Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@cules100pro ogólnie mało chłopa oglądam ale jakos nie rozumiem tego fenomenu popularnosci Vlahovicia. Jak dla mnie to gość na poziomie Milika
0
@Overmars_ byłbym zainteresowany, ale załatwiam dla siebie i brata, dlatego niestety musze ogarnąć sam.
@Nieznajomy było kilka takich sytuacji, pewnie na palcach jednej ręki, ale przyjdzie taki półfinał LM i pewnie bedzie problem.
W El Clasico ostatnim tez były delikatne problemy.
1
Mam pytanko, gdzie obecnie najbardziej opłaca sie wykupic pakiet na polsaty premium+canal+ + eleven?
Ostatnio kupilem 6 miesiecy temu za 240zl na 6 miechów w canal+ online (wyszło 40zl miesiac)
Obecnie ten sam pakiet jest za 288zl (48zl miesiac) ale trzeba zaplacic za te 6 miesiecy, a ja to potrzebuje tak naprawde do finalu ligi mistrzow czyli na max 4miesiące.
Poza tym canal+ online działa tragicznie, często nie da sie w spokoju obejrzeć jakiegos hitu...
Na Polsat sport go jest w miare spoxo pakiet, ale są tylko canal + sport 3 i 4 , bez 1 i2 wiec jakis meczyk by mi odpadł pewnie z la ligi.
Ktoś coś, jakies propozycje?
0
Kielce przegrywają w lidze mistrzów z THW Kiel 32:29
Po 1 połowie przegrywali 22:13
Na początku drugiej połowy na tablicy wyników zrobiło się -10
Po pierwszej połowie można było ponarzekać na atak pozycyjny ale 13rzuconych bramek i kilka zmarnowanych setek (o których wypowiem się na końcu) to nie az tak zły wynik.
Ale 22 bramki stracone w pierwszych 30min to dramat.
W drugiej połowie defensywa zagrała naprawde na topowym poziomie.
Tylko 10bramek straconych w drugiej połowie przeciwko takiemu rywalowi to wspaniały wynik.
Bramkarze w tym meczu nie pomogli.
Andy Wolf odbił moze 2-3piłki i juz w pierwszej połowie zastąpił go w bramce Mateusz Korencki, który zagrał też całą drugą połowę i niestety jego skuteczność również nie była zachwycająca.
W pewnym momencie tego meczu zrobiło sie nawet -2 i piłke mieli zawodnicy z Kielc, ale oczywiscie znowu zmarnowane setki.
Sędziowie ogólnie całkiem dobre zawody rozegrali ale kilka decyzji na korzyść gospodarzy conajmniej dyskusyjnych.
Ale dlaczego Kielce przegrały? Sami są sobie winni, w obronie pierwsze 30min było tragiczne (drugie 30 genialne)
Ale zmarnowane sytuacje 100%, dosłownie cała druzyna marnowała takie setki ze to sie w głowie nie mieści.
Naprawdę z 15piłek to powinni rzucic z zamknietymi oczami... (dosłownie na tym poziomie widząc bramke 1sec przed rzutem gdyby zamkneli oczy i rzucali to była by lepsza skuteczność)
Szkoda, ale do zajecia miejsca w top2 w swojej grupie dalej brakuje juz tylko 1 zwyciestwa w 3najblizszych meczach i wtedy wyjście z grupy bezposrednio do ćwierćfinału.
Mnie osobiście zawiedli dziś bramkarze i Alex Dujshebaev bo naprawdę słaby mecz w jego wykonaniu.
Cała reszta fajne zawody tylko te setki...
0
Ehhh... Industria Kielce w 45min zmarnowała z 10takich setek ze mi trenerka by głowe urwała, a jestem tylko głebokim rezerwowym na poziomie zwykłych rozgrywek miedzy uczelnianych na studiach...
2
Ależ słaby mecz Kielc z THW Kiel w lidze mistrzów.
Po pierwszej połowie 22:13
O ile w ataku nie wygląda to najlepiej to jednak 13goli jakies 5 + zmarnowanych setek to powiedzmy ze w ataku nie wygląda to dobrze ale jakiś poziom jest, tak dać sobie rzucić 22bramki na poziomie ligi mistrzów to jest dramat
6
Dzis dostałem wyniki z ostatniego egzaminu, jestem na 4tym roku i moge powiedziec ze udalo mi sie zakonczyc semstr bez ani jednej poprawki bez ani jednej dwójki ;D
Niby nic wielkiego ale nie licząc zdalnych to pierwsza taka sytuacja u mnie, i cyk teraz 2,5 tygodnia ferii ;D
1
@dominikeh jestem obecnie posiadaczem a22 za którego dałem jakies 600zl juz prawie 1,5 roku temu.
Wczesniej mialem Huaweia P40lite (pierwszy telefon huaweia bez uslug googla i wtedy jeszcze sie dało je szybciutko załatwic)
Następnie kupilem galaxy watcha 4 w tej najlepszej wersji za ponad 2k i mialem kuku bo nie łączył sie z moim huaweiem.
Musialem cos kupic na szybko, poszedlem w bieda wersje samsunga a22 za 600zl mimo ze moglem kupic a52 za 1000zl.
Przyoszczedzilem bo w planach byl zakup jakiegos flagowca za 2-3k.
Ale tak siadlem na tego a22 i siedze juz 1,5roku i szczerze? Aparat nie jest za wybitny a tak poza tym to telefon mnie ani troche nie ogranicza.
Jestem co prawda studentem ale w sumie na telefonie to ja siedze na mess, przegladam la ramble, czasem cos na szybko sprawdze w wyszukiwarce, zadzownie na whats upie, napisze smsa itd.
