Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie na canal+ w studio pokazali statystyki przebiegniętych kilometrów.
Busi w top3 w Barcelonie (za gavim i frenkim) i Busi wiecej niż jaki kolwiek piłkarz Realu.
0,5km wiecej niz najlepszy w Realu Carvajal, i ponad 2km więcej niż drugi,trzeci itd piłkarz Realu
2
Gavi kartka -2,40 pewniak
1
@ranger3120 ja bym antydepresantów nie łączył z żeń szeniem, działają na podobne receptory w ogranizmie, jeśli lekarz dobrał dobrą dawke antydepresantów to jak człowiek sam z siebie doda żeń szenia to można wpłynać na działanie tego antydepresantu, co może prowadzić do zmniejszenia skuteczności terapii lub/i objawienia się działań niepożądanych.
1
@ranger3120 @jacob345 nas na uczelni uczą ze serio ma mega dobre działanie poprawiające pamieć, koncentracje no i sprawność seksualną
1
@Kamiloza91 City, Bayern, Real, Napoli, Benfica, Chelsea(chociaż to może być czarny koń, potencjał jest) Milan, Inter
Uszeregowałem od najmocniejszej :D
0
Hmmm ciekawe jak ten uraz Benzemy, w koncu el clasico na dniach
1
@Sylvinho007 piątek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@against_modern_football a teraz wyobraz sobie nową koszulke Barcy z napisem Messi.
Nawet te marginalne kwoty dały by taki hajs ze Leo na papierze moze miec 1euro miesiecznie na kontrakcie a zapis w umowie ze klub oddaje mu 100% praw do wizerunku i cały hajs np z koszulek jaki by zgarnał klub idzie do Leo i mysle ze kazdy byłby zadowolony.
Leo miałby dobry hajsik z tego, a Barca i tak by swoje zarobiła bo medialnie to byłby kosmos
0
@ViscaelBarca2007 kurde to jak postawiłeś kupon to teraz są bez szans, trzeba było na awans Realu postawić
15
W tych 2 meczach Porto ponad 3 expected goals
Szacun dla nich za mega dobry dwumecz, szkoda ze wynik pechowy
0
@P33ck ciekawe jakie będzie losowanie, bo jakby City,Bayern i Real były w jednej połówce to wtedy mielibyśmy takie Napoli/Inter/Milan/Benfice/Chelsea w finale ;D
0
@Jano1708 Porto odpadło
0
Ile min doliczylibyście w meczu Porto vs Inter?
Ja chyba 9 bym doliczyl a potem jeszcze z 2-3min extra bo pewnie w doliczonym czasie tez bedą przerwy
2
@AFA90 hmm dla Edersona max zółta
0
kurde coś mi sie pomyliło i na kuponie 4rogi interu a przeciez inter nie musi atakować, aj szkoda bo reszta wchodzi łatwiutko
0
@A4ron na mundialu nawet go nie było
Będzie w top3 ale złota piłka juz rozstrzygnięta
0
Inter minimum 4rożne i Porto minimum 1 zółta kartka
Lipsk minimum 13fauli i minimum 2 zółte
Kamil Stoch lepszy od Lindvika - juz weszło
czy z 5dyszek bedą 3stówki?:D
1
@adi7adi8 a masz może gdzieś artykuł gdzie jest dokładnie rozpisane kto gra i z kim i dlaczego? jak ten system wygląda?
0
@mekston @Krzysztof1987 no i właśnie dlatego mi sie to nie podoba... juz bym wolał 64druzyny i wtedy 16grup wychodzą po 2 najlepsze i dalej gramy po staremu.
0
Czy mundial na te 48druzyn zamiast 32 ma sens czy nie, czy jest to zmiana na plus czy minus to juz mniejsza z tym.
Wytłumaczy mi ktoś, jesli będzie 12grup wychodzi po 2pierwsze druzyny z pierwszych miejsc + 8druzyn z trzecich miejsc i na jakiej podstawie zwyciezca danej grupy załozmy grupy A ma grać z druzyna z trzeciego miejsca a nie np zwyciezca z grupy zalozmy G?
jak to sie ogarnia bo ja tego nie ogarniam
załózmy ze z 1miejsca w grupach wyszły załóżmy argentyna, francja, niemcy, anglia, brazylia
z drugich miejsc np chorwaci belgowie dunczycy
z trzecich załozmy jakies meksyki i inne ghany
i np dojdzie do czegos takiego ze taka argentyna załozmy zagra z takim meksykiem
a np tacy niemcy którzy też wygrali grupe zagrają z np belgami?
Jak to wtedy jest logcznie ogarniete, na jakiej zasadzie łączymy w pary te 12druzyn z 1wszych miejsc 12 z drugich i 8 z trzecich?
Rozumiem ze z tego wychodzi potem cos takiego jak na euro 2016 ze taka Polska, Szwajcaria, Walia, Portugalia są po jednej połowie drabinki, a po drugiej mamy Hiszpanie, Francje, Niemcy, Włochy, Anglia,
0
Jak Granerud dostał po 19-19,5 to Kraft powinien byl dostac 20
3
@Cvzx aa no tak :D
3
@mekston zaraz zaraz w 2010 drugi i tak był Iniesta
0
@Nolife1899 na jesieni jak będą wybory w naszym kraju to będzie taki rozpierdziel, złotowka mocno straci na wartosci
17
@Gaz i dlatego uważam ze jeśli chodzi o cała kariere to Suarez>Lewy, jeśli chodzi o Prime Time to takie samo zdanie, ale przyznać trzeba Lewemu ze powinien mieć złotą piłke za 2020
1
@Uukasz_93 jak tak dalej pójdzie to juve jeszcze wskoczy do top4 jak nie top2 xd
1
@MesQueUnClub96 oby Freiburg, co roku spędzam we Freiburgu i okolicacj 2-3miesiące, i jakby tak sie udało ze graliby w Lidze Mistrzów i do tego z Barcą to miałbym piękny wyjazd za pół darmo
1
@ViscaelBarca2007 znaczy zgadzam sie w 100% ale chodzi mi o to ze jednym z wiekszych błedów Barcy było zwolnienie Valverde, bylismy pierwsi w lidze, zagralismy mega dobry mecz w SPH arabii cały mecz prowadzilismy i glupie 2 bramki straty na koniec i odpadniecie z Atletico ale to był chyba czysto piłkarsko najlepszy mecz ekipy Ernesto a po nim został zwolniony
0
Obczajcie zachowanie Busqetsa przy tym golu i jednoczesnie zachowanie Gaviego...
ehh gdyby tak duch tego młodego mógł wejsc w tego starego