w Anglii Pep vs Klopp a do tego Arsenal w tym roku tez jest mega blisko to w sumie mu się nie dziwie.
Z drugiej strony co ma powiedzieć jak juz odpadli z LM ;D

0

spokojnie to bedzie zmiana wchodzi Klopp

0

Mam pytanko do osób posiadających kilka kart sim do jednego numeru.
Mam obecnie numer w orange flex+dodatkową karte e-sim w zegarku, wszystko fajnie tylko za granicą e-sim w zegarku z dodatkowej karty sim mi nie działa.

W jakich sieciach macie telefony+dodatkową karte e-sim zeby wam na zegarku za granicą e-sim działał?
Tylko na karte jak coś,
I najlepiej tak jak mam w orange ze dodatkowa karta za darmo.

0

Gdyby to Lewy zgrał z pierwszej do Roque...

0

@Mezocyklon87 finał jak w masło handi 3,5 na Francje po 1,6
do tego finał AO +36,5gema po kursie 1,7 i ładny doubelek siadł :D

0

@takisobiektos no wiadomo bramka Prandiego na remis nie powinna być uznana, z drugiej strony kompletnie nwm co się stało w 2połowie meczu ze Szwecją.

0

Francuzi mistrzami europy, nie ma się co dziwić - mają mega drużyne, jakby serio mieli troche lepsza bramkę to potencjał na najlepszą -pod wzgledem nazwisk kadre w historii.
W finale bramkarze rep Francji odbili 9piłek, dla porównania po drugiej stronie aż 18 interwencji.

0

@mekston gdyby Sinner wykorzystał tego breaka to kto wie jakby ten 2set sie skończył.
Od stanu 5;1 w drugim secie wiele się zmieniło

0

Patrząc ze w 2 secie Med prowadził 5:1 a potem przy stanie 5:3 Sinner miał breaka i jakos się Med wtedy wybronił i zamknął seta, to tak naprawde już by mogło być po meczu

0

1h 10min i mamy juz praktycnie po dwóch setach

0

@Lionel_Messi10 @AFA
ogólnie ostatnio miałem bardzo podobne myśli w kontekście Frenkiego
przecież jesli kolejne 5lat jego kariery bedzie takie jak ostatnie 5 to będzie się o nim mówić troche jak o Neymarze, ze mega grajek ale mało co w zyciu wygrał.
Smutne jest to ze z jednej strony 5lat w piłce nożnej to kupe czasu, ale z drugiej jakoś nie widze nas wygrywających ligi mistrzów przez ten czas.
No chyba ze w tym roku, kilka takich historii juz było w futbolu że druzyna w rozsypce brała lige mistrzów :D

0

@D10SLEO i ten Pique w prime, ocena 8,5

0

Ostatnio dużo rozmyślam nad pewnym cytatem który również bardzo pasuje do sytuacji naszego ukochanego klubu.

,,Jak daleko należy zajść złą drogą, by nie można było wrócić na dobrą''

0

@gontex galaxy watch 4 40mm różowy
https://www.x-kom.pl/p/671309-smartwatch-samsung-galaxy-watch-4-aluminium-40mm-pink-gold.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA8NKtBhBtEiwAq5aX2Ha2hsT9xczHqbtfpaSGQ8jF8Ug1Y0-L_sEcG_J2PNSGXKj5FlZb0hoCcAoQAvD_BwE
ja jakos 2-3miesiace temu ze znizką studencka i coś tam jeszcze kupiłem za 450zł dziewczynie i bardzo sobie chwali.
Pytanie tez do czego ma byc ten smartwatch, bo uwazam ze zegarki od samsunga to jako jedyne ze wszystkich marek to takie mini telefony, ale te podstawowe funkcje to można kupić huaweia czy innego smartwatcha w lepszej cenie z lepszym wyglądem i do tego dluzej bateria trzyma itd, ale urządzenie od Galaxy ma o wiele więcej funkcji

6

PRANDIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ALE BRAMAAAAAAAAAAAA dogrywka w półfinale ME Francja vs Szwecja

Edit: Szwecja prowadzi 1 bramką zegar juz wybił 60;00
Rzut wolny dla Francji, Francuz musi rzucać bezpośrednio, tylko on na boisku vs mur z 6osób i cyk rzut z 9metra w bramce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?