Rozumiem ze są osoby które robią nie wiadomo co na telefonach, ale mysle ze Twoj dziadek podobnie jak ja nie programuje programów czy cos :D
Okazało sie ze telefon za 600zl spełnia moje oczekiwania, i nie kupuje nic lepszego bo po prostu nie widzę sensu.
0
@GOATessi hmmm 3lata? Czyżby nastawiał sie na mundial 2026?:D
0
@bartekoch93 a może do Kielc na mecz Barcelony? Na początku marca będzie meczyk, bilety juz od 50zł 2 światowe druzyny, tylko dyscyplina troche inna ale polecam :D
2
@kylo12 Chyba ze zdobędziemy tytuł z rekordową ilością pkt.
Teoretycznie ciężko ale w sumie mecze z Realem i Atletico mamy u siebie, więc kto wie.
0
@Pawel13sz Jak dla mnie to tak:
1. Neuer, w sumie sie zgodzę ale może jednak Buffon? Casillas trochę za szybko zgasł, ale w sumie tych 3 na równi.
2. Marcelo a Alba. Hmmmm Marcelo w prime ale Alba za całokształt.
3.Silva jakoś mi tu chłop nie pasuje, może Pique.
4. Jedna zmiana CR na 9 i wtedy na lewe skrzydło Ney.
Jestem mega wielkim fanem Luisa, ale jak dla mnie CR jest najlepsza 9 w historii.
No i coach do tego Pep oczywiscie :D
10
Alba bramka + asysta
Raphinia bramka + asysta
Gavi bramka
Kessi asysta
Do tego gol na 1;0 to tez mega udział Christiansena+Raphinii
na 2;0 to Kounde
Każda formacja dała od siebie dużo w ofensywie
1
To Kessi czy Messi?
0
Co się z Busim wydarzyło?
0
Na kuponie zostało:
Benfica (wygrywa 2;0)
Atletico (wygrywa 1;0)
I legia lub remis, kontrowac to na Zagłębie?
8
Hehe Correa strzelił bramke ale odgwizdany spalony, zszedł z boiska siedział juz na ławce a okazało sie ze spalonego nie było i jest gol xD
2
@Kgorecki2500 @SeWo77 @Tabaluga37 @Hubsao @norbi77
Dzięki, tak jak myślałem ze w la lidze to na pograniczu zółtej i braku faulu XD
0
Za co Casemiro czerwko dostał?
1
Hmmm na najbliższy mecz z THW Kiel kurs na Kielce to 3,75
Ogólnie ciężki mecz i Iskra ma ciężko zawsze z tym rywalem szczególnie jeśli chodzi na wyjeździe w hali w Niemczech.
Ale patrząc na historię to przegrali z nimi tylko 2x i ona przypadki różnica jednej brami.
Do tego dwa remisy i 7 zwycięstw.
Kielce są w nie najlepszej sytuacji finansowej dlatego tym bardziej będą chcieli zagrać mega dobrze i się pokazać po pierwsze sponsorom z którymi rozmawiają obecnie a po drugie zawodnicy ewentualnym przyszłym pracodawcą.
Kielce zagrają w najmocniejszym składzie jedynie gdzie pojawia się znak zapytania to podobno Remili może zmienić klub już teraz żeby ratwac budżet do końca sezonu.
Remili na MŚ był top, ale w Kielcach jak do tej pory gra mocno poniżej oczekiwań.
Uważam że kurs 3,75 jest bardzo mocno przesadzony i można fajnie potroić stawkę
6
Dania mistrzem świata w ręczną.
Do najlepszej drużyny turnieju wybrano aż 3 zawodników z Industrii Kielce.
W drużynie gwiazd znajduję się też jeden były zawodnik kieleckiego zespołu.
Goalkeeper: Andreas Wolff (Germany)
Right wing: Niclas Ekberg (Sweden)
Right back: Alex Dujshebaev (Spain)
Centre back: Nedim Remili (France)
Left back: Simon Bøgetoft Pytlick (Denmark)
Left wing: Angel Fernandez Perez (Spain)
Line player: Ludovic Fabregas (France)
Best young player: Juri Knorr (Germany)
MVP: Mathias Gidsel (Denmark)
1
@fcbarcafan19 ręczna, finał i mecz o trzecie miejsce mistrzostw świata.
Szwecja vs Hiszpania ponizej 56,5 bramki
Francja vs Dania ponizej 59,5
1
@MesQueUnClub96 akurat tutaj to dobra wiadomość, im szybciej zagra Rafa z kimś z topu, tym wiecej bedzie miał sił.
Dla Rafy lepiej byłoby trafic na Djoko w 1rundzie niz w finale
0
Marsylia dziś nie przegra?
0
Marsylia da dziś rado z Monaco?
Bo kupon zamyka mi Marsylia lub remis i Barca w kosza, i nwm czy jakiejs kontry nie grać bo z 5dych tysiak do wygrania
1
Widzę że ogłoszono jak teraz będzie wyglądało Copa America i w sumie fajny turniej teraz będzie.
I do tego Copa 2024 w USA, czyli jakies przetarcie przed MŚ 2026 w tym samym kraju te druzyny będą miały. Zobaczą co i jak, doświadczenie moze pomoc na MŚ
1
@ArterkHD tylko ze strona eurosportu jest juz zamknięta. Teraz eurosport jest w player.pl
0
Dziś
Remili powyzej 3,5bramki
A.Dujshebaev ponizej 4,5 lub jego brat Dani ponizej 3,5
Co sądzicie?
0
Akcja mega, ale krótki słupek w takiej sytuacji to musi bramkarz ogarniać
2
Ależ mecz Hiszpania Norwegia w ręczną