Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG Jako młody człowiek -23lata potrafię sobie wyobrazić życie bez auta w mieście, ale powiedzmy kwestia kilku lat i moja obecna dziewczyna - zapewne przyszła żona zacznie rodzić w środku nocy i co? pojedziemy boltem?
Potem z takim małym dzieckiem też nie wyobrażam sobie np jazdy z chorym dzieckiem do lekarza innym środkiem niż własnym autem.
Wiadomo ktoś się uprze to sobie poradzi bez, ale ja lubie być niezalezny od innych ludzi i sytuacji.
Niby w sumie zawsze mozna ogarnac bolta - ale np wątpie czy tak bez problemu sie kogoś ogarnie np w święta.
Kolejna sprawa to nawet nie jedno auta a minimum 2 gdyby akurat w takim momencie auto padło, albo akurat było w serwisie to opcja B zawsze musi być.
5
Na spokojnie bo ewentualna porażka z Bilbao a potem w meczu z Realem to przewaga stopnieje do 3pkt a tak naprawdę do 2pkt
Ale jeśli za 2tyg będziemy mieć dalej te9pkt albo więcej to tytuł będzie w 99% nasz
0
@JohnyMemonik ogólnie koledze chodzi chyba o to, że zawodnicy Argentyny mega dobry weekendzik
I mi też się to bardzo podoba :D
0
@katalonczyk987 ja zapytam inaczej, dlaczego nie był wyznaczony Kessie, w Milanie ładował aż miło, u nas no nie oszukujmy się nie gra najlepiej ale ostatnie kilka spotkań gdzie mamy brak Pedriego + Gaviego chłop staje na wysokości zadania, widac ze jest pewny siebie, dobrze wykorzystuje swoją szanse i tego karnego pewnie by strzelił
0
@Azi ktoś musi grać :D Alba>Alonso
1
Hmmm a moze 4-3-3 z Albą na lewej obronie i Balde na lewym skrzydle?
0
Jakby ktoś chciał to Industria Kielce wrzuciła dziś dodatkowe bilety do sprzedaży na dzisiejszy mecz z Barceloną.
Zostało jeszcze kilka miejsc, więc jak cos to polecam sie pośpieszyć.
Bilety mozna kupic na ,,ebilet''
2
GOG wygrywa z Zagrzebiem 20;12 po pierwszej połowie.
Jeśli GOG wygra a jutro Płock wygra na wyjeździe z FcPorto to będziemy mieli 2drużyny w dalszej fazie ligi mistrzów w ręczna
0
PSG vs Veszprem 7 do 16 dla gości po 16min XDDDDDD
1
@FcPortoFan1999 aż z ciekawości sprawdziłem linie na bramki wystawioną przez bukmacherów, oni też spodziewają sie małej liczby bramek, coś w stylu 54-58bramek.
Jedno jest pewne, gdyby przypadkiem Zagrzeb dziś wygrał, to jutro czyste Porto win
0
@FcPortoFan1999 na początku sezonu Porto wyglądało naprawde słabo, o czym świadczy też liczba zdobytych pkt w tym sezonie w lidze mistrzów.
Ale po przerwie na MŚ naprawdę Porto jest mega solidne.
Wygrana z Dinamem Bukareszt u siebie +9bramkami które to Dinamo moze byc nawet 4 w grupie.
Porażka z niezbyt mocnym jak na siebie Veszprem na wyjezdzie tylko -2
Zwyciestwo z Zagrzebiem które dalej jest na miejscu które daje awans.
Gdyby mecz był w Płocku to bym powiedział ze pewniaczek.
Takto powiem, że poniżej 60bramek w meczu na 100%
0
Hmmm widzę ze Płock ma trochę szczęścia w lidze mistrzów w ręczną.
Tak sie pozostałe mecze ułożyły, że tak naprawdę mają realną szanse na wyprzedzenie w tabeli Zagrzebia i wejścia do kolejnej fazy w lidze mistrzów.
Gdyby awansowali (muszą pokonać Porto i liczyć na porażkę Zagrzebia z GOG-dla którego z kolei też jest to ważny mecz - bo lepiej w kolejnej fazie zagrać z Alborgiem niż z THW Kiel)
I gdyby Płock awansował to trafiają wtedy na Nantes z którym faworytami nie będą ale nie są na straconej pozycji.
Ewentualny ćwierćfinał to na 90% Magdeburg który jak na tą fazę rozgrywek byłby naprawdę bardzo dobrym przeciwnikiem.
To by było coś 2 polskie druzyny w final four ligi mistrzów :D
Jak znam życie to nawet tego Porto nie pokonają i tyle z moich rozważań ale kto wie.
1
@dominikeh odkręcić od tyłu, wyczyścić z całego kurzu, zmienic pastę na procku której juz pewnie dawno nie ma.
Dyski SSD teraz są wyjątkowo tanie ( w porównaniu z tym co było)
Ja bym jeszcze postawił system na nowo.
i tak chociaz raz na 2 lata jakies lepsze czyszczenie+ zmiana pasty + stawianie systemu na nowo i będzie git
0
@barcelonaLM dla mnie ciekawe jest to jak będzie wyglądło PSG bez Neymara w meczu z Bayernem
Wydaje mi się, że 4-4-2 z Messim i Mbape moze być strzałem w ,,10''.
0
Czyli ta nagroda jest tez dla mnie :D
0
Hmmm skoro my wygraliśmy pierwszy mecz 3;0 czyli tak samo jak real 3bramki przewagi to kto wie w rewanżu... XD
6
@Comfortable_ w sumie meczyk top
Mega duzo sie dzieje
0
@DonCarletto oj tak :D
0
@DonCarletto @Yiamuiaijahaimaale tego to sie nie spodziewałem :D
0
Hmm ta liga mistrzów w tym roku to na chwilę obecną powiedziałbym ze jakiś klub z teoretycznie drugiego rzędu jak np Borusia Dortmund może dojść nawet do półfinału.
Jak dla mnie z takich gigantów ze gigantów to mamy tylko Bayern(no chyba ze przejdzie PSG) i City, a cała reszta to są druzyny które są w mega kryzysie jak np Chelsea czy Liverpool, lub druzyny właśnie takie jak Dortmund czy Benfica, czyli nie ze ścisłego topu :D
Serio fajna faza pucharowa sie zapowiada. Na pewno wszystko będzie bardzo wyrównane, przez co będzie duzo emocji :D
1
@Kgorecki2500 Inter vs Porto mi śmierdzi
Niby to Porto nie takie mocne w tym sezonie ale mam takie przeczucie :D
0
@Herato tak tak, szkoda ze w 12/13 zdarzyły nam sie mecze ze tracilismy bramki w koncowce bo mogło być wiecej pkt
1
@Herato kurde nieźli byli 33zwyciestwa 3remisy 2 porażki, w sumie takie wyniki wydają się jak z bajki, wiec szacun dla nich i dla City i Liverpoolu za te 100,99,98, bo to serio kosmos jeszcze w Anglii
0
Hmmm na chwilę obecną w lidze mamy 59 na 66 mozliwych pkt co daje 89,4% mozliwych do zdobycia pkt.
Gdybyśmy to utrzymali to na koniec sezonu zdobylibyśmy w sumie aż 102pkt
I teraz pytanie jaki jest rekord w top5 ligach europy?
1
@Graves hmmm, bez Hallanda to mimo wszystko dziwnie wygląda ;D
0
Pytanko takie, możliwe ze może być na czasie
Ile teraz dostane hajsu za zezłomowanie starego samochodu?:D Powiedzmy taki Passat z 99roku
4
@cules100pro ogólnie mało chłopa oglądam ale jakos nie rozumiem tego fenomenu popularnosci Vlahovicia. Jak dla mnie to gość na poziomie Milika
0
@Overmars_ byłbym zainteresowany, ale załatwiam dla siebie i brata, dlatego niestety musze ogarnąć sam.
@Nieznajomy było kilka takich sytuacji, pewnie na palcach jednej ręki, ale przyjdzie taki półfinał LM i pewnie bedzie problem.
W El Clasico ostatnim tez były delikatne problemy.
1
Mam pytanko, gdzie obecnie najbardziej opłaca sie wykupic pakiet na polsaty premium+canal+ + eleven?
Ostatnio kupilem 6 miesiecy temu za 240zl na 6 miechów w canal+ online (wyszło 40zl miesiac)
Obecnie ten sam pakiet jest za 288zl (48zl miesiac) ale trzeba zaplacic za te 6 miesiecy, a ja to potrzebuje tak naprawde do finalu ligi mistrzow czyli na max 4miesiące.
Poza tym canal+ online działa tragicznie, często nie da sie w spokoju obejrzeć jakiegos hitu...
Na Polsat sport go jest w miare spoxo pakiet, ale są tylko canal + sport 3 i 4 , bez 1 i2 wiec jakis meczyk by mi odpadł pewnie z la ligi.
Ktoś coś, jakies propozycje?
0
Kielce przegrywają w lidze mistrzów z THW Kiel 32:29
Po 1 połowie przegrywali 22:13
Na początku drugiej połowy na tablicy wyników zrobiło się -10
Po pierwszej połowie można było ponarzekać na atak pozycyjny ale 13rzuconych bramek i kilka zmarnowanych setek (o których wypowiem się na końcu) to nie az tak zły wynik.
Ale 22 bramki stracone w pierwszych 30min to dramat.
W drugiej połowie defensywa zagrała naprawde na topowym poziomie.
Tylko 10bramek straconych w drugiej połowie przeciwko takiemu rywalowi to wspaniały wynik.
Bramkarze w tym meczu nie pomogli.
Andy Wolf odbił moze 2-3piłki i juz w pierwszej połowie zastąpił go w bramce Mateusz Korencki, który zagrał też całą drugą połowę i niestety jego skuteczność również nie była zachwycająca.
W pewnym momencie tego meczu zrobiło sie nawet -2 i piłke mieli zawodnicy z Kielc, ale oczywiscie znowu zmarnowane setki.
Sędziowie ogólnie całkiem dobre zawody rozegrali ale kilka decyzji na korzyść gospodarzy conajmniej dyskusyjnych.
Ale dlaczego Kielce przegrały? Sami są sobie winni, w obronie pierwsze 30min było tragiczne (drugie 30 genialne)
Ale zmarnowane sytuacje 100%, dosłownie cała druzyna marnowała takie setki ze to sie w głowie nie mieści.
Naprawdę z 15piłek to powinni rzucic z zamknietymi oczami... (dosłownie na tym poziomie widząc bramke 1sec przed rzutem gdyby zamkneli oczy i rzucali to była by lepsza skuteczność)
Szkoda, ale do zajecia miejsca w top2 w swojej grupie dalej brakuje juz tylko 1 zwyciestwa w 3najblizszych meczach i wtedy wyjście z grupy bezposrednio do ćwierćfinału.
Mnie osobiście zawiedli dziś bramkarze i Alex Dujshebaev bo naprawdę słaby mecz w jego wykonaniu.
Cała reszta fajne zawody tylko te setki...